Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak wygląda odpalanie gier z PSone na Playstation Vita? - wideo

10 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 13:09, damimav napisał:

Update do 1.80 jest jednym z najlepszych aktualizacji jakie się pojawiły na PS Vite :D

Gry z PSX wyglądają znakomicie :D


Pomijając fakt że Vita powinna to mieć na starcie ;/. Remote play nadal działa tylko na przerobionych PS3 więc sony jak dawało ciała to nadal daje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przełącz tryby" -> "Tryb analogowy" i można grać analogami :P. Kontrolery od PS1 miały gałki.

Crash wygląda olśniewająco jak na swoje lata : D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tryb analogowy nie działa tak dobrze na ps3 vide final fantasy vii. Trzeba grać d-padem :(. Na szczęście granie w FFIX juz jest świetne! Zresztą gry z PSOne świetnie dizałaly na psp wiec tu tez powinno byc podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 13:23, Arkhaor napisał:

"Przełącz tryby" -> "Tryb analogowy" i można grać analogami :P. Kontrolery od PS1
miały gałki.

Te pierwsze nie miały. Dual Analog i późniejszy Dualshock wyszły później. Dlatego praktycznie wszystkie gry musiały obsługiwać standardowego, pierwszego pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie to nic takiego nowego, bo było to już na PSP i pewnie lepszym by było wykorzystanie gier z PS2. Bardzo bym się ucieszył z tego faktu i pewnie bym szybko sobie kupił Vitę. A tak to niby te gry z PSX są, niby z PSP są... ale PS2 też istnieje i mogłoby się stamtąd coś pojawić np. MGS2: Substance czy MGS3: Snake Eater.

P.S: ucieszył mnie widok Persony 3 na PSV ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 15:03, Muradin_07 napisał:

Czyli w sumie to nic takiego nowego, bo było to już na PSP i pewnie lepszym by było wykorzystanie
gier z PS2. Bardzo bym się ucieszył z tego faktu i pewnie bym szybko sobie kupił Vitę.
A tak to niby te gry z PSX są, niby z PSP są... ale PS2 też istnieje i mogłoby się stamtąd
coś pojawić np. MGS2: Substance czy MGS3: Snake Eater.

P.S: ucieszył mnie widok Persony 3 na PSV ;D


MGS 2 i MGS 3 są już jakiś czas dostępne na Vitę jako MGS HD Collection. Gra kosztuje tylko 99zł na PS Store, wygląda świetnie i chodzi w 60 FPSach. Kapitalna sprawa, polecam.

Jakoś nie widzę emulacji gier PS2 na Vitę, bo nawet na PS3 ledwo ledwo to wygląda. Jeśli już, to raczej będą wychodzić kolekcje HD, bo dzięki temu wydawcy będą mogli skasować trochę dodatkowego $ i sprzedawać je po prawie-pełnych cenach. Ale byłoby fajnie gdyby jednak PS2 na Vitę się zjawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... zapomniałem ;)

Tylko nie wiem czy każdy z nich chciałbym bawić się w nowe tekstury w HD i tak dalej. No ale np. FF z PS2 mogłoby na PSVitę wskoczyć. Jak wcześniejsze części z PSX są to i te mogłyby być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować