Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 4: nowe szczegóły i screeny z trybu multiplayer

15 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2012 o 18:31, lothar86 napisał:

Jest szansa na wersje PC? W końcu ta seria zaczynała na PC.

X-Boxie. To gra Microsoftu, specjalnie dla ich konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu może jakiś znawca serii? Mam na x''a halo 1 i 3 inie potrafię pojąć co jest tak wspaniałego w tej grze że dostaje tak duże oceny i wszyscy mówią jaka to wspaniała? Po jakichś 5h gra przysporzyła mi tylko frustracji i znudzenia, może coś przeoczyłem ? Z tego co zauważyłem to jest to przeciętna strzelana z mała ilością broni tyle że w kosmosie tj. poza ziemią (wow, sam bym na to nie wpadł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 18:38, Tezert napisał:

co jest tak
wspaniałego w tej grze że dostaje tak duże oceny i wszyscy mówią jaka to wspaniała?

Gusta i guściki? W koncu "nudzenie" to kwestia subiektywna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie multi w Halo jest nudne jak flaki z olejem. Może to dlatego, że nie mam dlc? Za to tryb single player gram do dziś. Wyśmienity i epicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 19:10, oxygar napisał:

Akurat dla mnie multi w Halo jest nudne jak flaki z olejem. Może to dlatego, że nie mam
dlc? Za to tryb single player gram do dziś. Wyśmienity i epicki.

Jestem tego samego zdania. Nie wiem jak ludzie mogą się w multi bawić tyle czasu. Fajnie się strzela, ale na dłuższą metę można usnąć. Co innego kampania, mnie w serii tylko ona interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Halo jest tak chwalone ? Bo po Goldeneye 007 to "pierwszy" FPP na konsole który się udał. Bo w zasadzie od niego FPP na konsolach się zaczeło. Halo 2 praktycznie samo spopularyzowało i pokazało jak ma wygladac dobry multi w fpp na konsoli. Dlatego na zachodzi jest tak bardzo cenione. W polsce gdzie większość ludzi to PCtowcy i bawiło się w strzelankach już w najlepsze zanim powstało Halo tego tak nie odbierają najczęściej.

Poza tym świetne AI które sprawia że ci sami przeciwnicy potrafia dać więcej frajdy niż nie jeden mega wielki i silny ale głupi zbój z innej gry, jedna z pierwszych gier która lansuje koncepcje że każda broń jest dobra jeśli wiesz jak jej użyć a nie że zdobywasz pukawki od 1 do 10 w kolejności od słabej do mocnej. Wprowadziło "szybkie przyciski" na granaty i ataki np w zwarciu. Wprowadziło regenerujące się życie zamiast zbierania apteczek. Szybki i funkcjonalny edytor w multi. Możliwość odtwarzania i nagrywania zapisanych filmików z multi co doprowadziło do powstania i spopularyzowania zjawiska zwanego "Machinima". Do tego świetna kampania, ciekawa fabułą i jeden z najbardziej ikonicznych bohaterów gier.

Więć jeśli tylko przymkniecie nieco oko na fakt że pewne te elementy na PC były już wcześniej to przy odrobinie dobrej woli zrozumiecie fenomen Halo i jego wkład w hostorię gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie miazga ,chyba w tej chwili najlepiej wyglądająca gra na konsole siódmej generacji.A w dodatku Halo 4 na 100 pocent będzie po polsku.Nie doczekam się 6 listopada.


PS.
Mam jeszcze małe pytanie do znawców Halo.Otóż jedyną części Halo której nie przeszedłem jest trójka(chiciaż znam jej fabułe ,głównie z Halo wiki).I w związku z tym pytanie ,czy przysłowiowe nie "zaliczenie" trójki będzie problemem przy Halo 4?Czy raczej nie ma czego się obawiać i spokojnie odpuścić trójke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:25, lothar86 napisał:

Ups to się pomyliłem. Grałem w jedynkę (Halo: Combat Evolved) na PC i dlatego myślałem
że tu jest początek serii. :)

Na wersje PC trzeba było rok czekać. Na dwójkę jeszcze lepiej bo wyszła chyba 3 lata poźniej i jeszcze Visty wymagała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 22:16, Triderus napisał:

Graficznie miazga ,chyba w tej chwili najlepiej wyglądająca gra na konsole siódmej generacji.A
w dodatku Halo 4 na 100 pocent będzie po polsku.Nie doczekam się 6 listopada.


PS.
Mam jeszcze małe pytanie do znawców Halo.Otóż jedyną części Halo której nie przeszedłem
jest trójka(chiciaż znam jej fabułe ,głównie z Halo wiki).I w związku z tym pytanie ,czy
przysłowiowe nie "zaliczenie" trójki będzie problemem przy Halo 4?Czy raczej nie ma czego
się obawiać i spokojnie odpuścić trójke?


Halo po polsku ????? Gdzie takie coś usłyszałeś, Halo nigdy nie było chyba lokalizowane. Ja sobie nie wyobrażam kto miał by podkładać głos pod master chiefa. Steve Downes jest nie do podrobienia. Jeśli usłyszę że halo 4 ma być PL to w sekundę anuluje zamówienie i zamówię za granicą tylko po to żeby usłyszeć Downes''a

[edit, matk ofaktycznie coś takiego pojawiło się w internecie, koniec swiata ]

Jak znasz fabułę 3 to nie widze problemu. Ale stary, jeśli lubisz Halo nawet odrobinkę to musisz je kupić i przejść :D Przeszedłem je jakieś dwa miesiace temu i bawiłem się milion razy lepiej niż przy wielu nowych shooterach. No i te epickie momenty :D trzeba to przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to wraz z premierą Halo 4 może zamówie od razu trójke(bo teraz chwilowo brak funduszy).

A co do spolszczenia Halo 4 niewiadomo czy będzie dubbing czy napisy ,MS Polska ma to ogłosić niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować