Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Guild Wars 2 na szczycie, udany start Madden NFL 13 i Tales of Graces F

7 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier MMO ostatnich lat, czyli Guild Wars 2, w końcu trafiła do sklepów i od razu zajęła pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, wyprzedzając przede wszystkim Sleeping Dogs i New Super Mario Bros. 2.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Guild Wars 2 na szczycie, udany start Madden NFL 13 i Tales of Graces F" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po nazwie newsa sądziłem że Tales miał lepszą pozycję ale i tak trzeba się z tego cieszyć .Mam nadzieję że tytuł utrzyma się w zestawieniu dłużej co zmotywuje Namco jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Guild Wars 2, pomimo odniesionego sukcesu, sprzedał się gorzej od Star Wars: The Old Republic"

Mnie to nie dziwi... W końcu EA wydało morze pieniędzy na promocję, a do tego za TOR stała przepotężny franchise SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 16:27, HiddenNick napisał:

"Guild Wars 2, pomimo odniesionego sukcesu, sprzedał się gorzej od Star Wars: The Old
Republic"


Ciekawe skąd te dane, bo według oficjalnych informacji jeszcze przed premierą grę kupiło ponad milion osób, a arena obawiając się zbyt wysokiej liczby osób na serwerach zawiesiła sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 01:17, Gorles napisał:

zasłużone I miejsce, Angole wiedzą co dobre :]

Nawet nie zaczynaj, za dwa miesiące pokaże się podobny news tyle że o CoD:BO2 i ludzie będą płakać że w Wielkiej Brytani nie mają gustu i niszczą branżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować