Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2: wszystko, co musicie wiedzieć o systemie mikropłatności

71 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2012 o 23:11, Silvari napisał:

z auctionera kupuje best sprzęt. END.

Nie oglądałem filmiku i nie chce. To jednak bym sie zapytał o "skalowanie" sprzętu. Było tam?
W pierwszym GW z tego co czytałem to nie dawało to przewagi bo sprzęt statowo się nie różnił.
Jak jest tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 22:59, Valmar napisał:

To ten gość (Rojo, tak?), niby na tym zarabia? Prezentując taki poziom?
Uhehehe :).

W jakiej ty nieświadomości żyjesz. Pozazdrościć tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 23:22, Zgreed66 napisał:

> To ten gość (Rojo, tak?), niby na tym zarabia? Prezentując taki poziom?
> Uhehehe :).
W jakiej ty nieświadomości żyjesz. Pozazdrościć tylko :P

Aż takie kokosy? :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 23:27, Valmar napisał:

Aż takie kokosy? :f

Zalezy jak rozumieć kokosy. W kazdym razie sliski temat. Na YT jest sporo filmików o tym.
W swoim czasie niezła fama na Youn00bie o tym była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo jestem w stanie znieść jednak gościom w okularach słonecznych i rękawicach bokserskich mowie nie! Za niedługo AN wprowadzi więcej psujących klimat kreacji i zrobi się z tego Aion....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 15:38, Pietro87 napisał:

Gram.pl jako wasz użytkownik jeszcze za czasów gdy was nie było [a raczej byliście stroną
CDP] proszę... nie idźcie tą drogą :)

Ale jaką? Drogą testowania różnych opcji w branży? Do tej pory bardzo się nam to opłacało.

Rojo ma normalny okres próbny jak każdy inny autor, wie czego nie może u nas robić i zobaczymy jak nasza współpraca się rozwinie - ja jestem jednak bardzo dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2012 o 11:58, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Ale jaką? Drogą testowania różnych opcji w branży? Do tej pory bardzo się nam to opłacało.


Testowanie testowaniem, koleżeństwo [bo ludzie jak Makuła, Rojewski czy Gonciarz zawsze byli pośrednio lub bezpośrednio z wami zaznajomieni i ujmijmy to zaprzyjaźnieni] swoją drogą, spoko. ale co jak co jesteś facet rozumny, jak śledzisz choć minimalnie [zakładam że pewnie więcej niż to] scenę YT to chyba jednak znasz mocno mieszaną opinię o owym duecie R&R.

Dnia 04.09.2012 o 11:58, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Rojo ma normalny okres próbny jak każdy inny autor, wie czego nie może u nas robić i
zobaczymy jak nasza współpraca się rozwinie - ja jestem jednak bardzo dobrej myśli.


No właśnie poczekamy zobaczymy.
Aczkolwiek moim zdaniem czym skorupka nasiąknie tym.. sam dobrze wiesz.
Mam bardzo niepochlebne zdanie o pseudo działalności gamingowej obu panów [aczkolwiek sam pan Rojewski pokazał kilka razy, że jest mniejszym hipokrytą i ignorantem niż jego mleczny brat pan Maciaszek], zwłaszcza biorąc pod uwagę ich niemal jaśnie oświecone podejście do swoich materiałów. Gdzie ich punkt widzenia jest jedynym słusznym a prawda objawioną i racja najmojszą.


Ciesze się Krzysiu, ze jesteś dobrej myśli, boje się tylko, że jednak zbyt dobrej :) [ale kto wie, może się sromotnie mylę ?]


===================================================


A tak jeszcze poza tematem głównym, ktoś pytał o youtubeowe dramy finansowe.
Otóż jeden user wyliczył całkiem poprawnie ile +/- się zarabia za określoną liczbę wyświetleń. Nawet zaniżając mocno w dól jego podane stawki wychodziły z tego eleganckie pieniądze.
No i fajnie, nikomu nic do tego kto na czym zarabia jak mu wychodzi. Problem leżał w fakcie, że niejaki kolega RockAlone2K wszędzie ogłaszał jak to na YT nie da się zarobić, jak to trzeba dopłacać do interesu itp.
Ergo świadomie robił z własnych subskrybentów debili i o to się ludzie zburzyli jak przysłowiowe gówno uderzyło w wentylator.
Doszedł jeszcze fakt motania się i świadomej ściemy - gość korzystał z metody tagowania filmów żeby się wybić, w jednym swoim audio-logu w rozmowie z innym Youtuberem nawet się do tego przyznał, a na jakimś tam streamie w momencie gdy ludzie go dociskali stwierdził, ze nic takiego przecież nie miało miejsca.

No i tak wyglądają youtubeaowe dramy w wielkim skrócie :)

Osobiście walą mnie i owe dramy i obaj "twórcy" duetu R&R, nic mi do nich.
Boli mnie jednak, że nawet na gram.pl czyli jeden z portali na którym bądź co bądź widzę wielu dojrzalszych [i wiekowo i emocjonalnie] ludzi z którymi da się dyskutować na poziomie z buciorami ładuje się gimbusowo-przaśny duecik.
Jedyne na co mam nadzieję to na fakt, że jednak tu widz bardziej wymagający pokaże, że nie rajcują go jednak stosunkowo mierne materiały [i albo pan Rojewski podciągnie poziom albo go pożegnamy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 13:41, Pietro87 napisał:

Gdzie ich punkt widzenia jest jedynym słusznym a prawda
objawioną i racja najmojszą.

Ja się zastanawiam jak jego materiały zostaną przyjęte.
Szczególnie dla tej bardziej konserwatywnej częsci tego forum.
Nie lubie ich materiałów dla mnie to lanie wody (szczególnie Rojo) niczym wodospadem Niagara,
z którego na dodatek nic nie wynika. Na "rozrzedzony" PR to sie bardziej dla mnie nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 13:41, Pietro87 napisał:

Ciach


Rock mnie nie interesuje, bo z nim nie współpracujemy i nie zanosi się na to, żebyśmy mieli zacząć.

Forma materiałów Roja, które wrzuca na swój kanał, osobiście mi nie odpowiada, ale nauczyłem się, żeby nie hejtować konkretnych osób, tylko ich działania. I o ile jego materiałów nie trawię, to nie mam najmniejszego problemu z tym, żeby sprawdzić jak się odnajdzie w nowej konwencji.

Nie widzę jednak niczego dziwnego w tym, że R&R mają wielu przeciwników – ze wszystkimi popularnymi „rzeczami” tak jest i kogo byśmy nie zatrudnili, to zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie temu przeciwny.

O usuwaniu komentarzy nie słyszałem, ale nawet jeśli występowało, to na gramie na pewno się nie powtórzy, bo:
- taką mamy politykę
- Rojo nie ma nawet technicznej możliwości, by robić to samodzielnie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2012 o 14:25, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Rock mnie nie interesuje, bo z nim nie współpracujemy i nie zanosi się na to, żebyśmy
mieli zacząć.


Mam nadzieje, że was [w tym ciebie] nie zainteresuje i tak pozostanie :)

Dnia 04.09.2012 o 14:25, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Forma materiałów Roja, które wrzuca na swój kanał, osobiście mi nie odpowiada, ale nauczyłem
się, żeby nie hejtować konkretnych osób, tylko ich działania. I o ile jego materiałów
nie trawię, to nie mam najmniejszego problemu z tym, żeby sprawdzić jak się odnajdzie
w nowej konwencji.


A tu trafiamy na nieco śliski grunt. dla mnie "hejt" to jest działanie w stylu napisania komentarza "Chu..ci w D ty cioto, Wyp... stąd, nie kręć więcej". Tak to jest ponad wszelką wątpliwość chamstwo które można nazwać hejtem. ale już fakt, że mi się zwyczajnie nie podoba to czy to w danym osobniku i jego twórczości, to ciągle jest krytyka. Jeśli poparta rzeczowymi argumentami, bo bez argumentów może to być krytykanctwo czy złośliwości.
Tak więc nie nadużywał bym tego jakże modnego i wygodnego hejtu [jak sam napisałem - Rojo miewa przebłyski, co za tym idzie zrobił w swoim życiu kilka materiałów które nawet mi jako osobie do której gość nie trafia podeszły.]

Dnia 04.09.2012 o 14:25, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Nie widzę jednak niczego dziwnego w tym, że R&R mają wielu przeciwników – ze wszystkimi
popularnymi „rzeczami” tak jest i kogo byśmy nie zatrudnili, to zawsze znajdzie
się ktoś, kto będzie temu przeciwny.


Ano - tylko klasą danego twórcy jest umieć polemizować z krytyką.
Tej klasy przynajmniej Rockowi totalnie brakuje [A Rojowi.. hmm też, może tylko mniej "totalnie"]

Dnia 04.09.2012 o 14:25, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

O usuwaniu komentarzy nie słyszałem, ale nawet jeśli występowało, to na gramie na pewno
się nie powtórzy, bo:
- taką mamy politykę
- Rojo nie ma nawet technicznej możliwości, by robić to samodzielnie


I to mnie cieszy.


Swoją droga mi się gram w wersji video jednak kojarzy z Myszastym, Lucasem i twoją osobą [jedyne co mam do zarzucenia to lipna obróbka dźwięku, bo w wielu materiałach sama prezentowana np gra chodzi głośno a wasz komentarz ledwo słychać], chyba kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2012 o 16:13, Pietro87 napisał:



Swoją droga mi się gram w wersji video jednak kojarzy z Myszastym, Lucasem i twoją osobą
[jedyne co mam do zarzucenia to lipna obróbka dźwięku, bo w wielu materiałach sama prezentowana
np gra chodzi głośno a wasz komentarz ledwo słychać], chyba kwestia przyzwyczajenia.


Otoż to. Po co zmieniac coś, co dobrze działa? Wasze materiały są o wiele lepsze, niż amatora, którego nieciekawie się ogląda i (co gorsze) słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:03, Valmar napisał:

> Swoją droga mi się gram w wersji video jednak kojarzy z Myszastym, Lucasem i twoją
osobą
> [jedyne co mam do zarzucenia to lipna obróbka dźwięku, bo w wielu materiałach sama
prezentowana
> np gra chodzi głośno a wasz komentarz ledwo słychać], chyba kwestia przyzwyczajenia.


Otoż to. Po co zmieniac coś, co dobrze działa? Wasze materiały są o wiele lepsze, niż
amatora, którego nieciekawie się ogląda i (co gorsze) słucha.

Rojo nie będzie nas wyręczał w temacie robienia materiałów wideo – jest po prostu kolejnym członkiem YouTube''owego zespołu (w składzie ja, Mysza, Lucas i Sławek Serafin), który będzie dla Was produkował nagrania. Dzięki temu będzie ich więcej, będą lepsze (bo czas nie będzie nas tak gonił), co, mam nadzieję, przełoży się na znaczne zwiększenie ilości subskrybentów.

Co do dźwięku – uczymy się na błędach. Niestety wiele rzeczy musimy robić w lekko partyzancki sposób, jednak w nowych nagraniach problemy z audio nie powinny występować. Oglądałeś jakiś nowszy nasz materiał (mój i Myszy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:03, Valmar napisał:

Otoż to. Po co zmieniac coś, co dobrze działa? Wasze materiały są o wiele lepsze, niż
amatora, którego nieciekawie się ogląda i (co gorsze) słucha.


Spokojnie, spokojnie. Popatrzcie na nasz kanał na YT, popatrzcie na ilość materiałów wideo, jakie robimy, robiliśmy i będziemy robili. Będzie ich coraz więcej i będą to rzeczy robione przez naszych "starych" autorów oraz przez autorów nowych. Nikt nikogo nie zastępuje - po prostu zwiększamy ilość produkowanych filmów, a żeby to zrobić, zatrudniamy do tego kolejnych ludzi.

Mysza, Lucas, Krzysiek i inni wciąż robią i będą robili swoje, nikt nie zaprzestaje działalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zazdroszczę odwagi, też chciałem coś napisać ale boję się, że zostanę obrzucany przysłowiowymi "pomidorami" przez widownię twórczości tego właśnie duetu ;)"

w tym przypadku poprawna pisownia to "tfurczość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 10:29, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Rojo nie będzie nas wyręczał w temacie robienia materiałów wideo – jest po prostu
kolejnym członkiem YouTube''owego zespołu (w składzie ja, Mysza, Lucas i Sławek Serafin),
który będzie dla Was produkował nagrania.

Świetnie, zatem kwestią czasu pozostaje, o czym wspominał Pietro87, aż pojawi się tutaj Rock, skoro jego przyjaciel Rojo zostaje na dobre. Oznaczać to może tylko to, że o wymianie konstruktywnej krytyki będzie można zapomnieć. Do tego ciągnie się za tymi panami kwestia dramy związanej ze sposobami zarabiania na YouTube, więc nie wiem czy dobrym pomysłem jest przyciągać to na gram.pl. Wejścia zapewne wzrosną, co nie oznacza, że atmosfera zrobi się lepsza. No ale czego się nie robi dla nabijania wyświetleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 19:59, owner-q napisał:

jeszcze tylko brakowalo tutaj tego idioty roja...


Ostrzeżenie - proszę zważać na to jak traktujesz inne osoby, obrażaniem do niczego nie dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować