Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postacie z Dead Island przeniesiemy do Riptide

10 postów w tym temacie

Troche kijowo ze nie zrobili nowych bohaterow (procz jednego), bo ci obecni sa mimo wszystko denni. Ale mozliwosc importu statystyk jest jakims bonusem, choc rozwijanie postaci od zera daje najwiecej radosci. Szczeglnie ze nie jestesmy "przepowerowani" juz na samym starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobry news :) W jedynkę grało mi się naprawdę przyjemnie i kilka tygodni spędziłem na eksplorowaniu wyspy, odnajdywaniu sekretów, projektowaniu nowych broni (katana zemsta zeda!) i masakrowaniu zombiaków na nowe sposoby. Ta gierka zdecydowanie posiada magię znaną pod nazwą "jeszcze jeden level/ lokacja i idę spać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne posunięcie ze strony producenta gry. Import postaci, od razu podbite statystki. Jak dla mnie ekstra pomysł. Ciekawe czy w przypadku importu gra będzie skalować poziom trudności. Czekam na jakiś gameplay. No i trailer! Mam nadzieję, że będzie tak samo dobry jak w przypadku pierwszej części Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trailer do jedynki był genialny, zresztą zgarnął chyba sporo branżowych nagród. Dobrze, że pojawią się nowe opcje dotyczące pojazdów, bo fajnie się nimi masakrowalo kolejne hordy zombiaków.. Ciekawe czy będzie możliwość ich modyfikowania nie tylko w formie misji, ale tak samo jak bronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy producent wprowadzi do gry jakieś nowe rozwiązania. Fajnie byłoby zobaczyć coś nowego, a nie kopię poprzedniej gry z poprawioną grafiką i nowymi rodzajami zombiaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 10:46, barth89 napisał:

Fajna sprawa, ale czy potrzebne są save''y, czy Steam jakoś sam to wykryje?

Jeśli grałeś, to masz save''y na stałe w Steam Cloud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 11:30, Kadaj napisał:

> Fajna sprawa, ale czy potrzebne są save''y, czy Steam jakoś sam to wykryje?
Jeśli grałeś, to masz save''y na stałe w Steam Cloud.


Ano właśnie, to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu pilnie śledzę newsy na temat świata Dead Island i bardzo ucieszyła mnie ta informacja. :) W końcu nie po to spędzało się dziesiątki (jeśli nie setki) godzin nad rozwijaniem i dopieszczaniem postaci, by następnie zostawić to wszystko i pozwolić, by porosło kurzem. ;) Z niecierpliwością czekam na tę część, a w tak zwanym międzyczasie jeszcze raz odpalę Dead Island. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować