Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 20:47, Ufo2 napisał:

A skąd wiesz że nia ma jeepów? Grałeś w full?


swoje wiem , dawno juz było wiadomo ze nie będzie tych pojzadow . A z drugiej strony widziaelś gdzieś jakiegos jeeppa na filmiku ? Chyba twórcy mogliby zamiescic cos o tym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:51, Ryan Kam napisał:

> A skąd wiesz że nia ma jeepów? Grałeś w full?

swoje wiem , dawno juz było wiadomo ze nie będzie tych pojzadow . A z drugiej strony widziaelś
gdzieś jakiegos jeeppa na filmiku ? Chyba twórcy mogliby zamiescic cos o tym .....

E, szczegóły, ja nwaet nie slyszałem, że mówili coś że będą. Szczerze mówiąc, nie lubię gier wojennych tego typu w których są pojazdy. Do pojazdów mam Battlefieldy....
Nie wyobrażam sobie grać w CoD 2 z pojazdem.
Tylko w MoH:AA niby były pojazdy, ale to raz się siedziało za karabinkiem w jeepie i raz jechało czołgiem, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:54, Ufo2 napisał:

E, szczegóły, ja nwaet nie slyszałem, że mówili coś że będą.


szczegoły są bardzo ważne moj drogi . Jesli ktos nie interesowal sie grą od chwili ukazanai sie pierwszej informacji tak potem jest . na dowód dam ci linka http://www.polska.ea.com/games/8672/news/8019/

Dnia 05.09.2007 o 21:54, Ufo2 napisał:

Szczerze mówiąc, nie lubię gier
wojennych tego typu w których są pojazdy. Do pojazdów mam Battlefieldy....


Widze ze jestes fanem tej gry :) Bedizesz i mogł mi doradzic pare rzeczy?I interesuje sie ta grą od dawna i zadałbym Ci kilka pytań

Dnia 05.09.2007 o 21:54, Ufo2 napisał:

Nie wyobrażam sobie grać w CoD 2 z pojazdem.


ja też

Dnia 05.09.2007 o 21:54, Ufo2 napisał:

Tylko w MoH:AA niby były pojazdy, ale to raz się siedziało za karabinkiem w jeepie i raz jechało
czołgiem, to wszystko.


W dodatkach tez , w codzie też były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie? A Boiling Point:Road To Hell? Nie pamietam jaka ocena byla akurat w CDA ale w tym przypadku oceny w roznych zrodlach potrafily byc bardzo rozbiezne od 2/10 do 8/10 moze nawet wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie chodzi tu o wynajdowanie wyjątków. Po prostu tak jest. Mogę Ci zagwarantować, że więcej znajdę podobnych ocen niż rozbieżności zdań. ;)
A Boiling Point dostał w CD-Action chyba 8+/10, jak się nie mylę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:23, czops napisał:

Dla mnie ta ocena jest raczej pomyłką.

A na jakiej podstawie to stwierdzasz ? Na podstawie dema ? Bo oryginalnej gry jeszcze napewno nie masz bo dopiero jutro jest premiera polska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:28, kolektor napisał:

nie masz bo dopiero jutro jest premiera polska :P

Cóż, weedług wirtusa jutro, według gram.pl 12, a według EA Polska 14 :P
Na zachodzie już od 2 dni mają, a w moje łapska powinno trafić jutro. Chyba że wirtusowi znowu coś się pokopało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:52, Ufo2 napisał:

> nie masz bo dopiero jutro jest premiera polska :P
Cóż, weedług wirtusa jutro, według gram.pl 12, a według EA Polska 14 :P
Na zachodzie już od 2 dni mają, a w moje łapska powinno trafić jutro. Chyba że wirtusowi znowu
coś się pokopało.



Kurcze to chyba nikt nikt nie wie, a wracając do samego airborna to demo strasznie mi się podobał a co będzie z pełną wersją na pewno kupie dlatego że nie ma teraz fajnej gry wojennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pewniejsza jest ta data premiery, która jest później, w tym przypadku 14 wrzesień. Myślę, że wtedy gra wyjdzie w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor : Allied Assault - była to gra dla mnie czymś wielkim . Uznałem tą grę za najlepszą grą FPP w jakąkiedykolwiek grałem - i ciągle na tym pierwszym miejscu się utrzymuje .. Gra rewolucyjna i wybitna.. Muzyka dodawała tylu emocji że aż po każdym zagraniu wychodziłem zauroczony i zakochany w tej grze. Pamiętam, jak grałem w tą grę to jeszcze miałem w innym pokoju komputer obok mojego ojca komputera drugiego. To zawsze podczas grania tata kibicował mi :) i przeżywał tak jakby oglądał film wojenny. Gra była przepiękna przeszedłem ją z dwa razy .. Aż sie wstyd przyznać ale w dodatki nie grałem bo jakoś ciężko było mi je dostać .. a tanie wtedy nie były .. Ale wróce do nich.

Druga część MOHAA gdzie akcja działa się na pacyfiku .. No niestety tutaj już było dużo gorzej.. po dobrym i nawet wręcz świetnym początku w pearl harbor gra już tak nie wciągneła mnie jak pierwowzór .. Ale może i dam jej kiedyś szansę ? ..

---
Teraz pojawiła się trzecia odsłona gry "Airborne" opowiadająca o spadochroniarzach podczas II wś .. Niby wszystko miało być tak pięknie ! ale niestety jest odwrotnie.. Jestem rozczarowany poziomem gry - gra jest bardzo ale to bardzo przeciętna a nawet można rzec słaba i szczerze? - szkoda na nia czasu..

Grafika - Niby wszystko jest na enginie Unreal 3 ale ja tego kompletnie nie widzę .. gra jest brzydka i szczerze między jej poprzedniczką drugą częścią a tą nie widzę różnicy ! .

Efekty - Nie wiem kto tworzył tę grę ale chyba nie ma kompletnego pojęcia o tworzeniu efektów i animacji .. te wystrzały z broni oraz wybuchy granatów są beznadziejne :( - czy mi się wydaje czy nie ale w 1 części były one efektowniejsze i ładniejsze :)

Fizyka i AI - Dlaczego podczas strzelania z bliskiej odległości z karabinu - przeciwnik zachowuje się tak jakby dostał z dalekiej odległości kulkę z pistoletu ? - łapie się za brzuch i pada .. Czy po wystrzeleniu paru naboi z karabinu ofiara nie powinna inaczej się zachowywać ? ..
Takich przypadków jest wiele aż za wiele .. AI zachowuje się dziwacznie jakby mieli robaki w tyłku są jacyś powolni.
Miałem pewną sytuację gdzie wpadłem do pokoju a tam pięciu niemców siedziało i szybko mnie zauważając wstali i zaczęli strzelać .. Albo oni mają problemy ze strzelaniem i powinni nosić okulary ale ja prawie w ogóle nie oberwałem ! .. mimo że schowany byłem za skrzynkami to przecież powinni oni nie strzelać bezmyślnie w skrzynki tylko obejśc mnie i zastrzelić .. - Tak przecież było w MOHAA 1 !! - albo i ja taki dobry jestem? bo ostatnio ostro grywam w WarRock`a ?

Klimat i Muzyka - Muzyka jest ciut zmixowana ale to ta sama co była w poprzednich częściach :). Gra niby klimacik ma ale nie potrafię się wczuć w klimat tej tragicznej wojny - Jakoś gra nieporywa ..
Trening bardzo ubogi z 3 skoki w wyznaczone miejsce i koniec w tamtych częściach to miałeś jakieś szkolenia zwłaszcza w drugiej części :) w obozie - to był dobry elementy i ważny który napędzał klimat w grze.. A tu nagle trening i skoki i nagle już znajdujesz się na szkoleniu przed misją .. Jakieś to wszystko takie bezpłcowie :(

O optymalizacji gry za dużo nie powiem bo szkoda moich nerwów i czasu na to pisanie ;) - po prostu Chłopaki z EA olali ten element podczas tworzenia gry .. Gra chodzi po prostu tragicznie . Przydałoby się napisać list do twórców tej części gry aby pojechali do firmy która zrobila grę Bioshock - Oni powinni im wytłumaczyć i nauczyć jak się optymalizuje grę.

Nie polecam tej gry nikomu może jedynie osobom, które naprawdę nie mają w co grać. Ja wolę powrócić do Civilization IV i WarRocka :) lecz myślę także że za jakiś czas wrócę znów do 1 części i przejde całość z dodatkami :) - na pewno gra znów mnie wciągnie tak jak to było parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, dla mnie MoH:AA też było genialne (acz nie grałem w dodatki) i traktuję po prostu Airborne jako dodatek z lepszą grafiką. Bo sry, ale jeśli w Allied Assaulcie wszystko Ci pasowało, to w Airborne fizyka i AI kompów tymbarzdiej Ci powinno pasować (żeby nie wspominać o tym jakie tępe były w 1-szej części na PC).
Pacific Assault mi w ogóle nie podszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie nie zwracam uwagi na grafe ale w MoH:A jest bardzo dobra więc dam kilka obiekcji na podstawie moich wrażeń z dema.

Dnia 06.09.2007 o 19:29, Azazell3 napisał:

Grafika - Niby wszystko jest na enginie Unreal 3 ale ja tego kompletnie nie widzę .. gra jest
brzydka i szczerze między jej poprzedniczką drugą częścią a tą nie widzę różnicy ! .

Co do grafy to się niezgodze bo na wysokich demo u mnie wyglądało świetnie(choć chodziło gorzej ale na medium jest normalnie ok.30fps.)

Dnia 06.09.2007 o 19:29, Azazell3 napisał:

Efekty - Nie wiem kto tworzył tę grę ale chyba nie ma kompletnego pojęcia o tworzeniu efektów
i animacji .. te wystrzały z broni oraz wybuchy granatów są beznadziejne :( - czy mi się wydaje
czy nie ale w 1 części były one efektowniejsze i ładniejsze :)

Efekty nastawione na poziom wysoki prezętują się świetnie, najlepiej jak biegniesz i kamera cały czas lata biegnąc i rozmazując troche obraz. Na filmikach tęz widziałęm żę np. oddano niedoskonałości celownika snajperskiego.

Dnia 06.09.2007 o 19:29, Azazell3 napisał:

Fizyka i AI - Dlaczego podczas strzelania z bliskiej odległości z karabinu - przeciwnik zachowuje
się tak jakby dostał z dalekiej odległości kulkę z pistoletu ? - łapie się za brzuch i pada
.. Czy po wystrzeleniu paru naboi z karabinu ofiara nie powinna inaczej się zachowywać ? ..
Takich przypadków jest wiele aż za wiele .. AI zachowuje się dziwacznie jakby mieli robaki
w tyłku są jacyś powolni.

Tu nie mam zastrzeżeń.

Dnia 06.09.2007 o 19:29, Azazell3 napisał:

Miałem pewną sytuację gdzie wpadłem do pokoju a tam pięciu niemców siedziało i szybko mnie
zauważając wstali i zaczęli strzelać .. Albo oni mają problemy ze strzelaniem i powinni nosić
okulary ale ja prawie w ogóle nie oberwałem ! .. mimo że schowany byłem za skrzynkami to przecież
powinni oni nie strzelać bezmyślnie w skrzynki tylko obejśc mnie i zastrzelić .. - Tak przecież
było w MOHAA 1 !! - albo i ja taki dobry jestem? bo ostatnio ostro grywam w WarRock`a ?

Ekhm, warrock to sieciówka więc ciężko porównywać ją do gry z botami.

Dnia 06.09.2007 o 19:29, Azazell3 napisał:

Klimat i Muzyka - Muzyka jest ciut zmixowana ale to ta sama co była w poprzednich częściach
:). Gra niby klimacik ma ale nie potrafię się wczuć w klimat tej tragicznej wojny - Jakoś gra
nieporywa ..
Trening bardzo ubogi z 3 skoki w wyznaczone miejsce i koniec w tamtych częściach to miałeś
jakieś szkolenia zwłaszcza w drugiej części :) w obozie - to był dobry elementy i ważny który
napędzał klimat w grze.. A tu nagle trening i skoki i nagle już znajdujesz się na szkoleniu
przed misją .. Jakieś to wszystko takie bezpłcowie :(

Muza jak w każdej części bardzo dobra.

Dnia 06.09.2007 o 19:29, Azazell3 napisał:

O optymalizacji gry za dużo nie powiem bo szkoda moich nerwów i czasu na to pisanie ;) - po
prostu Chłopaki z EA olali ten element podczas tworzenia gry .. Gra chodzi po prostu tragicznie
. Przydałoby się napisać list do twórców tej części gry aby pojechali do firmy która zrobila
grę Bioshock - Oni powinni im wytłumaczyć i nauczyć jak się optymalizuje grę.

Nie polecam tej gry nikomu może jedynie osobom, które naprawdę nie mają w co grać. Ja wolę
powrócić do Civilization IV i WarRocka :) lecz myślę także że za jakiś czas wrócę znów do 1
części i przejde całość z dodatkami :) - na pewno gra znów mnie wciągnie tak jak to było parę
lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tyle pograjmy we ta grę w wersji fulll. ( coz powiemy po demie ;/ Chyba tylko ze maiło nas przygotować na to co bedzie w pełnej. Wszyscy mowia tylko o wadach tej gry , wady i wady :/ Przecież ta gra tez ma zalety , chocby nawet skok ze sapdochronu to też jakaś nowośc , co do grafiki uwazam ze jest ładna przynajmniej . Fajne są też ulpeszanai broni . Co do iteligencji myśle ze gre naprawia patche i mody .

Nie szata zadobi człowieka wiec oby potem nagle wszyscy nie powiedzieli zę gra jest super piękna jak przed tem mowii zę jest do bani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2007 o 21:22, Ryan Kam napisał:

Nie szata zadobi człowieka wiec oby potem nagle wszyscy nie powiedzieli zę gra jest super piękna
jak przed tem mowii zę jest do bani .

Wielkie CDA które jest dla niektórych ludzi niemalże wyrocznią, dało grze 7/10, więc niemal wszyscy uważają że ta gra to chłam, chociaż sami nie grali w pełną wersję, co najwyżej w demo. Ot, normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie tylko CDA nie ceni tej gry za wysoko - samo IGN oceniło ją na 7,9 - co czyni z niej po prostu dobrą grę - i nic więcej.
A taki gamespot np. dał dla niej 7.0
Nie jest za dobrze Panowie i Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować