Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy w Dark Souls zostanie wprowadzony łatwiejszy poziom trudności?

148 postów w tym temacie

Niech wprowadzą łatwy poziom trudności, mniej wprawieni gracze przynajmniej dostaną szanse ukończenia tej gry. Ja zaliczyłem ją dwukrotnie, choć za drugim razem solowanie four kings w moim przypadku okazało się niewykonalne...2 phantomy mi pomagały:), i teraz chwila zadumy...czy przyzywanie graczy na pomoc nie jest przypadkiem obniżeniem poziomu trudności samym w sobie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 08:57, Cybertrash napisał:

Powinni wprowadzić poziom trudności R jak RETARD, dla ludzi, którzy grają na klawiaturze
;_;

Powinni wprowadzić poziom W jak WYJ*B na forum, żeby admini mieli ułatwione zadanie usuwanie debilnych postów (lub użytkowników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczegółem jest to, że gra pojawiła się na konsolach rok temu i nikt, słownie NIKT nie mówił wtedy o zmianie poziomu trudności na niższy. Gra pojawia się na PC i nagle - BAM! - trzeba wprowadzić niższy poziom trudności, by większa liczba ludzi mogła zagrać.


A do wszystkich tam gadających o kasie, która niszczy gamedev - idźcie robić gry po swojemu i sprawdźcie, czy możecie z tego wyżyć. Powodzenia wszystkim hardcore''om życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Terrible port this game should be out in 2005 or something the graphics is so bad with no PC setting 720p native resolution and with 30 FPS locked . The gameplay is not smooth at all and starting with broken sword is so idiot thing to have in game the difficulty of this game is u having some **** weapon in close tight area it is not about skill when ever u rest u will have the same enemies you already killed this game is really one of the worst games I ever played there is nothing fun about it" - cytat jakiegoś gościa na ang. forum

Czytając opinie niektórych ludzi po premierze pecetowej wersji nie dziwie się, że chcą to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 19:36, Henrar napisał:

Gra pojawia się na PC i nagle - BAM!


BAM - pojawia się sprzedaż na poziomie, kiedy głosy fanów zaczynają devsów obchodzić :) nabijam się, ale coś w tym możę być

Dnia 04.09.2012 o 19:36, Henrar napisał:

- trzeba wprowadzić niższy poziom trudności, by większa liczba ludzi mogła zagrać.


tani port (zbyt tani), do tego patchyk = większe zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poziom trudności tej gry to tak jakby cecha główna serii... Jeżeli wprowadziliby niższy poziom trudności, to gra zniżyłaby się do poziomu gier Bethesdy, które po kilku godzinach gry mają już niewiele wyzwań do zaoferowania... Nie należy tej gry traktować jako czegoś, co trzeba koniecznie zaliczyć w 100%, tutaj gracz nie tyle odkrywa świat gry, co swoje możliwości i nabyte doświadczenie, zdecydowanie jest to produkcja dla starych wyjadaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować