Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Witam, mam do Was ogromną prośbę: otóż kupiłem sobie Airborna w EA Classics, ściągnąłem wszystkie patche i chciałem zagrać w multiplayera. Mam najnowszą wersję punkbustera, ale na liście nie ma żadnego moha, a nie wiem jak można by go dodać, więc nie mogę zagrać. Proszę Was o pomoc - jak można dodać MOHa do listy punkbustera? Dodaję ten post w tym temacie, bo być może ktoś miał ten problem. W razie czego proszę o przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka prosba: ma ktoś savy od momentu lądowania w tej fabryce gdzie się niszczy te czołgi na lawetach i ci snajperzy z latarkami siedzą na rampach? bo wczoraj ja prawie przeszedłem tylko cos tam jakiś zawór mi został... i padł mi system :(
a nie chce mi sie od nowa tej gry po raz trzeci zaczynać....

jesli jest ktos zyczliwy to pliczki poproszę na adres:

slawek_n_1973@o2.pl

z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy MoH: A chodzi na moim kompie poprawnie?
Komputer w opisie a w grze mam średnio 25-40FPS. przy akcjach ta mniejsza suma. Czy gra nie chodzi za wolno?
Powinna wręcz śmigać na moim komputerze. Wersje mam 1.0 Classics. Próbowalem wszystkich sterowników różnica jest, ale minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem,gdy gram to po pewnym czasie klawiatura przestaje działać jak i również myszka,da sie tylko poruszać głową żołnierza,nie da sie strzelac.Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to łatwe, ale się da (mi się udało) ;) dość trudna i precyzyjna robota.
Ustal dokładnie gdzie jest to miejsce (z perspektywy jak spadasz na spadochronie) i spadaj blisko wieży by w ostatniej chwili opaść pod te rusztowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 15:47, Cierpik182 napisał:

Nie jest to łatwe, ale się da (mi się udało) ;) dość trudna i precyzyjna robota.
Ustal dokładnie gdzie jest to miejsce (z perspektywy jak spadasz na spadochronie) i spadaj
blisko wieży by w ostatniej chwili opaść pod te rusztowania.

Byłoby mi łatwiej jak bys nagrał filnik jak to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie wyskakuje mi przy wł moh Twoja karta graficzna nie jest obsługiwana mam stara karte graficzna radeon x600 series i nie mam pojecia jakies sterowniki mam pobrac zeby mi poszedł moh
prosze szybko o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować