Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid zawita na wielki ekran - szykujmy się na filmowe przygody Solid Snake`a!

10 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Kolejna, i to jaka, adaptacja gry wideo jest w drodze. Firmy Konami i Columbia Pictures ogłosiły, iż do kin trafi film na podstawie bestsellerowej serii Metal Gear Solid. Znamy już pierwsze szczegóły!

Przeczytaj cały tekst "Metal Gear Solid zawita na wielki ekran - szykujmy się na filmowe przygody Solid Snake'a!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... i film będzie siedział w produkcyjnym limbo tak samo jak filmy Ass Cred i Uncharted, bo ciągle będzie się zmieniać scenariusz, reżyserzy i obsada, a produkcja nawet nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Producentem całości mianowany został Avi Arad, który to na swoim koncie ma tak gigantyczne obrazy jak X-Men, Iron Man oraz Niesamowity Spider-Man

To lepiej żeby ten film był zrobiony tak jak Iron Man niż Niesamowity Spider-Man. Ale czy to dobrze że MGS będzie w kinach to nie wiem. Jeszcze jakby to był film taki jak Tekken ten animowany czy Resident Evil to bym przyjął go z otwartymi rękoma, a na pewno głos pod Snake''a podkładałby David Hayter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie pierwszy film od wielu lat na który pójde do kina. Jako że szukają rezysera to ja mam propozycję: Hideo Kojima... no dobrze, skoro nie może być on to niech chociaż skonsultują z nim fabułę. Bez niego Snake może już nie być tym samym osobnikiem. A i nie wiadomo czy ta gra będzie akurat o Solid Snake''u. Byleby tego nie spieprzyli, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film powinien powstac w technice CGI, wtedy nie bedzie problemow z wygladem postaci a glosow moga uzyczyc aktorzy z gier.
Dla mnie bylby to ideal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować