Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2: wszystko, co musicie wiedzieć o systemie mikropłatności

71 postów w tym temacie

Bardzo duży plus za to że mikropłatności mogę uiścić za pomocą waluty z gry zamiast realnych pieniędzy. Z kasy którą zdobyłem levelując postać do 42 poziomu (zdobytej po drodze , spokojnie eksplorując świat i robiąc misje , bez no lifowego farmienia) wykupiłem 1400 gemów... czyli 17 euro. Dodam że za jednorazowe zaliczenie pierwszej grupowej instancji (co trwa 1 godzinę) można zdobyć kasę za którą kupi się nawet 200 gemów (10 złotych) Wykupuje sobie np miejsca na postacie które za sztukę kosztują ponad 40 złotych. Brawo dla Arena net , za stworzenie systemu najbardziej przyjaznego graczom ze wszystkich MMO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 21:00, Arcling napisał:

> Rojo nie będzie nas wyręczał w temacie robienia materiałów wideo – jest po
prostu
> kolejnym członkiem YouTube''owego zespołu (w składzie ja, Mysza, Lucas i Sławek
Serafin),
> który będzie dla Was produkował nagrania.
Świetnie, zatem kwestią czasu pozostaje, o czym wspominał Pietro87, aż pojawi się tutaj
Rock, skoro jego przyjaciel Rojo zostaje na dobre. Oznaczać to może tylko to, że o wymianie
konstruktywnej krytyki będzie można zapomnieć. Do tego ciągnie się za tymi panami kwestia
dramy związanej ze sposobami zarabiania na YouTube, więc nie wiem czy dobrym pomysłem
jest przyciągać to na gram.pl. Wejścia zapewne wzrosną, co nie oznacza, że atmosfera
zrobi się lepsza. No ale czego się nie robi dla nabijania wyświetleń...

Serio - nie mamy żadnych planów co do Rocka.

A wzrostu wejść nie potrzebujemy, fajnych materiałów natomiast nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 11:46, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

A wzrostu wejść nie potrzebujemy


to skąd ta świeża moda na tytuły newsów najzwyczajniej onetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie jest sie pośmiac z tych wszystkich hejterów którym żyła pęka na mysl o tym że ktoś zarabia na tym co lubi robic i przy tym dobrze sie bawi . Bardzo mi sie podoba że zaprosiliscie Roja na swój kanał , bardzo fajny pozytywny gosciu i bede czesciej oglądał wasze filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 12:16, Phelela napisał:

Jak fajnie jest sie pośmiac z tych wszystkich hejterów którym żyła pęka

Chcąc być wrednym napisałbym "Jak fajnie się pośmiać z takich ślepich i jednostronnych ignorantów".
Czy coś ten deseń. Jednak nie oto chodzi.

Dziwne, że oglądając innych, już im to nie przeszkadza.
Więc chyba coś jest nie tak coś z twoją teorią.
(choc nie ukyrwam, że cześć takich ludzi jest, w koncu pełno takich chodzi po świecie).
Jednak krytyka to nie hate. Mozna oczekiwać od ludzi odrobiny szczerości w tym co robią.
(przykładowo Dupa Słonia vel Burak). Rojo akurat tutaj był na swój sposób w porządku z tego co się orientuje,
tylko jego kolega ma całkiem sporo za uszami, bo kręcił sporo.
Jak chocby sobie przypomnę jak wyglądała jego "spowiedź" na mediafun blogu.
To myślałem, że sie posikam ze śmiechu. Jednostronny, obiektywizmu ziro. Nawet zły filmik shoguna wsadzili
(choć go nie bronie, bo sobie zaslużył). Co znowu, słusznie spotkało się z odpowiednimi komentarzami.
Najśmieszniejsze jest dla mnie jest dalej to, że dane jednak okazały się celne
(pomimo całego potem kręcenia i dyskredytowania).

Dnia 07.09.2012 o 12:16, Phelela napisał:

na mysl o tym że ktoś zarabia na tym co lubi robic i przy tym dobrze sie bawi.

Wątpie aby ktoś robił coś takiego gdy mu to nie pasuje oO
Nawet gdyby, nikt wtedy by tego nie oglądał.
To byłoby równie... nie przyjemne co robienie samego materiału.
Więc to tak naprawde jest pierwszy warunek, aby coś w ogole zacząc robić.

Dnia 07.09.2012 o 12:16, Phelela napisał:

Bardzo mi sie podoba że zaprosiliscie Roja na swój kanał,
bardzo fajny pozytywny gosciu i bede czesciej oglądał wasze filmiki :)

Cieszy mnie to, że ktoś znajdzie materiał dla siebie. Jednak nie każdy musi znosić jego twórczość.
Co objawia się jednak całkiem stosowną krytyką, ale to lepiej pominąć nie? :)
Także polecam kapkę więcej obiektywizmu, a zajedziemy dalej.
Nie twierdze, ze Rojo nie jest pozytywnym gościem
Jednak chodzi mi o samą treść jego filmików, a tych wydoił już +750.
Więc już kązdy sobie może wyrobić jak opinię, czy mu to pasuje, czy nie.

Więc jak komuś sie nie beda pasowały materiały, może je spokojnie omijać (jak ja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porponuje przeprowadzic głosowanie czy coś w ten deseń (chociaż, co kogo obchodzi zdanie czytelnika), albo może dodac jakis filtr antyrojo no ewentualnie podajcie mi jakiś serwis informacyjny o grach gdzie mozna spokojnie poczytac bez obaw ze znowu trafie na "jutubowe gwiazdki''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was weźcie tego debila Rojo z dala od gram.pl. Naprawdę wam odbiło. Jedyny w miarę normalny portal jaki się ostał, a wy zatrudniacie takie coś do robienia filmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 11:46, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

A wzrostu wejść nie potrzebujemy, fajnych materiałów natomiast nigdy za wiele.

Proszę Cię. Może jeszcze zatrudnicie Gracjana Roztockiego. Też robi fajne materiały. Sory, ale Rojo to po prostu człowiek robiący z siebie pajaca przed kamerą. Jęśli Ci się to podoba to szczerze współczuję.

Macie takich spoko gości jak Mysza i nagle wyskakujecie z czymś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 20:33, byverter napisał:

> A wzrostu wejść nie potrzebujemy, fajnych materiałów natomiast nigdy za wiele.
>
Proszę Cię. Może jeszcze zatrudnicie Gracjana Roztockiego. Też robi fajne materiały.
Sory, ale Rojo to po prostu człowiek robiący z siebie pajaca przed kamerą. Jęśli Ci się
to podoba to szczerze współczuję.

Macie takich spoko gości jak Mysza i nagle wyskakujecie z czymś takim...

Rojo wie, że na gram.pl ma innego odbiorcę. Spokojnie, nie hejtuj, sprawdź jak współpraca się rozwija na przestrzeni kilku tygodni, wtedy zacznij oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować