Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight II - Runic Games potwierdza wsparcie dla Steam Workshop i darmowe DLC

54 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Poświęcony nadchodzącej grze Runic Games warsztat na platformie Steam wystartuje już w dniu jej premiery. Ponadto w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na bezpłatne przedmioty i wyzwania.

Przeczytaj cały tekst "Torchlight II - Runic Games potwierdza wsparcie dla Steam Workshop i darmowe DLC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest coś podejrzanie tania w porównaniu do obiecywanej zawartości... Tak, wiem że T1 też był tani, ale jeśli dobrze pamiętam, to nawet multi nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 09:30, Undertaker napisał:

Ta gra jest coś podejrzanie tania w porównaniu do obiecywanej zawartości... Tak, wiem
że T1 też był tani, ale jeśli dobrze pamiętam, to nawet multi nie miał.


Przekręt roku i tak należy do Blizzarda i Diablo 3 więc gorzej być nie może. A że taniej cóż :) mniej się ryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 10:16, Kafar napisał:

Przekręt roku i tak należy do Blizzarda i Diablo 3 więc gorzej być nie może. A że taniej
cóż :) mniej się ryzykuje.


Szkoda że takie przekręty nie wychodzą częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tania? Tyle samo kosztował Dark souls , to że blizzard wydaje swoje gry po tanich kolosalnych cenach nie oznacza że reszta musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 10:29, Indrid_Cold napisał:

Dlaczego tania? Tyle samo kosztował Dark souls , to że blizzard wydaje swoje gry po tanich
kolosalnych cenach nie oznacza że reszta musi.


T2 kosztuje połowę ceny Dark souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 11:17, Kafar napisał:

Oby nie.. marnować pare razy w roku 350zł to nawet na moją kieszeń było by bolesne ;)


W moim przypadku to 200zł za 150godzin rozrywki więc dla mniej jest to jak najbardziej opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ta gra jest coś podejrzanie tania w porównaniu do obiecywanej zawartości... " - LOL
Wam to nikt nie dogodzi. Może nie są kradziejami jak EA i UbiShit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wygląda na lepszą sprawę niż z D3. Może będzie jakiś sensowny end game. Poza tym to co w zapowiedziach oferują do tego ile to kosztuje, to śmiać się chce. ;) Zapłaciłem 64zł za preordera i zapowiada się całkiem sporo grania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bajka, deal lepszy niż przy Diablo III (którego kupiłem parę dni po premierze i szczerze żałuję, poprzedniczkom pod względem replayability, klimatu i satysfakcji z siekania potworów do pięt nie dorasta), bardzo podoba mi się podejście do klienta Runic. Pre-order już od jakiegoś czasu złożony, teraz tylko odczekać te kilkanaście dni do premiery. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe DLC i Steam Workshop ? Nice. Widzę, że mamy pogromce nieudanego Dziabolo 3. Tak tak.. Blizzard wstydź się mięczaku. Przynajmniej dostaniemy cenę adekwatną do jakości gry. Torchlight II nie będzie za 200 zł, może nie być nawet za 100 zł. O to właśnie chodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 11:54, Niflheim napisał:

No i bajka, deal lepszy niż przy Diablo III (którego kupiłem parę dni po premierze i
szczerze żałuję, poprzedniczkom pod względem replayability, klimatu i satysfakcji z siekania
potworów do pięt nie dorasta), bardzo podoba mi się podejście do klienta Runic. Pre-order
już od jakiegoś czasu złożony, teraz tylko odczekać te kilkanaście dni do premiery. :3


No patrz, w D2 zagrywałem się od premiery i uważam, że D3 bije na głowę poprzedniczki we wszystkim co wymieniłeś :)))))

A co do T2 to kupię go na jakiejś steamowej przecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DIII zostało przebudowane na nowo i zostało przygotowane przede wszystkim do długiego grania, czy TII też takie będzie zobaczymy. Jak możemy zauważyć TII jest wzorowane na DII i co za tym idzie może spodobać się tym odbiorcom ale czy będzie w stanie darmowymi DLC utrzymać się dłużej na rynku to się okaże wkrótce.

Blizzard też daje darmowe patche i jakoś nie ma z tego wielkiego halo, ostatni patrz jest przełomowy a zresztą mowa o h&s gdzie mamy generatory lokacji i broni jest sensowny tylko wtedy gdy wchodzi w to jakiś przełom typu dodatkowo ulepszające grę jak nowe lokacje. Bo jeśli w DLC będą chcieli dodać nowe bronie to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 12:47, vegost napisał:

Przynajmniej dostaniemy cenę adekwatną do jakości gry. Torchlight II nie będzie za 200 zł, może nie być
nawet za 100 zł. O to właśnie chodzi ;p


Na Steamie cena to 19 euro (80 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować