Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Archos GamePad, czyli pierwszy prawdziwy tablet dla graczy

18 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Tysiące gier ze sklepu Google Play, sporych rozmiarów ekran i przyciski - tak w skrócie prezentuje się tablet GamePad firmy Archos, którym producent ten spróbuje podbić serca graczy. Chcecie dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj cały tekst "Archos GamePad, czyli pierwszy prawdziwy tablet dla graczy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 14:07, Reffanov napisał:

Od grania to są konsole i pecety. Nie wiem jak ktoś może grać na tabletach/smartphone''ach...
przecież to jest cholernie niewygodne.


ja wiem, że konsole są do grania - ale od 20 lat gram na PC a teraz właśnie próbuję sił w Space Marines na Xbox360. Normalnie och**eć można z tym padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie miało funkcję zwykłego tableta na Androidzie 4.0 tylko z dodatkowymi klawiszami do granie, to będzie to na prawdę fenomenalne urządzenie (w cenie ok 400 zł).

Ale jeśli będzie tam poblokowany Androi na poczet tylko gier, czyli zamiast tabletu tylko konsola- to niech lepiej od razu wywalą to na śmietnik zanim zaczną produkować taki shit i truć środowisko nędznym produktem.

Już PS Vita jest poblokowana i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 14:17, moonman napisał:

> Od grania to są konsole i pecety. Nie wiem jak ktoś może grać na tabletach/smartphone''ach...

> przecież to jest cholernie niewygodne.

ja wiem, że konsole są do grania - ale od 20 lat gram na PC a teraz właśnie próbuję
sił w Space Marines na Xbox360. Normalnie och**eć można z tym padem.


Począki są bardzo trudne. Jak sobie przypomnę jak się "pałowałem" grając w Black na padzie od PS2 to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 14:21, thiefi napisał:

> > Od grania to są konsole i pecety. Nie wiem jak ktoś może grać na tabletach/smartphone''ach...

>
> > przecież to jest cholernie niewygodne.
>
> ja wiem, że konsole są do grania - ale od 20 lat gram na PC a teraz właśnie próbuję

> sił w Space Marines na Xbox360. Normalnie och**eć można z tym padem.
>

Począki są bardzo trudne. Jak sobie przypomnę jak się "pałowałem" grając w Black na padzie
od PS2 to szkoda gadać.


Aaa tak pamiętam jak próbowałem blacka. Był to istny koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 14:07, Reffanov napisał:

Od grania to są konsole i pecety. Nie wiem jak ktoś może grać na tabletach/smartphone''ach...
przecież to jest cholernie niewygodne.


Ta, tak samo jak padem w FPP. Zauważ też, że ten tablet ma przyciski do grania więc to generalnie przenośna konsola typu PS Vita.

PS.
PC to tylko w Polsce są do grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:01, TobiAlex napisał:

Tak, tylko ten tablet, nawet poblokowany, wydaje się czymś lepszym od Vity:
1) cena urządzenia
2) cena gier
3) ilość gier


Zapomniałeś o najważniejszym - jakości gier. A te z Androida i iOSa są poniżej poziomu mułu. Gry z Vity lub 3DS są lata świetlne za tą tandetą ze smartfonów. Nie mówiąc już o tym, że są dłuższe.

Dead Space kosztuje obecnie 27,44 zł. Grę można przejść w godzinę, zatem 27,44 zł/h zabawy. Np. Uncharted Golden Abyss wystarczy na około 10 godzin przy cenie 179zł (podstawowe przejście bez zbierania skarbów i trofeów). Zatem jest to 17,9zł za godzinę (zdecydowanie lepszej) zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:02, TobiAlex napisał:

PC to tylko w Polsce są do grania...


Hmm. Ciekawe. Czyli tylko Polacy grają w League of Legends, Company of Heroes, WoWa, Starcrafta, Diablo, Total Wary itp? Ależ ten rynek gamingowy u nas rozwinięty, skoro grających w te tytuły można liczyć w milionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:49, Reffanov napisał:

> PC to tylko w Polsce są do grania...

Hmm. Ciekawe. Czyli tylko Polacy grają w League of Legends, Company of Heroes, WoWa,
Starcrafta, Diablo, Total Wary itp? Ależ ten rynek gamingowy u nas rozwinięty, skoro
grających w te tytuły można liczyć w milionach.


Po prostu niektórym wydaje się, że jak coś nie jest Polską, to jest Ameryką, ot takie skromne niedouczenie. :) Ja np. jak miałem 6 lat to mówiłem na wyjazd do innego miasta "Wyjazd z Polski". Wyrasta się z tego.

//

Póki co jestem zadowolony z Androida na komórce i dość sporo gram, więc jest to świetna propozycja. Przyznam, że nie spodziewałem się przed kupieniem nowej komórki, że niektóre przenośne gry mogą bardziej wciągnąć niż te komputerowe (np. Neuroshima Hex, fakt, że jest też planszowa, ale ta w wersji na Androida jest równie dobra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:26, addek21 napisał:

> Tak, tylko ten tablet, nawet poblokowany, wydaje się czymś lepszym od Vity:
> 1) cena urządzenia
> 2) cena gier
> 3) ilość gier
>

Zapomniałeś o najważniejszym - jakości gier. A te z Androida i iOSa są poniżej poziomu
mułu. Gry z Vity lub 3DS są lata świetlne za tą tandetą ze smartfonów. Nie mówiąc już
o tym, że są dłuższe.


Na Andka też są fajne gry. Takie "Anomaly: Warzone Earth" kupiłem za 9.99zeta a gra starcza na te kilka godzin (nawet na to naście godzinek). Sa też inne ciekawe gry. Ale i tak najlepsza gra na to Plants vs Zombie - niby duperela, ale jak wciąga. Że nie wspomnę o całej reszcie ciekawych gierek, jak Max Payne, GTA3, itd. Więc nie można generalizować, że wszystko co na Adka/Ios jest do pupy, a na PSP/Vita/3DS jest fajne. Bo tu i tu są gnioty, jak i bardzo dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:45, KrzysztofT napisał:

Na Andka też są fajne gry. Takie "Anomaly: Warzone Earth" kupiłem za 9.99zeta a gra starcza
na te kilka godzin (nawet na to naście godzinek). Sa też inne ciekawe gry. Ale i tak
najlepsza gra na to Plants vs Zombie - niby duperela, ale jak wciąga. Że nie wspomnę
o całej reszcie ciekawych gierek, jak Max Payne, GTA3, itd. Więc nie można generalizować,
że wszystko co na Adka/Ios jest do pupy, a na PSP/Vita/3DS jest fajne. Bo tu i tu są
gnioty, jak i bardzo dobre gry.

No to obrodziło w te gry. Plants vs Zombies jest na każdej platformie a Max Payne i GTA 3 każdy przeszedł 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:45, KrzysztofT napisał:

Na Andka też są fajne gry. Takie "Anomaly: Warzone Earth" kupiłem za 9.99zeta a gra starcza
na te kilka godzin (nawet na to naście godzinek). Sa też inne ciekawe gry. Ale i tak
najlepsza gra na to Plants vs Zombie - niby duperela, ale jak wciąga. Że nie wspomnę
o całej reszcie ciekawych gierek, jak Max Payne, GTA3, itd. Więc nie można generalizować,
że wszystko co na Adka/Ios jest do pupy, a na PSP/Vita/3DS jest fajne. Bo tu i tu są
gnioty, jak i bardzo dobre gry.


Nie mówiąc już o tym, że gra się w nie (GTA i MP) dużo gorzej niż na PC. Dochodzi tutaj również słaba optymalizacja i duże spadki FPS. Do tego gry te są stare i drogie w porównaniu do ceny za jaką można je teraz dostać na PC.

Takie Anomaly też wyszło na wszytko co się da, więc nie wiem czym tu się cieszyć.

Moim zdaniem żadna gra na Androida/iOS nie zasługuje nawet na miano słabej, a co dopiero dobrej. Gry te startują od beznadziejnych i w dół. Najsłabsza gra na PSP/Vitę/NDS/3DS jest 100 razy lepsza od najlepszej na Androida i iOS.

Jedynie porty dobrych gier, jak np. Broken Sword, dają radę, ale no właśnie, to porty.

Co nie znaczy, że nie lubię tabletów. Uwielbiam mojego iPada 3 i używam go do wszystkiego oprócz grania. Bo na tym się wygodnie grać nie da i zwyczajnie szkoda czasu. Niektórych półśrodki i popierdółki zadowalają, ja do tej grupy nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:45, KrzysztofT napisał:

Na Andka też są fajne gry. Takie "Anomaly: Warzone Earth" kupiłem za 9.99zeta a gra starcza
na te kilka godzin (nawet na to naście godzinek). Sa też inne ciekawe gry. Ale i tak
najlepsza gra na to Plants vs Zombie - niby duperela, ale jak wciąga.

Anomaly i Plants wyszły na praktycznie każdą platformę do grania, jaka istnieje.

Dnia 30.08.2012 o 18:45, KrzysztofT napisał:

Że nie wspomnę
o całej reszcie ciekawych gierek, jak Max Payne, GTA3, itd.

Z kolei Max Payne i GTAIII to 10 letnie gry, które każdy szanujący się gracz ograł to na PS2, PC i pierwszym Xboskie lata temu. Ew. kupił w promocji na Steamie i zagrał niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować