Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym różni się MMO War Z od DayZ? Zobacz fragment rozgrywki

7 postów w tym temacie

Szczerze to mi to przypomina jedną z tych darmowych gier fps, menusy, ten celownik, sam gameplay. Sam nie wiem. Ta gra musiałaby mieć naprawdę jakieś fajne możliwości prowadzenia rozgrywki i interaktywności ze światem, wielkim światem abym w ogóle się tym zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że to dopiero alpha, także wiele elementów (również balans i częstotliwość/ilość występowania przedmiotów) ulegnie zmianie.

Poza tym prezentowany fragment miał na celu zapewne pokazać jak najwięcej możliwości jakie gra oferuje, stąd możemy zauważyć bogaty ekwipunek gracza.

Jak dla mnie na razie klimat ok, głos kolegi mówiącego przez radio świetny (mam nadzieję, że taki efekt znajdzie się w grze), grafika lepsza niż w DayZ, interfejs jakby bardziej spójny i dopracowany (no ale w końcu to niezależna gra a nie mod). Zapowiada się nieźle, czekam na więcej informacji oraz filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

interface bije na glowe tego z day z (kazda gra ma lepszy w sumie -.-), no i co najwazniejsze zombiaki ruszaja sie w miare sensownie - a nie zmiane sprintuja niczym bolt, potem chwile biegaja po skosie w dziwnym kierunku i na koncu stoja w miejscu i nic nie robia... bardziej arcadeowe strzelanie ? jestem w stanie wybaczyc :)

radio bardzo na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 08:39, Damianuss1 napisał:

Szczerze to mi to przypomina jedną z tych darmowych gier fps, menusy, ten celownik, sam
gameplay.


Może War Inc., na podstawie którego to WarZ jest robione?

WarZ wyskoczyło jak królik z kapelusza ze 2 miesiące temu, niedługo po ogromnym wzroście popularności DayZ. Nikt wcześniej nie słyszał ani o tej grze, ani o jej twórcach, którzy mimo to twierdzili, że toto jest w produkcji od dwóch lat (jeśli dobrze pamiętam).

Samodzielna wersja DayZ ma wyjść jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że ludzie zapamiętają, co jest oryginałem, a co tanią podróbą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować