Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z Metal Gear Solid: Ground Zeroes z zombie-facetem, który nie ma pojęcia o obsłudze kapelusza

42 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Powinienem teraz spać, a zamiast tego patrzę na dziecko które wydaje się być na tyle autystyczne, że podłącza słuchawki pod samego siebie i zombiedziadzię, który kapelusze widział wcześniej chyba tylko w Mango.

Przeczytaj cały tekst "Gameplay z Metal Gear Solid: Ground Zeroes z zombie-facetem, który nie ma pojęcia o obsłudze kapelusza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten facet to Zero (jak nazwał redaktor - zombie facet).
Ale ciężko powiedzieć, a jak grę pokazywali na komputerze obecnej generacji to też mi pokaz gry, która póki co ma się pojawić tylko na konsole.

Edit. nie to nie Zero, chyba, że przeszedł jakąś operację później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wielu fanów MGS urwie mi głowę za to, że przytaczam tu ten tytuł, ale po tym co zobaczyłem (chodzi o gameplay, tak?)... Splinter Cell. Fisher powinien się mieć na baczności, nawet jeśli w przeciwieństwie do Snake''a robi się coraz młodszy.
No, ale nie o tym chciałem, swego czasu, chyba krótko po lub przed wydaniem MGS4 po sieciprzeszła bardzo nerdastyczna plotka o tym, że Kojima i poroducent Splinter Cella (nigdy nie pamiętałem jak on się nazywa, a nie chce mi się googlać o tej porze) chcieliby zrobić swoisty crossover swoich tytułów na konsole jeszcze kolejnej generacji. Wtedy dla wielu był to wręcz poroniony pomysł, w końcu to inne światy, a 360 i PS3 pachniały jeszcze świerzutką nowością. Dzisiaj jednak coraz częściej słyszy się o kolejnej generacji konsol, a wizja Snake''a konfrontujący Sama Fishera (lub vice versa) to byłaby draka wprawiającego o zawrót głowy niejednego przynerdowionego fana gier szpiegowskich. Przyjaźń między Kojima Productions a Ubisoft Montreal dostrzegalna była do tej pory wielokrotnie, osobiście liczę na to, że Easter Eggi, któe to realizowane były z coraz większym rozmachem (od samej tylko szaty Altaira w "Guns of Patriots" do skoku wiary w pudełko z siana w "Peace Makerze") przerodzą się w growy ewenement dużo efektowniejszy niż te całe serie Capcom vs Marvel i inne Mortal Kombat vs DC... Tja, to bijatyki, ale co z tego? Mieszanie uniwersów to domena tylko bijatyk? :P

No dobra, kończę już ten komentarz. Chciałem napisać coś nietypowego, jak nietypowy jest ten news, wyrazić część swoich młodzieńczych fantazji uwolnionych po latach przez pojawiąjące się coraz częściej... plotki(?) o zbliżających się wielkimi krokami konsolach kolejnej generacji oraz nowych częściach gier, które od lat mnie bawiły i inspirowały. No, a puenta... Czekam na nowego MGSa, na pewno będę grał w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie urwie. Ale coś w tym co mówisz jest, bo fakt- ten gameplay bez tego Walkmana czy wspominanych postaci z Peace Walker to bym pomyślał że może to i jest nowy Splinter Cell. No ale też samo to co wspomniałeś- już Raiden pojawił się w AC.

Tak czy inaczej trochę wspomogę się komentarzem, który pojawił się pod filmem I Saw The Devil: ten trailer daje po ryju, leżysz i kwiczysz. Zakładając że cutscenki w grze są na tym samym poziomie graficznym na jakim jest gra to będzie urywało głowę i drylowało wnętrze. A jak pojawi się ta gra na PS3 to tym bardziej- będzie to znak że wcale nie potrzebna jest nowa generacja konsol, to producenci muszą trochę pomyśleć jak zrobić dobry i bardzo ładnie wyglądający tytuł korzystając z tego co mogą teraz wykorzystać. No ale czego ja się spodziewałem po tym co zobaczyłem w Peace Walker? Po prostu dobrze zrobionego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w MGSach, fantastyczna, świetnie dobrana piosenka.
O grafice nie wspomnę, bo wszyscy już chwalili :) O gameplay też się nie martwię, w końcu to Hideo Kojima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 01:10, Deturis napisał:

Ale ciężko powiedzieć, a jak grę pokazywali na komputerze obecnej generacji to też mi
pokaz gry, która póki co ma się pojawić tylko na konsole.

Grę puszczali na PC o specyfikacji podobnej do PS3 (rzekomo, 1080p temu przeczy). Ale nie widać w tej grze dosłownie nic, czego obecna generacja nie jest w stanie uciągnąć (poza wspomnianym 1080p naturalnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 09:09, Blady199 napisał:

bedzie na pc??????????????????????????????

WG informacji podanych przez Konami - nie, tylko X360/PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czego Kojima nie chce wydawac mgs''ow na pc......
ale gra sie jaram
ps. ciekawi mnie kiedy jest umiejscowiona fabula skoro na trailerze mowa o Chico i Paz (nie wiem czy byli w mgs 3 ale ja ich znam z Peace Walker''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie to po Peace Walker, najprawdopodobniej w Afryce (ale nie jestem tego pewny). Może się też pojawi Solid Snake (jak ktoś grał w jedynkę to wie dlaczego łączę Afrykę, Big Bossa i Solid Snake''a). A dlaczego nie wychodzą MGSy na PC? Nie wiem... Substance i jedynka na PC się pojawiły, plany wydania Snake Eater na PC były. Może Kojima-san doszedł do wniosku że ta gra idealnie nadaje się na konsole, z czym nie trudno się nie zgodzić- o wiele lepiej mi się grało padem w MGSy niż na klawiaturze z "myszkiem". Ale nie wiadomo- może gra się pojawi na PC, choć na to bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sterowanie to chyba ostatnia rzecz na jaka patrzy Hideo
owszem na padzie gra sie lepiej ale wydaje mi sie ze to zaden problem (pewnie 80% graczy ma jakiegos pada na stanie)
tak czy inaczej mam andzieje ze jakis mgs pojawi sie w koncu na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm szkoda gameplayu to może było minutę jeśli nie mnie i nic się na nim nie działo. Wygląda nieźle chociaż przyznam że np. Star Wars 1313 bardziej mi zaimponował jeśli chodzi o grafikę. Bo po tym co zaprezentował filmik to w sumie trudno oceniać coś poza grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 10:03, cHICEK napisał:

Hmmm szkoda gameplayu to może było minutę jeśli nie mnie i nic się na nim nie działo.
Wygląda nieźle chociaż przyznam że np. Star Wars 1313 bardziej mi zaimponował jeśli chodzi
o grafikę.

Bo 1313 to next-gen (o obecnej nikt nic nie mówił) a nowy MGS to current-gen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować