Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: War of the Roses - betatest

19 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 18:08, zadymek napisał:

Taa, dostałem już invite i właściwie mógłbym zagrać ...ale okazało się, że to kolejna
gra "nie dla XP":/



Ja również dostałem zaproszenie. Sprawdzam a tu Vista i wyżej i DirectX10 -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie jakieś zaproszenia i nie zamierzacie grać to czy jest możliwość żebyście je przekazali dalej? Bo z tego co widzę teraz na stronie beta jest zamknięta, a chętnie wypróbowałbym grę bez kupowania pre-orderu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz grę w pre-orderze na Steamie, otrzymujesz natychmiastowy dostęp do bety (posiadacze jakiejkolwiek gry z serii Mount&Blade mają także -20% rabatu).

Bajdełej : kiedy gramowicze zakładają gildię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba ktos tu nie gral za duzo w M&B Warband.. niestety. w Porownaniu tu jest katastrofalny balans. Nie mowiac juz o kodzie sieciowym -> lagi i problemy z hitboxami. Lucznictwo rzeczywiscie mi sie podoba.

Oby cos jeszcze zmienili bo bedzie lipa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 18:08, zadymek napisał:

Taa, dostałem już invite i właściwie mógłbym zagrać ...ale okazało się, że to kolejna
gra "nie dla XP":/

Dnia 04.09.2012 o 18:08, zadymek napisał:

Ja również dostałem zaproszenie. Sprawdzam a tu Vista i wyżej i DirectX10 -_-


O wymaganiach sprzętowych (i wspieranych systemach) wspomnieliśmy tutaj: http://www.gram.pl/news_9wvlHem0_War_of_the_Roses_premiera_na_poczatku_pazdziernika_dzis_nowe_dev_diary_i_start_betatestow.html
Warto naprawdę spojrzeć, tym bardziej że na resztę elementów konfiguracji składają się w miarę solidne komponenty (ot, 4 GB pamięci RAM w minimalnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozdają kody w serwisie VideoGamer - wrzućcie na google kod beta do tej gry i dostaniecie artykuł, po rejestracji, i aktywowaniu konta szybko dostajecie kod - na stronie producenta wrzucacie go i dostajecie kod na STEAM - ja już pobieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 22:11, j4cko napisał:

Oj chyba ktos tu nie gral za duzo w M&B Warband.. niestety. w Porownaniu tu jest katastrofalny
balans. Nie mowiac juz o kodzie sieciowym -> lagi i problemy z hitboxami. Lucznictwo
rzeczywiscie mi sie podoba.


Ale porównujesz Warband z bety z War of the Roses z bety, czy betę gry, która jeszcze nie wyszła z taką, ktróa miała masę poprawek i usprawnień bo działa już od bez mała dwóch lat? Daj War of the Roses czas, nie od razu Kraków zbudowano. Ta gra ma o wiele większy potencjał niż Warband, nawet jeśli jeszcze nie jest zrealizowany do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować