Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Rozgrzeszenie nie dla Windowsa XP

56 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 11:45, CDRV napisał:

ROBIA WsZYSTKO ZEBY WYMUSIC NA LUDZIACH WYDANIE PIENIEDZY... GRA NIE BEDZIE CHODZIC NA
WIN XP BO CHCEMY WIECEJ KASY MOWI MICROSOFT. A AUTORZY GRY MOWIA NIE CHCE NAM SIE WIECEJ
PRACOWAC WIEC GRA BEDZIE CHODZIC TYLKO NA VISCIE I WIN7


Windows XP jest już przestarzały, przyjmij to do wiadomości. Równie dobrze ludzie mogliby się burzyć że gry nie działają na Windows 98 ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 10:14, thiefi napisał:

Uśmiercanie Xpeka się rozpoczeło. Tak samo było swego czasu z win98 czy win2K, choć ten
ostatni swoją (stabilność) rolę spełnia w niektórych firmach do dziś.

Szkoda wysłużonego XP, po win98 to najlepszy windows od MS i to , że ostał się tyle lat
świadczy o jego jakości.
Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy.
Gaming już nie dla XP. Ja poczekam już na Win8 i wówczas zmienię komputer. Ten cały Win7
poza ładnymi ikonkami niczym mnie nie przekonuje, a 8 przynajmniej będzie zgodna z najnowszymi
technologiami (kinect, USB 3.0 natywnie itd.)

3.11 to był najlepszy windows :) ale faktycznie 7 nie jest złym systemem, i sprawuje się dobrze, ale na sprzęcie przygotowanym pod nią nie wiem ja ze starszymi komputerami. no i 64 bity robią swoje, ale wystarczy poczekać aż 8 się zamknie Steam będzie na Linuxie i skończy się biadolenie o braku gier na Linuxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałeś już ostrzeżenie za spamowanie wiadomością o dokładnie tej samej treści, ponieważ jak widać nie wywarło to na Tobie żadnego wrażenia tym razem otrzymujesz degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 16:30, Zgreed66 napisał:

Metro? :)


Metro, Windows Store, brak menu start, szpiegowanie użytkowników. Plus nowy system = masa problemów ze sterownikami, kompatybilnością, starymi grami itd.

Nikt nie potrzebuje Windows 8 poza Microsoftem ($). XP królował przez jakieś 10 lat, i siódemka IMO też tak długo się utrzyma. Nowy system co trzy lata? Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 16:59, Feallan napisał:

Plus nowy system = masa problemów ze sterownikami, kompatybilnością, starymi grami itd.

Win7? To stary system, że jest taki "pewny"?
Nawet Vista z dzisiejszego punktu widzenia też "już" jest stabilna i nie ma z nia problemow.

Dnia 04.09.2012 o 16:59, Feallan napisał:

Nikt nie potrzebuje Windows 8 poza Microsoftem ($). XP królował przez jakieś 10 lat,
i siódemka IMO też tak długo się utrzyma. Nowy system co trzy lata? Meh.

Przesiadam się w zasadzie z win XP. Więc mi to loto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:12, Zgreed66 napisał:

Win7? To stary system, że jest taki "pewny"?


No. Ma 3 lata. Zdarzały się problemy z grami, czy sterownikami - ale wszystko ostatecznie działało, wystarczyło w google wyszukać problem.

Dnia 04.09.2012 o 17:12, Zgreed66 napisał:

Nawet Vista z dzisiejszego punktu widzenia też "już" jest stabilna i nie ma z nia problemow.


Tu się nie znam, z tym systemem styczność miałem tylko niedługo po jego premierze. Podziękowałem.

Dnia 04.09.2012 o 17:12, Zgreed66 napisał:

Przesiadam się w zasadzie z win XP. Więc mi to loto.


Powinieneś brać Win 7. Według Steama 70% graczy ma ten system (56% 64 bity, 14% 32 bity). To z myślą o nim są (i będą) robione gry na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 16:19, Laid_back napisał:

W każdym razie bardzo duża część naszych czytelników korzysta z XP, więc dla nich taka
informacja jest cenna :)


Można by było jeszcze zasięgnąć języka odnośnie premier Assassin''s Creed 3 i Far Cry 3, obawiam się, że one również mogą być nie dla Windowsa XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 10:14, thiefi napisał:

Szkoda wysłużonego XP, po win98 to najlepszy windows od MS i to , że ostał się tyle lat
świadczy o jego jakości.

Lulz, chyba nie widziałeś XP jak wychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 16:37, Karharot napisał:

Wczoraj dostałeś już ostrzeżenie za spamowanie wiadomością o dokładnie tej
samej treści, ponieważ jak widać nie wywarło to na Tobie żadnego wrażenia tym razem
otrzymujesz degrad -1

Karharot, ja proponuje od razu dawać bany! To robią "zawodowi" trolle z pseudo-agencyjek interaktywnych/PR. Taka prawda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:19, Feallan napisał:

No. Ma 3 lata. Zdarzały się problemy z grami, czy sterownikami - ale wszystko ostatecznie
działało, wystarczyło w google wyszukać problem.

Za 3 lata to win 8 będze mieć 3, a siódemka 6.

Dnia 04.09.2012 o 17:19, Feallan napisał:

Tu się nie znam, z tym systemem styczność miałem tylko niedługo po jego premierze. Podziękowałem.

klucz: niedługo po jego premierze
Przetarła drogę siódemce ;)

Dnia 04.09.2012 o 17:19, Feallan napisał:

Powinieneś brać Win 7. Według Steama 70% graczy ma ten system (56% 64 bity, 14% 32 bity).
To z myślą o nim są (i będą) robione gry na PC.

Zaryzykuje wezme 8 i nawet gdyby poczekam na garść aktualizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam gruchota nie szkoda, siódemka od 3 lat a poza tym mogę porównać jakby przejść z malucha do mercedesa. Na tym XP nieraz takie komunikaty wyskakiwały, że aż się współczuć twórcom chciało. Win 7 zmienił wszystko, a korzystanie z kompa stało się bardziej satysfakcjonujące xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:23, Zgreed66 napisał:

Za 3 lata to win 8 będze mieć 3, a siódemka 6.


A XP 14. I dopiero od niedawna nie będzie wspierany.

Dnia 04.09.2012 o 17:23, Zgreed66 napisał:

Zaryzykuje wezme 8 i nawet gdyby poczekam na garść aktualizacji :)


Jak sobie chcesz. Ja wolę się trzymać z daleka od systemu dla tabletów. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:24, CristianoRonaldo napisał:

Na tym XP nieraz takie komunikaty wyskakiwały, że aż się współczuć twórcom chciało.

Nie mogę sobie przypomnieć co w ciągu ostatnich kilku lat mi wywaliło.

Dnia 04.09.2012 o 17:24, CristianoRonaldo napisał:

Win 7 zmienił wszystko, a korzystanie z kompa stało się bardziej satysfakcjonujące xd

Tia a mi wywalały sterowniki od USB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nie :) Ale jednak jak tak spojrzę po swoich znajomych to może z dwóch na dziesięciu ma XP jako jeden z dwóch systemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować