Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy we wrześniu - najciekawsze premiery miesiąca

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wrzesień zapowiada się naprawdę ciekawie - w rozpoczętym właśnie miesiącu do sklepów trafią m.in. Borderlands 2, World of Warcraft: Mists of Pandaria, Torchlight II czy też FIFA 13. W artykule omawiamy aż 14 gier.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: W co zaGRAMy we wrześniu - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łuuuhuuhuu... to dla mnie jakbym miał wybierać to bym brał Fifkę 13, Torchlighta, Borderlands 2, F1 2012 i WoW:MoP. No i nie zapominając o BG... czyli będzie w co grać, oj będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 10:33, khizbu napisał:

Dla mnie to tylko BG: EE.


Mam nadzieję, że polską wersję zrobią na podstawie starej, bo tam to było porządnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 10:33, khizbu napisał:

Dla mnie to tylko BG: EE. Niestety, borderlands nie przypadł mi do gustu, a reszta to
albo odgrzewane kotlety albo crap


Największym odgrzewanym kotletem z tego jest właśnie BG:EE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji to czy wiadomo kiedy wreszcie i czy w ogóle pojawi się Test Drive: Ferrari Racing Legends na PC.Na stronie IQ Publishing ciągle wisi 29 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na dwa tytuły: Torchlight 2 i Borderlands 2. Pierwsza część Torchlighta to była moja pierwsza gra typu hack & slash, dzięki której polubiłem ten gatunek gier. Dwójka zapowiada się sporo lepiej bo będą bardziej zróżnicowane poziomy, przeciwnicy oraz tryb co-op. Jedynka po dłuższm graniu troche przynudzała, łudząco podobne do siebie lokacje, ci sami przeciwnicy. Końcowe levele to już była totalna masakra, nie mówiąc już o walce z końcowym bossem. Gdzie wyskakiwało na Nas jednocześnie po ~30 albo i lepiej zróżnicowanych przeciwników :D Jeśli chodzi o Borderlands to była to kapitalna gra, ta komiksowa grafika wyglądała obłędnie. Spędziłem przy niej sporo godzin. Dwójka zapowiada się jeszcze lepiej. Te dwie pozycje to u mnie must have. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprising 44... kupię po przeczytaniu opinii. Mam komputer spełniający wymagania, ale RAMu mam tylko 3.2 (tyle wyświetla, bo z 4gb 32bitówki taką wartość odczytują) , więc lepiej poczekać na info dot. optymalizacji. Oby nie było tak, że zamiast plansz dot. różnych misji jest jedna wielka mapa Wawy, która dosłownie dusi PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie BGEE, a polska wersja powstaje właśnie na bazie słynnego tłumaczenia CDProjektu. Szkoda tylko, że nie mieli praw do ingerencji w silnik graficzny, ale przynajmniej będzie możliwość zooma i poprawiony interface.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować