Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy w Guild Wars 2 – szósty dzień wędrówki po Tyrii

91 postów w tym temacie

Chciałem się pochwalić zdobyciem Visty The Breached Wall (Diessa Plateau). Dla tych co jeszcze tego nie zrobili... powodzenia xD. Aż boję się pomyśleć co jeszcze przyszykowali dla nas twórcy. Ja musiałem tam wchodzić dwa razy :/, za pierwszym razem zaraz po zdobyciu Skill Pointa źle wymierzyłem skok do Visty i spadłem na sam dół (so close).
PS: Swoją drogą musza mieć niezłą polewkę, przyglądając się tym biednym graczom, którzy wymierzają każdy pixel byleby tylko dobrze wymierzyć skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:45, krzysiek-xxx napisał:

Chciałem się pochwalić zdobyciem Visty The Breached Wall (Diessa Plateau). Dla tych co
jeszcze tego nie zrobili... powodzenia xD. Aż boję się pomyśleć co jeszcze przyszykowali
dla nas twórcy. Ja musiałem tam wchodzić dwa razy :/, za pierwszym razem zaraz po zdobyciu
Skill Pointa źle wymierzyłem skok do Visty i spadłem na sam dół (so close).
PS: Swoją drogą musza mieć niezłą polewkę, przyglądając się tym biednym graczom, którzy
wymierzają każdy pixel byleby tylko dobrze wymierzyć skok.

Zapomniałem o screenie

20120830154800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28.08, godz. 23:26:35 - A landszafty są w tej grze całkiem niezłe niektóre. Ot, na przykład ten, na zawaloną dzielnicę. Szkody górnicze czy co? Nie wiem, ale cały kawał miasta się zapadł pod ziemię.

I nie ma tam żadnych misji, ot tak, po prostu jest coś takiego tylko do podziwiania. Komuś się chciało. Brawo. (KeyserSoze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować