Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus? Red Dead Redemption i nie tylko

15 postów w tym temacie

Kurcze, trzeba się będzie poważnie zastanowić nad wykupieniem tego PS+, bo jak na razie opłaca się to dużo bardziej niż kupowanie nowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 16:34, Kafar napisał:

Od kiedy mam PS+ mam za dużo gier ;/ do tego GW2 na PC i w ogóle.. oddajcie mi urlop!
:P


Haha, mam dokładnie to samo. Teraz guild warsy zajmują pozostały czas na granie, a gry na PS+ się tylko zbierają i kiszą ;) W pracy zacząłem narzekać, że musiałbym wziąć urlop na miesiąc żeby to wszystko ograć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wykupienia abonamentu PS+ nie kupuje gier na PS3, bo to co dostaję starcza mi spokojnie na miesiąc jak nie więcej. Jak ktoś nie ma jeszcze plusa to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz powinni zrobić tak, żeby w sprzedaży były PS3 z minimum 0.5 TB dyskami :P Ja mam 160 GB i już teraz nie starcza mi miejsca na niektóre nowsze gry z PS+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chodził do szkoły średniej albo jeszcze studiował to kupiłbym ten PS+, a tak nie mam czasu ograć zaległych pudełkowych gier, a co dopiero kupić kolejne ograniczone czasowo.

Dobry jest ten PSn+ przyznaję, ale głównie dla tych, którzy nie ograli tych szlagierów (ja ograłem większość z tych darmowych, Just Cause 2 jest już w gazecie CDA- na PC) i dla tych co mają dużo czasu.
Jak ktoś ma godzine dziennie i ok 15 nieogranych zakupionych wcześniej gier (jak ja) to ten PSN+ wydaje się stratą kasy.

Kupować dla kupowanie to domena słabych ludzie. Kupuje się , gdy jest SILNA potrzeba użycia i posiadania pewnego dobra, a nie tylko dlatego, że jest jakaś tam promocja.
Kto nie zagrał nigdy w RDR i LBP 2 to dla niego ten PSN+ jest obecnie super opłacalny, kto to ograł (lub ma) to trochę mniej warto kupować.

Trzecia sprawa to dysk. Mam 80 GB i na to co mam mi starcza (po ograniu gry w wersji płytowej, odinstolowywuję ją i nie blokuje cennego miejsca), ale w przypadku PSN to dużo za mało. Mogłoby Sony uruchomić GAIKAI dla graczy PSN + i żeby te przeboje grać na obcych serwerach, a u siebie tylko save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapisami umowy PSN+ gra jest dostępna czasowo do "kupienia" jak już ją kupisz, to możesz się nią cieszyć ile chcesz. Chodzi tu tylko o to, żeby ktoś nie wpadł na pomysł, że kupi konto na trzy miesiące, ściagnie wszystko co się rusza a następny raz abonament zapłaci za dwa lata i będzie miał te same gry co Ci, którzy przez te dwa lata płacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 12:27, Druid2 napisał:

Zgodnie z zapisami umowy PSN+ gra jest dostępna czasowo do "kupienia" jak już ją kupisz,
to możesz się nią cieszyć ile chcesz. Chodzi tu tylko o to, żeby ktoś nie wpadł na pomysł,
że kupi konto na trzy miesiące, ściagnie wszystko co się rusza a następny raz abonament
zapłaci za dwa lata i będzie miał te same gry co Ci, którzy przez te dwa lata płacili.


Mylisz fakty. Jeśli w PSS kupisz grę ze zniżką dla posiadaczy PS+ to po wygaśnięciu abonamentu nadal możesz się nią cieszyć. Inaczej natomiast jest w przypadku "darmowych" gier udostępnionych abonamentom, gdyż tu ograniczeniem czasowym jest dzień wygaśnięcia abonamentu. Pisząc dokładniej, płacisz za możliwość pogrania w tytuły, które w okresie trwania abonamentu zostaną udostępnione subskrybentom, ale by je uruchomić musisz mieć aktywną usługę. W przeciwnym razie gry Ci się nie uruchomią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 14:09, szczurek79 napisał:

A jak mogę sprawdzić do kiedy będzie dostępna gra w sprzedaży na ps store?Wie może ktoś?


Najpewniej takie informacje pojawiają się na bieżąco na blogu PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 17:14, jawewlasnejosobie napisał:

a Dead Space 2, Borderlands czy Infamous 2 da sie pobrać w wersji po polsku bo ja mam
tylko ENG ..?


W infamous da się zmienić w opcjach, w DS2 i BL nie ma chyba opcji PL, ale nic sobie obciąć nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 17:14, jawewlasnejosobie napisał:

a Dead Space 2, Borderlands czy Infamous 2 da sie pobrać w wersji po polsku bo ja mam
tylko ENG ..?

Infamous jest po polsku. Dead Space niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować