Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Aliens: Colonial Marines nie zabraknie kobiet

8 postów w tym temacie

Jasne, powciskać kobiety do gry, bo jedna dziewczynka się obraziła na Gearbox i zaczęła zbierać podpisy pod petycję o wciśnięcie kobiet. Teraz robią z tego wielki szum i halo. Gearbox straciło znowu w moich oczach, zmienili całą początkową wizję dla obrażonej kobitki. Pheee...

A tak na marginesie to gra wygląda tragicznie. Tyle lat czekania i jeszcze każą czekać. Kiedy powoli wchodzą już gry następnej generacji, to oni wyjeżdżają z tym czymś... nędzna animacja postaci, żenująca grafika, drewniana mimika twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 06:17, Face7 napisał:

Jasne, powciskać kobiety do gry, bo jedna dziewczynka się obraziła na Gearbox i zaczęła
zbierać podpisy pod petycję o wciśnięcie kobiet. Teraz robią z tego wielki szum i halo.
Gearbox straciło znowu w moich oczach, zmienili całą początkową wizję dla obrażonej kobitki.
Pheee...

Główna postać w filmie: Kobieta.
Histora Kobiet w serii Aliens:
Alien -> Są
Aliens -> Są
Alien 3 -> Tylko główna bohaterka w końcu to kolonia karna dla mężczyzn.
Alien Resurrection -> Są

Dnia 04.09.2012 o 06:17, Face7 napisał:

A tak na marginesie to gra wygląda tragicznie. Tyle lat czekania i jeszcze każą czekać.
Kiedy powoli wchodzą już gry następnej generacji, to oni wyjeżdżają z tym czymś... nędzna
animacja postaci, żenująca grafika, drewniana mimika twarzy.

A do tego utrzymany klimat, wierne odwzorowanie dźwięków z filmu. Fakt ta gra będzie crapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega L33T- widocznie nie kojarzysz nawet filmów o Obcym skoro tak twierdzisz, a Marine jest dla Ciebie tylko i wyłącznie w rodzaju męskim ;)

Ale co do samego tematu to tam rybka- jak są to fajnie i oby tylko nie skończyły jako świetne inkubatory dla obcych czy pielęgniarki, a jakby rąbały z ciężkich pukawek (jak właśnie w którymś Obcym, nie licząc Ripley).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 08:40, Muradin_07 napisał:

Ale co do samego tematu to tam rybka- jak są to fajnie i oby tylko nie skończyły jako
świetne inkubatory dla obcych czy pielęgniarki, a jakby rąbały z ciężkich pukawek (jak
właśnie w którymś Obcym, nie licząc Ripley).


W drugim. Vasquez chodziła ze Smartgunem, na którym miała wypisane "Adios" :)

Jeszcze pół roku do premiery. Ech, oby luty szybko nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam byłem zdziwiony. Kiedy zobaczyłem newsa o sprawie z kobietami to byłem mocno zdziwiony, bo niedawno oglądałem jakiś gameplay i tam wydawało mi się, że była kobieta. =_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować