Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Torchlight II ujawniona

46 postów w tym temacie

Mam DIII i patrząc na pierwszą część Torchlight''a (po Loki''m najgorszy H&S w jakiego grałem) mogę Ci śmiało doradzić żebyś brał DIII - szczególnie po najnowszym patchu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 08:45, kindziukxxx napisał:

Mam dylemat, nie mam jeszcze DIII, ale TII zapowiada się nawet lepiej, i sam nie wiem
co wybrać?


Bierz D3.

Osobiście mam zamiar sobie kupić Torchlighta II jak stanieje, np w przyszłym roku na przecenie Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 08:45, kindziukxxx napisał:

Mam dylemat, nie mam jeszcze DIII, ale TII zapowiada się nawet lepiej, i sam nie wiem
co wybrać?


bierz TII, znacznie tańsze, kupując teraz dostaniesz TI za friko, a dodatkowo masz pewność, że żadna dziwna korporacja nie będzie szalała z durnymi DLC.

a TI było bardzo zacne - jeden z pierwszych dobrych h&s od czasów Diablo 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz TII. Miałem okazje grać 3 dni w betę. Bardzo fajny hack''n''slash. Szczególnie podoba mi się pomysł na pasek adrenaliny, który po naładowaniu skutkuje większym dmg i nielimitowaną maną przez cały czas trwania. Dla elementalisty IMBA bo rzucasz na wrogów najpotężniejsze zaklęcia za free. ;) Mnie szczególnei do gustu przypadł Outsider. Będę nim grać czekając na moją wymarzoną klasę Demolition w Grim Dawn (jeszcze rok czekania :/)
Tyle samo dni grałem w bete DIII i powiem ci, że gra mi się nei podoba. Już lepiej odpalić D2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super. Z Diablo dałem sobie "siana" bo po nowym patchu zrobiło się nudne jak flaki w oleju i strasznie łatwe (kto to widział aby szaman na inferno pokonał ghoma stojąc w jednym miejscu i spamując niedźwiadkami, podczas gdy Ghom jest zajęty tłuczeniem petów. LOL). Czekam niecierpliwie na T2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :] Po cichu liczyłem jednak, że zrobią niespodziankę i premiera odbędzie się na PAX, ale i tak świetnie, że dotrzymali słowa :] Po ograniu bety T2 od razu zrobiłem ze znajomymi preorder. Jeśli ktoś nie może się zdecydować, czy kupić D3 czy T2 - polecam T2, zdecydowanie. Zresztą każdy będzie mógł sprawdzić gre w akcji za free, ponieważ dostępne będzie demo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 09:24, kauach napisał:

Mam DIII i patrząc na pierwszą część Torchlight''a (po Loki''m najgorszy H&S w jakiego
grałem) mogę Ci śmiało doradzić żebyś brał DIII - szczególnie po najnowszym patchu =)


To chyba dla Ciebie, bo Loki był jednym z fajniejszych h&s. Rozumiem gdybyś napisał Legends: Hand of God.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex

No przecież nie piszę o wszystkich graczach świata =). Loki miał tylko jedną wadę, która go dla mnie wyeliminowała: korytarz, powtarzalny klocek z setką wrogów, potem korytarz i taki sam klocek i tak dalej... żal świetnego klimatu i oprawy =/. Torchlight po przejściu "kampanii" zaczął być identycznie powtarzalny, a poza tym był stanowczo zbyt prosty (nawet DIII jest trudniejsze).

Niestety - frajdy z grania w te dwie gry było sporo, ale tylko przez pierwsze 3 - 4 godziny, potem - nuuuuuuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że multi po paru dniach to będzie tylko zbieranina citerów z nieśmiertelnymi postaciami , ale może sinigel nie będzie tak nudny jak w T1.

@procesorek23

Chyba D1 to ty widziałeś tylko na obrazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 11:16, imbamichal napisał:

kindziukxxx GOOD TROLLING BRO

nie trolling, tylko duży dylemat, bo obie gry są podobne, obie dadzą dużo frajdy, a czasu będzie na jedną i w tym przypadku faktycznie ciężko będzie wybrać, a premiera zbiegnie się z zakupami więc trzeba będzie się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 11:49, kindziukxxx napisał:

nie trolling, tylko duży dylemat, bo obie gry są podobne, obie dadzą dużo frajdy, a czasu
będzie na jedną i w tym przypadku faktycznie ciężko będzie wybrać, a premiera zbiegnie
się z zakupami więc trzeba będzie się zdecydować.

A co się dla ciebie bardziej liczy singiel czy multi ?

@Gzyp_666

Chyba jedna ze średnich podrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować