Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - nowe zestawy w sklepie gram.pl

10 postów w tym temacie

Wiedźmin 2 nie jest na płytkach lecz do pobrania cyfrowo = FAIL!

Jak można takie g*wno oferować, a co z tymi co nie mają interneru w domu (np tylko 3G w laptopie). Kupią zestaw i Wiedźmina 2 nie zobaczą na oczy (czyli zostali z niego okradzeni).

Normalnie kpina i pierwszy raz się z czymś takim widzę, że dają grę na pudełku, a w środku pudełka tej gry nie ma.
Ja bym się wnerwił jakby mnie tak wyrolowano (mój Xbox 360 jest offline,akurat nie ma wifii, ale placić za gold bym w życiu nie dał się[m])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 15:30, thiefi napisał:

za gold bym w życiu nie dał się s*urwić)


Nie trzeba mieć golda wykupionego, żeby grę ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 15:30, thiefi napisał:

Jak można takie g*wno oferować, a co z tymi co nie mają interneru w domu (np tylko 3G
w laptopie). Kupią zestaw i Wiedźmina 2 nie zobaczą na oczy (czyli zostali z niego okradzeni).

Tak jakby na pudełku nie było napisane jak wół "FULL GAME DOWNLOAD".

Poza tym spójrz na cenę, dostajesz tego Wiedźmina praktycznie gratis. Jakbyś kupił tą konsolę po to, żeby potem się awanturować o Wiedźmina do pobrania to byś zrobił z siebie pajaca, a jak się kupuje cokolwiek z zamkniętymi oczami to tylko siebie można winić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 15:30, thiefi napisał:

Kupią zestaw i Wiedźmina 2 nie zobaczą na oczy (czyli zostali z niego okradzeni).

Lol, brawa, Comment of the Decade. Pobiłeś wszystko, co do tej pory widziałem w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 15:30, thiefi napisał:

Kupią zestaw i Wiedźmina 2 nie zobaczą na oczy (czyli zostali z niego okradzeni).

Stary, to zmowa Żydów i masonów przeciwko nam - Polakom! A gram.pl jest finansowane przez komunistów! Znowu chcą nas okradać! Jackpot, rozbiłeś system! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 15:30, thiefi napisał:

Wiedźmin 2 nie jest na płytkach lecz do pobrania cyfrowo = FAIL!

Jak można takie g*wno oferować, a co z tymi co nie mają interneru w domu (np tylko 3G
w laptopie). Kupią zestaw i Wiedźmina 2 nie zobaczą na oczy (czyli zostali z niego okradzeni).

Normalnie kpina i pierwszy raz się z czymś takim widzę, że dają grę na pudełku, a w środku
pudełka tej gry nie ma.
Ja bym się wnerwił jakby mnie tak wyrolowano (mój Xbox 360 jest offline,akurat nie ma
wifii, ale placić za gold bym w życiu nie dał się[m])


Rozumiem złość ale po co sięgać do słownictwa wulgarnego? Degrad -3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować