Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 3 zatrzyma graczy na sto godzin?

8 postów w tym temacie

Ja pierwszego Dead Space''a przeszedłem dwa razy- raz na łatwym, drugi raz po to żeby w tym super wywalonym w kosmos białym pancerzyku jeszcze raz sobie zrobić z potworów sieczkę. Nie zajęło mi to dużo czasu, na pewno mniej niż 100 godzin. No ale PR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licytacja zaczyna się od 20 godzin, kto da więcej?
22 godziny pan z prawej
40 godzin multiplayerowy shooter z lewej, usłyszę 50 godzin?
50 godzin nieliniowy RPG w kosmosie
Sto godzin shooterohorrorcoopowy, sto! Brawo za odwagę!
Sto godzin po raz pierwszy...
...po raz drugi
Trzeci, BAM! Dead Space daje 100 godzin, gratulujemy!

Tak się zastanawiam czy paranoiczne gdybanie ile komu co zajmie naprawdę działa na klientów bo teoretycznie, na kogo ma? Mam ja prostsze rozwiązanie, po 100h in-game dostajemy nową broń. Pokładdddy grywalności!
Umieścił był z pięć takich broni, 500h. Czy to znaczy, że moja gra starczy na 500h zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra jest na max 10h, a jak chcesz się bawić w jakąś bezsensowną farmę czy endless crafting, to "może" ci to zająć 100h. Wydaje mi się, że wszyscy wiedzą jak to naprawdę działa nie od dzisiaj + mówimy tutaj o EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz znaleźć lepsze zasoby. Łączy się to z funkcją craftingu broni i zarządzania zasobami. Musisz eksplorować świat, by odkryć najlepsze zasoby. To one gwarantują najlepsze części i najbardziej mocarne rodzaje broni, jakie można stworzyć. Wszystko to wiąże się ze sobą, a my skupiamy się na wprowadzeniu jak największej liczby opcji, które gracze mogą odkryć - wyjaśnia Khoury." hahahaha, przypomina to opis minecrafta :D no ale 100h... c''mon 100h to zajmie jak jesteś skończonym analfabetą z rosyjską klawiaturą i nie umiesz rozróżnić który przycisk do strzelana a który do chodzenia, to może zająć max 3h...dalej jest sposób przemieszczania się, żeby przeciągnąc grę do 100h musisz co 1m zatrzymywać się i rozglądać czy niema czegoś do zebrania, taki ogrom czasu zaoferuje tylko i wyłącznie dobry RPG, zaden liniowy shooter nawet do 30h się nie zbliży -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele jest gier nie będących multi, które by wystarczyły na 100 godzin. Prędzej się to tyczy strategii i RPG, a i wówczas jest to mocno podejrzane. Facet ewidentnie miał coś we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować