Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Counter-Strike: Global Offensive - przegląd ocen

17 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 14:12, Ecko09 napisał:

Ludzie i tak będą grać w starego CSa.


Nic dziwnego, skoro nowy CS to lipa. Brzydka gra, wydaje mi się, że modele broni są gorsze niż te z CS: Source. Odrzuty broni nienaturalne. Mało map. Ogólnie przykro. Jednak co stare, to najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: tak jak Koreańczycy grają w starego StarCrafta i nowego ;)

Co do np. mapy Assault to można się spodziewać tego, że pojawi się w pewnym momencie. Ja akurat tą mapę dosyć często rozkładałem na cześci pierwsze podczas rozgywek tak samo jak Dusta czy jedynkę czy dwójkę. Dlatego o to się nie martwię że teraz go nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 14:34, vegost napisał:

Nic dziwnego, skoro nowy CS to lipa.

Jestem dokładnie tego samego zdania. Dobrze, że zagrałem w demo przed kupnem pełnej wersji bo inaczej wywaliłbym niepotrzebnie punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 14:12, Ecko09 napisał:

Ludzie i tak będą grać w starego CSa.


Akurat ludzie (tj. ich ilość) jest prawdopodobnie najmniej interesującym Valve faktem, skoro CS:GO będzie zarabiał sam na siebie, zastępując 1.6 na wszystkich dużych lanach. Także niech "ludzie" sobie grają w co chcą, ale nie zmienia to faktu, że 1.6 w esporcie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak bo 1.6 od początku premiery był super ekstra.Jeszcze nie tak dawno updaty do niego były... Wiadomo, że nowy CS nie odda tego co jego legendarny poprzednik, ale być może chociaż troche się do niego zblizy. Ja nowemu dałem szansę i z każdym updatem jest coraz lepiej także jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie jedyny plus to cena - wersja na steamie ok 11 euro to jak na nowy tytuł ewenement. Na razie brakuje mi tam stałych serwerów do gry, gdzie te same osoby wieczorami się spotykają regularnie. Dołączanie do losowych serwerów nie wciąga jak rywalizacja ze znajomymi. Niemniej, z czasem powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na remake to bardzo fajnie wyszedł nowy CS. Nie wspominając o tym że są ludzie którzy ze względu na swój wiek nie mieli okazji zagrać w wersję source z 2004 roku (nie wspominając już o 1.6) i to jest doskonała okazja by przypomnieć i odświeżyć ludziom markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, z jednej strony Valve potrafi zrobić idealny remake Doty, gdzie mechanika gry pozostała prawie nietknięta a tylko pewne aspekty doczekały się usprawnień (UI, matchmaking itp.), a z drugiej strony nie potrafią tego samego powtórzyć w przypadku CS''a. Większość ludzi preferuje 1.6 więc po cholerę oni eksperymentują z bronią, recoilem itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 14:35, Muradin_07 napisał:

@up: tak jak Koreańczycy grają w starego StarCrafta i nowego ;)

Nie można tego tak porównywać. Sc i Sc2 to świetne gry. Obie. Do Go mam wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak Koreańczycy mieli spore wątpliwości czy SC2 będzie tak samo emocjonujące jak SC. Ale już to zostawmy: wydaje mi się że z czasem i patchami wzrośnie i jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 12:44, Muradin_07 napisał:

Ale jednak Koreańczycy mieli spore wątpliwości czy SC2 będzie tak samo emocjonujące jak
SC. Ale już to zostawmy: wydaje mi się że z czasem i patchami wzrośnie i jakość :)

Pewnie tak będzie. Zwłaszcza, jeśli naprostują sprawę recoilu. Ale to nie zmienia faktu, że do poziomu grywalności 1.6 nigdy nie dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko09 a mi 1.6 się znudził po przegranych tylko nieco ponad 100h.
Mój brat ma przegrane 2440 godzin wg Steama i póki co teraz maniaczy w LoL.

Ja postawiłem na CS:Source i uciułałem 600h.
Teraz będę testował GO czy warto zainwestować pieniądze bo na Source wydałem tylko 3,75 euro i się opłaciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować