Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy w Dark Souls zostanie wprowadzony łatwiejszy poziom trudności?

148 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2012 o 21:29, Kadaj napisał:

Jeśli samoprzechodzenie się będzie opcjonalne, bez ingerencji w zawartość standardowego
poziomu trudności, to jak niby miałaby stracić na jakości?


Jeśli gracz, zdecyduje się na przejście gry jeszcze raz, ale tym razem na normalnym poziomie trudności, to stwierdzi, że gra już nie jest taka pociągająca za pierwszy razem (poziom łatwy). Odstawi grę na półkę. Bo to co najlepsze, jest na normalnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:27, Hulk131 napisał:

Jeśli kupiłeś coś, co ci się nie podoba, to pretensje
możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.

A jeśli twórca tego czegoś publicznie wypowiada się, że zastanawia się nad uczynieniem mojego zakupu udanym, to mogę tylko chwalić i wyrażać swój głos poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:37, vegost napisał:

> zgłoszone

Uronię nad tym, jedną łzę.

vegost pozgłaszajmy sobie nawzajem posty, będzie śmiesznie :) Oszczędzimy Wielkiemu Emperorowi Kaliguli czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności w DS zostanie taki jak jest - zostanie dodany nowy, łatwiejszy poziom trudności! :D TO JEST RÓŻNICA ;) Codemaster wprowadził w ostatnich latach do swoich gier opcję cofnięcia się w czasie o kilka sekund, ale nikt Ci nie każe jej używać :) tak samo będzie tutaj. To nie jest ułatwienie gry, a zrobienie jej przystępniejszą dla szerszego grona potencjalnych nabywców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:38, Kadaj napisał:

> Jeśli kupiłeś coś, co ci się nie podoba, to pretensje
> możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.
A jeśli twórca tego czegoś publicznie wypowiada się, że zastanawia się nad uczynieniem
mojego zakupu udanym, to mogę tylko chwalić i wyrażać swój głos poparcia.

W porządku, szanuję twoje zdanie. Z Bogiem (jak ateista, to sory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:39, Hulk131 napisał:

vegost pozgłaszajmy sobie nawzajem posty, będzie śmiesznie :) Oszczędzimy Wielkiemu Emperorowi
Kaliguli czasu.


Nie będę zachowywał się, równie absurdalnie jak użytkownik naszej wielkiej społeczności. Niech zgłasza, wszyscy mamy do tego prawo. Nie każdy rozumie, argumentów drugiej strony. Z jednej strony ma rację a z drugiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:36, vegost napisał:

Jeśli gracz, zdecyduje się na przejście gry jeszcze raz, ale tym razem na normalnym poziomie
trudności, to stwierdzi, że gra już nie jest taka pociągająca za pierwszy razem (poziom
łatwy). Odstawi grę na półkę. Bo to co najlepsze, jest na normalnym poziomie.

A może dla kogoś to co najlepsze (więcej frajdy) jest może na tym łatwiejszym poziomie? I jak to się ma do jakości produktu? Jeśli kogoś normalny pociąga, to nadal będzie taki sam, beż żadnego uszczerbku, tej samej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:39, pawbuk napisał:

Poziom trudności w DS zostanie taki jak jest - zostanie dodany nowy, łatwiejszy poziom
trudności! :D TO JEST RÓŻNICA ;) Codemaster wprowadził w ostatnich latach do swoich gier
opcję cofnięcia się w czasie o kilka sekund, ale nikt Ci nie każe jej używać :) tak samo
będzie tutaj. To nie jest ułatwienie gry, a zrobienie jej przystępniejszą dla szerszego
grona potencjalnych nabywców :)

Tak wiemy, pisałeś już o tym ze 3 razy. Większość pewnie śledzi twoje posty. Napisz no coś nowego, bo się powtarzasz :). Bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze niech wprowadzą łatwy poziom trudności. Nie każdy ma tyle czasu co jacyś gimnazjaliści żeby próbować zabić bossa 20 razy, a chcą zagrać, zabawić się i poznać grę bez stresu że byle stwór spowoduje przechodzenie godzinnego etapu od początku -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:43, Kadaj napisał:

A może dla kogoś to co najlepsze (więcej frajdy) jest może na tym łatwiejszym poziomie?
I jak to się ma do jakości produktu? Jeśli kogoś normalny pociąga, to nadal będzie
taki sam, beż żadnego uszczerbku, tej samej jakości.


Zgadzam się, ale na normalnym poziomie trudności widać potęgę tej gry. Na łatwym poziomie nie pogra sobie przyjemnie, bo moby zapewne będą bezmyślnie tylko stać i czekać na uderzenie. Może czasami, się ruszą. Bossy będę szybciej zdychać i będą o wiele łatwiejsi. A jak będzie sobie chciał zmienić poziom, to nie będzie już takie fajne. Nie będzie taki cool, jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:43, Hulk131 napisał:

Tak wiemy, pisałeś już o tym ze 3 razy. Większość pewnie śledzi twoje posty. Napisz no
coś nowego, bo się powtarzasz :). Bez obrazy.

Widocznie musi pisać, bo jakoś do dwóch główek to nie dociera...
Ogólnie czytając posty tych dwóch główek to odpala mi się muzyka - http://www.youtube.com/watch?v=Lb0rw5xIyGc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:35, Lordpilot napisał:

Poziom trudności w DS zostawcie taki jest - tego typu gier nie ma na rynku wiele, nie wychodzą na pęczki

Chodzi o to, że poziom trudności w DS zostanie taki, jaki jest.

Dnia 03.09.2012 o 21:35, Lordpilot napisał:

- co Wam szkodzi ta jedna ?

A co wam szkodzi jedna nieobowiązkowa opcja? Skoro skłaniają się do takich działań, to znaczy, że nie jest najlepiej z kasą. Od tego może zależeć los ewentualnego "sequela".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hahaha! Wiedziałem, że tak będzie. Konsolowcy dostali Demons Solus / Dark Souls i było ok. Grę dostali PCtowcy i jest płacz, że gra za trudna. A ponoć to gry na konsolach są łatwe a PCtowcy uważają się za hardkorów. I nie, nie jestem jakimś fanbojem. Posiadam i to i to, ale gdy pojawiła się informacja o PCtowej wersji Dark Souls, wiedziałem że dojdzie do płaczu. Po prostu wywnioskowałem to z płaczu odnośnie trudności gry Wiedźmin 2 (a przecież Wiedźmin 2 na najtrudniejszym poziomie trudności i tak jest łatwiutki w porównaniu do Dark Souls)."

Bo konsolowcy to nie maja neta w domu i nie maja gdzie plakac..
Tak serio to czepiaj się ludzi co tak pisza, a nie ogolnie oczerniasz wszystkich graczy.
Ja z tej gry jestem bardzo zadowolony, i zapewne jest wielu ktorym ta gra przypadla do gustu.
I nie gadaj o trudnych grach na konsole... odpal sobie qIII na koszmarze i zobacz jaki jestes kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:46, Lisun napisał:

Widocznie musi pisać, bo jakoś do dwóch główek to nie dociera...
Ogólnie czytając posty tych dwóch główek to odpala mi się muzyka - http://www.youtube.com/watch?v=Lb0rw5xIyGc.

Nie tylko dwóch główek :) Myślę, że Mięśniaki i Czachy są tutaj w większości, tylko nie dzielą się swoimi przemyśleniami tak często jak ja i vegost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:46, vegost napisał:

Na łatwym poziomie
nie pogra sobie przyjemnie, bo moby zapewne będą bezmyślnie tylko stać i czekać na uderzenie.

Skąd wiesz, co dla kogo jest przyjemne? Dla każdego to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:57, Kadaj napisał:

> Na łatwym poziomie
> nie pogra sobie przyjemnie, bo moby zapewne będą bezmyślnie tylko stać i czekać
na uderzenie.
Skąd wiesz, co dla kogo jest przyjemne? Dla każdego to samo?

Nie ma takiej gry i nigdy nie będzie co jest dla każdego. Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:35, Hulk131 napisał:

W takim razie nie odpisuj na moje posty, skoro masz mnie w tak głębokim poważaniu :P


tak, mam Cie gdzieś, ale jestem uczulony na pozbawione logiki posty i ludzi typu "pies ogrodnika", którzy innym żałują.

Dnia 03.09.2012 o 21:35, Hulk131 napisał:

Wszyscy kuluralni ludzie


nie znam gości, kilku kulturalnych by się znalazło, ale o kuluralnych pierwsze słyszę.

Dnia 03.09.2012 o 21:35, Hulk131 napisał:

vegost pozgłaszajmy sobie nawzajem posty, będzie śmiesznie :) Oszczędzimy Wielkiemu Emperorowi
Kaliguli czasu.


co innego słowna szermierka i lekkie przepychanki, a co innego prostacka obelga. To będzie chyba trzeci zgłoszony post, więc nie dramatyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować