Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3000 graczy zbanowanych za wykorzystywanie exploita w Guild Wars 2

113 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 21:17, Geeko napisał:

> >


Intryguje mnie właśnie ta opłata za wystawienie, np po co Blizzowi 15% golda z każdej aukcji, przecież mogą go sobie wygenerować sami, chyba że sprzedają go potem za prawdziwą kasę i mają jakby przykrywkę, że nie jest to złoto po prostu wygenerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 22:06, Revan91 napisał:

> > >

Intryguje mnie właśnie ta opłata za wystawienie, np po co Blizzowi 15% golda z każdej
aukcji, przecież mogą go sobie wygenerować sami, chyba że sprzedają go potem za prawdziwą
kasę i mają jakby przykrywkę, że nie jest to złoto po prostu wygenerowane

Oj, kolego :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby które kupiły tylko dla siebie po dwie bronie nie dostały bana. Ci co robili to w ilościach hurtowych dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 22:06, Revan91 napisał:

Intryguje mnie właśnie ta opłata za wystawienie, np po co Blizzowi 15% golda z każdej
aukcji, przecież mogą go sobie wygenerować sami, chyba że sprzedają go potem za prawdziwą
kasę i mają jakby przykrywkę, że nie jest to złoto po prostu wygenerowane


Ty trolujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 22:06, Revan91 napisał:

> > >

Intryguje mnie właśnie ta opłata za wystawienie, np po co Blizzowi 15% golda z każdej
aukcji, przecież mogą go sobie wygenerować sami, chyba że sprzedają go potem za prawdziwą
kasę i mają jakby przykrywkę, że nie jest to złoto po prostu wygenerowane


Google -> "gold sink"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bany to jest wyduszenie kasy od klientów za nowe klucze. W takich przypadkach wykorzystania błędów itp. powinno być to co napisałeś czyli najlepiej wyczyszczenie konta i tyle. Z wszystkiego i z wszystkich postaci. Ale wiadomo lepiej dać bana i debi.. tzn. gracz kupi kolejny klucz.

Bany zostały dane dożywotnie. Można zmienić je na 72h ale problem polega na tym że.. a.net nie zmienia tego, nawet na maile tym ludziom nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać i postępować rozsądnie i uczciwe jak (nie)przypadło na gracza MMO. Po drugie powinni dostać ostrzeżenie wg mnie, ale to nie ja siędzę za biurkiem w ArenaNet. Chamstwo bo płacisz 200zł za grę, której już nigdy nie skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 12:24, Kafar napisał:

Bany zostały dane dożywotnie. Można zmienić je na 72h ale problem polega na tym że..
a.net nie zmienia tego, nawet na maile tym ludziom nie odpowiada.


Dlatego chyba uważam, że jednak abonament jest lepszym wyjściem na dłuższą metę niż kupowanie raz i granie do woli, bo płacąc abonament przynajmniej nie odczuwasz wrażenia, że twórcy mają Cię w dupie. Jeśli to prawda co mówisz, że a.net nie odpowiada tym ludziom na maile to niestety tak jak się spodziewałem, że support stoi na średnim poziomie. W sumie nie ma się co dziwić, bo gra jest zakupiona i nie wysilając się na support nic a.net nie traci, bo przecież nie ma abonamentu.Takiemu WoWowi (nie jestem fanboyem, w WoWa przestałem grać gdzieś z pół roku temu, bo po prostu już się wypalił może Pandaria coś wniesie, ale wątpię czy wrócę) można teraz wiele zarzucić, ale z supportem nigdy nie miałem problemu i imho stoi na wysokim poziomie. GW2 to świetna gra, innowacyjna i na pewno warta zakupu ( wrażenia z bety), ale mam nadzieje, że takie banowanie to odosobniony przypadek i a.net nie będzie banowało przy każdej możliwej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 00:34, jasio11 napisał:

Z jednej strony zgadzam się z tym ale z drugiej.... za błąd gry płacą ci którzy go znaleźli
dziure.


Znalezienie, a nagminne wykorzystywanie to dwie różne rzeczy... Chociaż w sumie stały ban to jedna za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:06, SerwusX napisał:

> Z jednej strony zgadzam się z tym ale z drugiej.... za błąd gry płacą ci którzy
go znaleźli
> dziure.

Znalezienie, a nagminne wykorzystywanie to dwie różne rzeczy... Chociaż w sumie stały
ban to jedna za dużo.

Stały ban to jedynie ich wybór, mają prawo wybrać drugą drogę w postaci resetu konta.
@jasio11
Mogli się pohamować na kupnie kilku, ale osoby "perma banem " kupowali te itemki w setkach sztuk, to już nie błąd to czysta żądza zarobienia kupy kasy na exploicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość postów tu obecnych prezentuje typową polską mentalność, którą często prezentuje także w życiu. U nas w przeciwieństwie np do USA wykorzystywanie wszelkich luk jest mile widziane i pochwalane - to relikt z czasów komuny, który na dobre zagnieździł się w głowach rodaków.
Czym innym są takie przykłady:
1. korek na kilometr- część ludzi stoi spokojnie i czeka aż dojedzie, ale całkiem spora ilość cwaniaków uważających widocznie, że im spieszy się bardziej a ci co czekają to durnie podjeżdża z boków i po chamsku się wciska - niby dozwolone, ale...
2. dzieci i nabożeństwa różańcowe - ksiądz rozdaje naklejki - jednonabożństwo jedna naklejka. Przychodzi dziewczynka, która napewno nie była na sporj ilości naborzeństw i przynosi kartkę z kompletem naklejek - tak rodzice uczą pociechę od maleńkości "zaradności i obycia w świecie"
3. ściąganie i stosunek do niego w naszym kraju

A potem taki delikwent dziwi się, że ktoś tu od niego uczciwości wymaga - pusty śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować