Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy w Guild Wars 2 – ósmy dzień wędrówki po Tyrii (rozdajemy nagrody!)

18 postów w tym temacie

gram.pl

Kolejny dzień, kolejne nagrody do rozdania. No kolejne zgłoszenia do gildii Pentagram (gildia liczy już ponad 150 osób). Obserwujcie nasze przygody w Tyrii - dziś możecie spodziewać się ciekawego zestawu materiałów filmowych.

Przeczytaj cały tekst "Gramy w Guild Wars 2 – ósmy dzień wędrówki po Tyrii " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nabijecie 40, idźcie do Fields of Ruin. Można się tam przenieść z Divinity''s Reach portalem do miasta Ebon Hawke, które wygląda świetnie (ogromna brama z rzeźbionymi orłami, masakra), a w krainie wyżej jest pierwszy naprawdę poważny kontakt ze smokiem.

Cholera, muszę się uczyć do egzaminu i odpuszczam trochę, będę do tyłu z levelem :P Ale gra jest fascynująca, szczególnie dla takich graczy jak ja, którzy lubią świat, lore GW i którzy lubią eksplorować/podziwiać widoki. Oczywiście plus wszystkie elementy bardziej "mmo-owe" też są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL !! ilekroć wchodzę na gram.pl widzę "GW2 - dzień xx" 0_o ileż można ?? rozumiem "tydzień z..." ale to już chyba 7 dni minęło... Skoro już w temacie GW2, to generalnie nie rozumiem ogólnego fapu nad tą grą. MMO jak to MMO - co kto lubi, aczkolwiek to konkretne niczym mnie nie urzekło, no a cena 189 zł (podobnie jak ceny gier blizza) to chyba jakiś żart :P w dodatku z tego co słyszałem to znów fail na starcie z serwerami był :D I jeszcze panika ArenaNet, że im serwery padną po par dniach, więc co robią ? Przestają sprzedawać grę 0_o ... ale tylko u siebie w sklepie internetowym (czyli równie dobrze mogliby sprzedawać nadal, bo to i tak nic nie zmieni - jak ma być napływ graczy to i tak będzie duży, te parę % osób kupujących z danego źródła już nic by nie zmieniło) Czyli znów tradycyjnie "nikt nie przewidział tak dużego zainteresowania" .... biatch, please :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 16:54, wojteq-pol napisał:

LOL !! ilekroć wchodzę na gram.pl widzę "GW2 - dzień xx" 0_o ileż można ?? rozumiem "tydzień
z..." ale to już chyba 7 dni minęło... Skoro już w temacie GW2, to generalnie nie rozumiem
ogólnego fapu nad tą grą. MMO jak to MMO - co kto lubi, aczkolwiek to konkretne niczym
mnie nie urzekło, no a cena 189 zł (podobnie jak ceny gier blizza) to chyba jakiś żart
:P w dodatku z tego co słyszałem to znów fail na starcie z serwerami był :D I jeszcze
panika ArenaNet, że im serwery padną po par dniach, więc co robią ? Przestają sprzedawać
grę 0_o ... ale tylko u siebie w sklepie internetowym (czyli równie dobrze mogliby sprzedawać
nadal, bo to i tak nic nie zmieni - jak ma być napływ graczy to i tak będzie duży, te
parę % osób kupujących z danego źródła już nic by nie zmieniło) Czyli znów tradycyjnie
"nikt nie przewidział tak dużego zainteresowania" .... biatch, please :D


Haters gonna hate... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 16:54, wojteq-pol napisał:

panika ArenaNet, że im serwery padną po par dniach, więc co robią ? Przestają sprzedawać
grę 0_o ... ale tylko u siebie w sklepie internetowym (czyli równie dobrze mogliby sprzedawać
nadal, bo to i tak nic nie zmieni - jak ma być napływ graczy to i tak będzie duży, te
parę % osób kupujących z danego źródła już nic by nie zmieniło) Czyli znów tradycyjnie
"nikt nie przewidział tak dużego zainteresowania" .... biatch, please :D


Przestali sprzedawać w swoim sklepie, bo tylko nad nim mają kontrolę - reszta sprzedaży jest poza ich gestią. A problemy z serwerami są, ale szczerze mówiąc i porównując z problemami startowymi innych MMO lub w ogóle sieciówek w stylu BF3, to są naprawdę niewielkie i niezbyt uciążliwe. Maile niedziałające przez jakichś 36 godzin, to był największy fail - a to pikuś przecież.

No i piszesz, że cię GW2 nie urzekło a jednocześnie mówisz, że o wszystkim "słyszałeś" :) Czyli grałeś i cię nie urzekło czy słyszałeś o grze i cię nie urzekła? Bo wiesz, to dwie różne rzeczy. Ja na przykład bawię się tutaj lepiej niż w każdym innym MMO do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 17:11, KeyserSoze napisał:

> panika ArenaNet, że im serwery padną po par dniach, więc co robią ? Przestają sprzedawać

> grę 0_o ... ale tylko u siebie w sklepie internetowym (czyli równie dobrze mogliby
sprzedawać
> nadal, bo to i tak nic nie zmieni - jak ma być napływ graczy to i tak będzie duży,
te
> parę % osób kupujących z danego źródła już nic by nie zmieniło) Czyli znów tradycyjnie

> "nikt nie przewidział tak dużego zainteresowania" .... biatch, please :D

Przestali sprzedawać w swoim sklepie, bo tylko nad nim mają kontrolę - reszta sprzedaży
jest poza ich gestią. A problemy z serwerami są, ale szczerze mówiąc i porównując z problemami
startowymi innych MMO lub w ogóle sieciówek w stylu BF3, to są naprawdę niewielkie i
niezbyt uciążliwe. Maile niedziałające przez jakichś 36 godzin, to był największy fail
- a to pikuś przecież.

No i piszesz, że cię GW2 nie urzekło a jednocześnie mówisz, że o wszystkim "słyszałeś"
:) Czyli grałeś i cię nie urzekło czy słyszałeś o grze i cię nie urzekła? Bo wiesz, to
dwie różne rzeczy. Ja na przykład bawię się tutaj lepiej niż w każdym innym MMO do tej
pory.

Grałem troche u znajomego (jeszcze w trakcie bety), obserwowałem też jak on gra no a to co piszę że "słyszałem", to mam na myśli newsy z branżowych serwisów gram.pl itp. Oczywiście tak jak mówię, co kto lubi ;) ja tam za MMO nie przepadałem nigdy, jedyne na jakie czekam to Dark Millenium ze względu na uniwersum wh40k. Z różnych MMO w jakie miałem okazje się pobawić, najlepiej wspominam WARa (potrafił mnie wciągnąć) i SWTOR, a akurat GW2 wg mnie nie ma zbyt ciekawego fluffu + bzdety typu craft sosu z pieczarek albo majonezu. Przy okazji znajomy mówił że w pierwszych dniach po starcie (miał grę z tym najwcześniejszym startem, nie pamiętam jak to się nazywało...) nawet nie dało się sprzedawać itemów :/ To co w GW2 uważam za fajne to na pewno robienie postaci, które jest dość szczegółowe i można się fajnie bawić :) Poza tym gra nie odstaje jak dla mnie niczym od innych MMO, a to za mało żebym się zachwycał nad nią (nie rozumiem jednego wielkiego spustu w necie nad GW2...) na pewno tradycyjny fail serwerów nie wyszedł im na plus :) to byłoby na tyle mojej opinii :) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, pechowa wyprawa do katakumb.
Skład mieliście dobry, brakuje troszkę używania mechanik samej gry, uników, wychodzenia z AOE i nie zbieraniu się w jednym miejscu przy elementalistach ;)
Dziwi mnie troszkę tłuczenie z broni palnej mesmerów, nawet jest napisane pod nimi, że odbijają pociski ;)
Guardianowi dałbym jednak tarczę ;)
O ile w GW można chodzić wszystkim wszędzie to jednak trzeba się przygotować.
AC w wersji HARD czyli tej na 35lv jest dopiero dramatyczne, zwłaszcza bossowie ;P

Polecam zbinować sobie klawisze, osobiście używam Q do heala, E do uników oraz Z, X, C do samych skilli.
Klikanie myszką potrafi wprowadzić wiele zamieszania w kluczowych momentach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 17:33, wojteq-pol napisał:

Grałem troche u znajomego (jeszcze w trakcie bety), obserwowałem też jak on gra no a
to co piszę że "słyszałem", to mam na myśli newsy z branżowych serwisów gram.pl itp.
Oczywiście tak jak mówię, co kto lubi ;) ja tam za MMO nie przepadałem nigdy, jedyne
na jakie czekam to Dark Millenium ze względu na uniwersum wh40k.

To się nie doczekasz, bo Dark Millenium nie jest już MMO.
http://www.gram.pl/news_8ArkHe,1_Warhammer_40000_Dark_Millennium_Online_nie_bedzie_gra_MMO.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym oczywiście, ale miało nim być więc zaliczyłem je w poczet MMO, poza tym odnoszę wrażenie że jeszcze sami nie wiedzą jak ta gra będzie wyglądała (i czy w ogóle powstanie), więc kto wie.... może jednak będzie MMO , koncepcje im się tam z tego co pamiętam zmieniały co jakiś czas; dla mnie jednak najważniejsze że powstaje coś w świecie wh40k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, oglądając transmisje z gry i troszkę grając u kogoś ...
Bardzo ciekawe i rozbudowane PvE. Humor, eventy, auto drużyny.
Przyjemna eksploracja świata gry.

Przeciętne PvP na dłuższą metę. Automatyczne skalowanie wszystkich do 80 lvla.
Mała liczba skilli i tym samym brak zabawy z buildami itp.
Brak otwartego pvp.
Uproszczenia ...
Jedynie WvWvW ratuje trochę rozgrywkę.

Grafika, kwestia gustu ...
Muzyka, nie zwracałem uwagi ...

Co mnie najbardziej boli w tej grze?
1.Skille (Dlaczego nie zapożyczyli systemu elitarnych umiejętności z gw1 :/ )

Gra skierowana dla graczy lubiących PvE.
Może to odnieść długotrwały sukces, jeśli będą wydawane rozbudowane fabularnie dodatki (metoda z gw1).

Ci co szukają dobrego PvP ... to nie ten typ gier.

P.S.: Poza nagrodami już chyba nie ma sensu prowadzić tej transmisji z gry ...
Ci co bardzo chcieli, już mają tą grę. Resztę albo to nie interesuje, albo spoilery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema nie wiem gdzie pisac ale jedno pytanie bo gram juz odpewnego czasu Guild Wars 2 i co 3 co 7minut mnie laguje i zacina kompa mam dobrego o co chodzi proszę mi pomóc pisać napiszcie tutaj albo na pw tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Ciężkim dniu walczenia z duchami, gigantami, skorpionami i innym tałatajstwem nasz bohater wraca w rodzinne strony. Jednak na gospodarce pracy dużo a sił już nie wiele. Praca nie zając można się chwile przespać grunt by nikt nie widział.

20120901183933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, konkurs..mam nadzieję, że zaliczycie to do "biogramu":D

Clare Fontaine pochodzi ze szlachetnego rodu, mieszka w Divinity''s Reach. Jest Mesmerem, który z gracją patroszy wrogów . Jej ulubiona broń to Wielki Miecz. Clare jest bardzo skryta w sobie, niektórzy sądzą, że ma ''nierówno pod sufitem''.. podobno często gada do lustra i ma wyimaginowanych przyjaciół. Wiele osób bierze ją za typową blondynę, ale Clare chce tak jak jej przodkowie zostać wielką bohaterką, chce walczyć ze smokami, ale... najpierw musi skończyć szkołę.

20120901194806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Golinator najlepszy snajper Askalonu. Wedlug danych slawnego kronikarza ofiar z jego reki padla niezliczona ilosc.
Optyka jest mu obca poniewaz tylko utrudnia. Wlasnie wypatruje kolejny cel i zaraz odda strzal, juz moment i... Misja wykonana.

20120901203322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2012 o 17:34, Selv napisał:

Polecam zbinować sobie klawisze, osobiście używam Q do heala, E do uników oraz Z, X,
C do samych skilli.
Klikanie myszką potrafi wprowadzić wiele zamieszania w kluczowych momentach ;)


dzieki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować