Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2007 o 21:25, Darkstar181 napisał:

Wielkie CDA które jest dla niektórych ludzi niemalże wyrocznią, dało grze 7/10, więc niemal
wszyscy uważają że ta gra to chłam, chociaż sami nie grali w pełną wersję, co najwyżej w demo.
Ot, normalka.


troche Cie nie zrozumialem . Co sugerujesz ? Ja NIE uwazam cda za ajak wyrocznie . Mozę mnie żle zrozumialeś :)


WorldWar3PL

kiepśnitko , kiepśnitko . Myślałem ze bedzie lepiej , a tu takie jaja ... No trudno jak się tworcy postarali takie maja oceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2007 o 21:48, Ryan Kam napisał:

troche Cie nie zrozumialem . Co sugerujesz ? Ja NIE uwazam cda za ajak wyrocznie . Mozę mnie
żle zrozumialeś :)

Nie chodziło o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem tylko dodać o efektach Shaderów / rozmycia itp - tak to jest akurat udane !! nie wiem czemu o tym zapomniałem :( a to jedna z zalet tej części ..

Ufo2 --> od dobrego Wujka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:04, Azazell3 napisał:

zapomniałem tylko dodać o efektach Shaderów / rozmycia itp - tak to jest akurat udane !! nie
wiem czemu o tym zapomniałem :( a to jedna z zalet tej części ..


Moze po prostu , po prostu wymienileś tyle tych wad , ze zapomnialeś o jednej małej zalecie ( zart oczywiscie :)
Takie pytanko dokąd doszłes w grze ? Powiedz Operacje ;)

P.s

Fajn y ten wujek , ja też takiego chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 08:52, Ryan Kam napisał:

Takie pytanko dokąd doszłes w grze ? Powiedz Operacje ;)


no ale gdzie miałem dojść? skończyłem 1 i koniec podczas 2 filmiku zdecydowałem że grę odinstaluje .
I tak zrobiłem.. chcę jak najszybciej o tej grze zapomnieć i planuje zakupić Medal of Honor Allied Assault z dodatkami w ekskluzywnym wydaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:21, kuko7 napisał:

> Przecie zto jest obiektywna ocena ale czlowieka jednogo, taka ocena jest wg. niego, jasne
ze
> komus moze sie bardziej czy mniej podobac, normalka
Tylko recenzenci nie mogą mieć rozbieżnych zdań.


Dlatego najlepiej jest sobie wejść na www.gamerankings.com i sprawdzić średnią ocen. Poleganie na jednej recenzji to samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy dobry układach jak mój brejdak wróci z Anglii to będę ją miał około poniedziałku, no chyba ze zapomni mi kupic :/ Wtedy będę wiedział o grze wszystko. No i podziele się tymi informacjami z Wami, a nawet moze zrobie krótki filmik na youtube''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>i planuje zakupić Medal of Honor Allied Assault z dodatkami w ekskluzywnym wydaniu ;)

To bardzo trafny wybor :) Dodatki tez są niezłe :) szcegolnie to ladowanie spadochronem w Normandi :P
A pytanko Jake ekskluzywne ? chodzi ci o warchest ( ten z cllasic z ea games za 50 złoty ) czy wydanie ze scieżka dzwiękowa ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 10:40, awesome napisał:

Ja przy dobry układach jak mój brejdak wróci z Anglii to będę ją miał około poniedziałku, no
chyba ze zapomni mi kupic :/ Wtedy będę wiedział o grze wszystko. No i podziele się tymi informacjami
z Wami, a nawet moze zrobie krótki filmik na youtube''a.


oo to czekamy na wiesci i filmik XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie grałem w demo i musze przyznac, że pomysł z ze spadochronem jest bardzo dobry. Co do recenzji w cd-action to byłem nia bardzo zaskoczony,,,tylko 7\10?? ale uwazam, że MacAbra który ja recenzował dał jej taka ocene dlatego, ze nie umiał przejsć tego jednego poziomu na moście...takie jest moje zdanie...
A jak juz powiedziałem, dla mnie gra jest supcio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:44, Ryan Kam napisał:

>i planuje zakupić Medal of Honor Allied Assault z dodatkami w ekskluzywnym wydaniu ;)


To bardzo trafny wybor :) Dodatki tez są niezłe :) szcegolnie to ladowanie spadochronem w Normandi
:P
A pytanko Jake ekskluzywne ? chodzi ci o warchest ( ten z cllasic z ea games za 50 złoty )
czy wydanie ze scieżka dzwiękowa ?


Dokładnie nie wiem zależy co lepsze ?:) a to ze scieżką droższe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:21, Długi18 napisał:

Narazie grałem w demo i musze przyznac, że pomysł z ze spadochronem jest bardzo dobry. Co
do recenzji w cd-action to byłem nia bardzo zaskoczony,,,tylko 7\10?? ale uwazam, że MacAbra
który ja recenzował dał jej taka ocene dlatego, ze nie umiał przejsć tego jednego poziomu na
moście...takie jest moje zdanie...
A jak juz powiedziałem, dla mnie gra jest supcio ;)



Zgadzam się z poprzednikiem, jak czytałem w cda cormac przeszedł tą misje w 20 minut inni też może mac abra miał zupełnie zły dzień, a co do samej gry jest b.dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 14:13, Bratek196 napisał:

Zgadzam się z poprzednikiem, jak czytałem w cda cormac przeszedł tą misje w 20 minut inni też
może mac abra miał zupełnie zły dzień, a co do samej gry jest b.dobra.

Mac abra to w ogóle ma chyba problemy z shooterami. Przy pierwszej części Medal of Honor też narzekał na słynną misję ze snajperami. Owszem, łatwa ona nie była, ale dało się przejść. Facet chyba wpadł w panikę, bo przeszedł ją na kodach. Cóż, mi wystarczyło 25 minut. I grałem na normalnym poziomie trudności, nie na łatwym, tak jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:23, Darkstar181 napisał:


> Zgadzam się z poprzednikiem, jak czytałem w cda cormac przeszedł tą misje w 20 minut inni
też
> może mac abra miał zupełnie zły dzień, a co do samej gry jest b.dobra.
Mac abra to w ogóle ma chyba problemy z shooterami. Przy pierwszej części Medal of Honor też
narzekał na słynną misję ze snajperami. Owszem, łatwa ona nie była, ale dało się przejść. Facet
chyba wpadł w panikę, bo przeszedł ją na kodach. Cóż, mi wystarczyło 25 minut. I grałem na
normalnym poziomie trudności, nie na łatwym, tak jak on.


Misja ze snajperami nie stanowiła dla mnie problemu. Trochę poskradanie się, porozglądanie i bach po wszystkich niemcach. Gorzej już było z drugą częścią misji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:23, Darkstar181 napisał:


> Zgadzam się z poprzednikiem, jak czytałem w cda cormac przeszedł tą misje w 20 minut inni
też
> może mac abra miał zupełnie zły dzień, a co do samej gry jest b.dobra.
Mac abra to w ogóle ma chyba problemy z shooterami. Przy pierwszej części Medal of Honor też
narzekał na słynną misję ze snajperami. Owszem, łatwa ona nie była, ale dało się przejść. Facet
chyba wpadł w panikę, bo przeszedł ją na kodach. Cóż, mi wystarczyło 25 minut. I grałem na
normalnym poziomie trudności, nie na łatwym, tak jak on.


Ja też miałem problem z tą misją z snajperami ale wziąłem restart i dało się przejść, a wracając do konkurencji przeniesienie call of duty 4 do przyszłości jest z jednej strony fajne a z drugiej głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zadzwoniłem do wirtusa i powiedzieli mi, że grę będę wysyłać we wtorek...
Mogli przynajmniej napisać na stronie, że premiera 11/12, a nie 7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:19, Ufo2 napisał:

Cóż, zadzwoniłem do wirtusa i powiedzieli mi, że grę będę wysyłać we wtorek...
Mogli przynajmniej napisać na stronie, że premiera 11/12, a nie 7 :P



O kurde. ciekawe kiedy gra pojawi się w takim empiku czy saturnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:26, Bratek196 napisał:

O kurde. ciekawe kiedy gra pojawi się w takim empiku czy saturnie???


14 wrześien ( piatek )

emipk = około 120 złoty
saturn = 99 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gry online zamiescili galerie . Na jednym ze zdjec widac nawet brud po paznokciach :) Zdjecia z gry onpline są bardzo fajknie .

Jednocześnie 500 post w tym temacie . Normalnie wzruszenei odebrało mi głos . W zyciu bym nie pomyślal zę ten temat sie tak rozwinie i bedzie czytany i często bedziecie sie tu wypowiadać . Dziekuje wam wszytkich za każadą wyrazaoan opinie o tej grze . dziękuje też moderatorowi za zmiane nazwy tematu . Jest ładniejsza i poprawiona .

Dziękuje Wam Gramowicze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować