Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe FIFA 13 zaktualizowane

29 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2012 o 22:37, diabolo20 napisał:

Kolejny co ma Xp na pokladzie i dwurdzeniowca 1 generacji

Ajkspi mam, bo lubie. Proca akurat zmieniam :)
Choć cięzko mi zrozumieć co sie kryje za "dwurdzeniowcem I generacji".
Taki Pentium D 820/920? Nach tego ni mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 23:42, Call_me_Kay napisał:

A gdyby tak jeszcze ich zachowania były naprawdę porządnie odwzorowane względem sytuacji
na boisku, to ich widok sprawiłby mi podczas gry na pewno wielką przyjemność i realia
gry by się podniosły.

Na 2-3 mecze? Potem jak to mówią. Nothing special. W koncu to pare animacji tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świecie prawie nikt nie kupuje Fify na PC, spadku sprzedaży spowodowanego posiadaniem systemu XP lub słabego kompa EA nie odczuje wcale, na konsole na bank padnie rekord sprzedaży :) ja kupiłem PS3 głównie dla Fify i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 00:13, Zgreed66 napisał:

Na 2-3 mecze? Potem jak to mówią. Nothing special. W koncu to pare animacji tylko...


Zawsze coś. Obecnie wszystko jest nadal strasznie sztuczne. Mało indywidualnych zachowań piłkarzy.
A to czasem ktoś podwinie getry na kolanie, a to będzie bił prawo koledze za podanie... i to wszystko.

A czy w ogóle obecnie w FIFIE piłkarze chodzą? Bo o ile mnie pamięć nie myli to chyba nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 14:06, Call_me_Kay napisał:

Zawsze coś. Obecnie wszystko jest nadal strasznie sztuczne. Mało indywidualnych zachowań
piłkarzy.
A to czasem ktoś podwinie getry na kolanie, a to będzie bił prawo koledze za podanie...
i to wszystko.

A czy w ogóle obecnie w FIFIE piłkarze chodzą? Bo o ile mnie pamięć nie myli to chyba
nie za bardzo.

To, to tak. Tylko nie publika w którą pakowanie jest jak puszczenie pary w gwizdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 14:24, Hooky133 napisał:

Mi demo na XP odpaliło ;) (może to wina tego, że instalowałem directx 10 na xp [jakąś
specjalną wersje])

Tia, a świstak sreberka zawija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować