Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 doczeka się kolejnych DLC? Wszystko zależy od wyników sprzedaży Leviathana

37 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 21:03, Arcling napisał:

> A nie oszukujmy się ME4 na pewno powstanie, EA będzie "katować" tę markę,
> póki będzie mogła :( I jeszcze dodam, że bez względu na wszystko, teoria indoktrynacji

> jest dla mnie prawdziwa i to się nie zmieni, ale oczywiście każdy może sądzić, co
chce.
Myślenie życzeniowe. Extended Cut ostatecznie pogrążył teorię indoktrynacji. Poza tym
Bioware dopiero by dało ciała, gdyby zasugerowało się teorią stworzoną przez fanów.


EA od początku zaprzeczało planom stworzenia ME4 - mają powstać gry około masseffectowe (ale neologizm :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news ze słówkiem "Mass Effect 3" w tytule i od groma komentarzy xD
Najwyraźniej tradycji musiało stać się zadość ^_^

Wykasujcie fragment o zmianie zakończenia w newsie bo to już się żałosne robi... Kilka dodatkowych zdań zmiany nie czyni...

Na taki obrót rzeczy Biodrony będą potrójnie i poczwórnie kupować Leviathana byle tylko ich ukochane studio mogło ich dalej doić do upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 21:03, Arcling napisał:

Bioware dopiero by dało ciała, gdyby zasugerowało się teorią stworzoną przez fanów.

Dlatego, że fani wymyślili tak oryginalne coś, co w zasadzie bije na głowe wszystko to co wypociło BW? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo czytam/słyszę nt. tego, iż osoby po prostu wolą obejrzeć nowe DLC na YT, więc ciekawe jak będzie z tą sprzedażą. Osobiście posiadam wszystkie DLC do ME2, ale do ME3 jakoś mi nie spieszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle czekam na jakąś ultimate edition triple pack od all ME to the best, ale najwyraźniej jeszcze sobie poczekam. No nic, może moje dzieci kiedyś się doczekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 01:50, Damianuss1 napisał:

A ja ciągle czekam na jakąś ultimate edition triple pack od all ME to the best, ale najwyraźniej
jeszcze sobie poczekam. No nic, może moje dzieci kiedyś się doczekają.


No to się nie doczekasz, bo elektroniki nie mają w zwyczaju wydawać czegoś takiego (ostatnie, co wydali to Ultimate Edition do Dragon Age, mieli wydawać do DA2, ale się rozmyślili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 21:03, Arcling napisał:

> A nie oszukujmy się ME4 na pewno powstanie, EA będzie "katować" tę markę,
> póki będzie mogła :( I jeszcze dodam, że bez względu na wszystko, teoria indoktrynacji

> jest dla mnie prawdziwa i to się nie zmieni, ale oczywiście każdy może sądzić, co
chce.
Myślenie życzeniowe. Extended Cut ostatecznie pogrążył teorię indoktrynacji. Poza tym
Bioware dopiero by dało ciała, gdyby zasugerowało się teorią stworzoną przez fanów.

No właśnie chodzi o to, że nie pogrążył ;) Tu masz agrumenty (po angielsku): /watch?v=ZoKCkSC-Os4&feature=plcp A BioWare też nigdy wprost nie powiedziało: "Teoria indoktrynacji jest fałszywa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni się zająć kolejną częścią Mass Effecta traktującą o kimś ze znanegro nam uniwersum, ale oczywiście już bez Sheparda. Wystarczy wałkowania kolejny raz znanej historii.
Leviatana już ukończyłem i jest mocno średni. Nie ma porównania do Shadow Brokera do ME2, który miał jakieś 2x więcej contentu. Niezbyt oryginalna historia, nawet nie zmienia filmu z "bitwy o Ziemię" przed akcją w Londynie, jedynie tam parę zdań wypowiedziane przez "dziecko" w końcowej scenie. Takie mocne 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2012 o 11:23, Daveed93 napisał:

No właśnie chodzi o to, że nie pogrążył ;) Tu masz agrumenty (po angielsku): /watch?v=ZoKCkSC-Os4&feature=plcp
A BioWare też nigdy wprost nie powiedziało: "Teoria indoktrynacji jest fałszywa!"

Pogrążył. Wszystko inne to myślenie życzeniowe fanów. Próba nie dopuszczenia do siebie wizji twórców, która im się nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 20:16, Henrar napisał:

Czemu wy jeszcze żyjecie? IT jest martwe od samego początku - Bioware zwaliło zakończenie
a gracze sobie dorobili teorię, że to wszystko było planowane.


Przed pojawieniem się Extened Cut to nie było pewne - tak więc skąd mogłeś wiedzieć,że ta teoria nie była prawdziwa? Powtarzam,przed EC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zakończenie Mass Effect 3 jest idealnym zakończeniem... tyle że zakończeniem uniwersum . Wszystko co by wymyślili po użyciu Tygla byłoby co najmniej bezsensu...

Jeżeli chodzi o DLC to Leviathan jest bardzo udany i mam nadzieję że doczekamy się misji w której będziemy musieli odbić Omegę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast DLC mogli by zrobić wersje dubbingową 3 . Nie wiem jakie jest DLC lewiatan ani sama gra narzazie gram tylko w mulit a to dlatego że chce w końcu w 2 zagrać w Nadzorce i katsumi (teraz dopiero zdecydowałem się na wykup punktów ) ale czegoś mi narzazie w 3 czegoś mi brakuje nie wiem może to przez brak głosów PL może to przez sposób uruchamiania bez charakterystycznej muzyczki tylko orginem . Co do DLC wszystko zależy co to będzie czy ubrka i zbroje czy pełnoprawne kampanie z misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować