Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2: wszystko, co musicie wiedzieć o systemie mikropłatności

71 postów w tym temacie

Znaczy się ja powiem tak - kupując to za własne pieniądze to wychodzi naprawdę drogo o_O. Te 80 srebrnych monet jakie miał Rojo to jest kwota jaką się ma właśnie na 20 levelu (miałem mniej więcej tyle podczas bety) czyli z nagród za eventy i misje fabularne. I za to można dostać 300 gemów, dużo jak dla mnie, przelicznik jest bardzo fer.
Szczerze mówiąc oni po prostu ulegalniają rzeczy które i tak były by na "czarnym" rynku, który jest w każdym MMO... Bo jak można takie boosty (klucze i inne) dostać, czy wydropić, to znaczy, że można by je też pewnie sprzedać, a sprzedawane były by na pewno, na allegro czy ebay chociażby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 17:11, EmperorKaligula napisał:

dla wszystkich po równo i za darmo, co ? socjalizm nie pasuje do gier.


Może i nie pasuję, ale dopóki nie ma w grze przedmiotów, które dają przewagę to mi to pasuję. Z resztą mówią, że nie trzeba kupować diamentów czy co tam robi za "lepszą" walutę w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, kur...czaczek. Tylko nie ten pac...(m)an.
Może od razu najmiecie jakąś gimbaze po humanistyce co potrafi wysmarzyć wielokilometrowe teksty o niczym?
Tak z ciekawości. Ne da rady usunąć/zablokować konta. Tylko musiałbym bana sie dorobic? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 17:24, maniekk napisał:

Mnie ciekawi ile trzeba grać, żeby chociaż tego jednego golda uciułać :D

wbrew pozorom nie długo, na 40 poziomie już prawie 3g mam i drugie tyle pewnie wydałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 17:19, K0j0t napisał:

Bo jak można takie boosty (klucze i inne) dostać, czy wydropić,
to znaczy, że można by je też pewnie sprzedać, a sprzedawane były by na pewno, na allegro
czy ebay chociażby...


Są account bound - może je wykorzystać każda postać w obrębie danego konta ale sprzedać innemu graczowi się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie wrzucać do artykułów jakieś odnośniki do filmików to proszę was niech to będą filmiki waszego autorstwa.
Nie każdy trawi obecność zaprzedanego i marnego idioty wydzierającego się do kamerki, tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 18:35, EmperorKaligula napisał:

wykupywać

i wyłączyłem. pierwszy raz gościa słysze i bardzo sztucznie brzmi (z kartki?). nigdy
wiecej.

Zrobiłem dokładnie to samo. Gość powinien potrenować, zanim udostępni kolejne materiały. Bo jak narazie, to conajwyżej mierna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GW2 u kolegi przez godzinkę. Chciałem kupić tą grę, ale rezygnuję... Jest za prosta jak dla mnie. Można się teleportować z każdego miejsca, NPC z questami widać na mapie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 20:45, MBi napisał:

Jest za prosta jak dla mnie.

No cóż. Tutorial, pierwsze misje i pierwsze mapki są proste. Potem wycieczka solo kończy się natychmiastową śmiercią.

Dnia 03.09.2012 o 20:45, MBi napisał:

Można się teleportować z każdego miejsca,

Owszem, można. Ale poza miastami to kosztuje. I im wyższy lvl i większa odległość, tym droższy teleport. Za darmo to jest tylko w miastach, a one duże nie są.

Dnia 03.09.2012 o 20:45, MBi napisał:

NPC z questami widać na mapie itp.

Nie zawsze. Jak nie pogadasz ze zwiadowcą, to qiesty ci się pojawią jak do nich podejdziesz (nie zawsze).
I masz rację, nie kupuj. Będzie o jednego idiotę w grze mniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 20:45, MBi napisał:

Grałem w GW2 u kolegi przez godzinkę. Chciałem kupić tą grę, ale rezygnuję... Jest za
prosta jak dla mnie


To pójdź do kolegi i niech ci da pograć w np. Ascalon Catacumbs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouch.

Czubek, z marnym głosem, nieprzygotowany, sztuczny i mający problemy z angielskim. Że o polskim nie wspomnę.

Może ktoś zrobić ten filmik jeszcze raz, i pokazać mu jak to powinno wyglądać?
Temu panu dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 20:45, MBi napisał:

Grałem w GW2 u kolegi przez godzinkę. Chciałem kupić tą grę, ale rezygnuję... Jest za
prosta jak dla mnie. Można się teleportować z każdego miejsca, NPC z questami widać na
mapie itp.

Przez godzinkę to nawet nie opuścisz lokacji startowej. W późniejszych etapach wcale nie jest tak prosto, a AC tak jak kolega wyżej wymagają już myślenia i zgrania, bo bez tego nie ma sensu nawet wchodzić do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:43, Ostrowiak napisał:

to już edsą bardziej by sie nadawał

przynajmniej nie zarabia na YT

To ten gość (Rojo, tak?), niby na tym zarabia? Prezentując taki poziom?
Uhehehe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2012 o 22:59, Valmar napisał:

To ten gość (Rojo, tak?), niby na tym zarabia? Prezentując taki poziom?
Uhehehe :).



Baza niewymagających widzów dla których jest guru [on i jemu podobni] - kasą z reklam się kręci.
Dzieciarnia nabija oglądalność wiec koleś doi system [nie on jeden zresztą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 23:11, Silvari napisał:

Kupuje gemy zamieniam na złoto i z auctionera kupuje best sprzęt. END.


Jaką daje Ci to przewagę nad graczem, który ten sam sprzęt kupił za zdobytą w grze kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować