Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niemożliwe staje się faktem! Ubisoft znosi krytykowany DRM!

91 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2012 o 19:39, Jaszq06 napisał:

Mam nadzieję że na tym nie poprzestaną. Wznowienie drukowania instrukcji do gier powinno
być kolejnym krokiem ubisoftu. Nie zamierzam wydawać 100zł na samo opakowanie z płytą.


Ale na opakowanie z płytą i bezwartościowym kawałkiem papieru to już wydasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak likwidacja tego DRM to doby kierunek Jaszq06 ma racje powinni wznowić produkcje drukowanych instrukcji zawsze to jakaś wartość dodana poza-tym ten zapach przy otwieraniu . A czemu według ciebie jet to bezwartościowy kawałek papieru ?? Gra bez instrukcji która teraz kosztuje 100 powinna kosztować 70zł .max 90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując tę ciekawą dyskusję chciałbym zauważyć jedno - tak naprawdę prawie wszyscy komentujący ten artykuł jesteśmy po trosze hipokrytami. Krtykujemy Ubi, Blizzarda, a stale używamy Steama i jesteśmy on-line! Aope, EmperorKaligula, Feallan, Tenebrael, Vojtas, kiedy byliście na Steam offline?? Ja... chyba nigdy nie byłem off-line (poza crashami aplikacji oczywiście)... Więc tak naprawdę przezkadza Wam polityka "instant on-line"? Jeśli tak, to czemu sami ją stosujecie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja to nasz sport narodowy przyjacielu, dopóki znajdujemy się pomiędzy cywilizacją a buszem nie będziemy mieli w stu procentach jasno sprecyzowanego punktu widzenia ;) Tutaj koło każdego kwiatka musi leżeć stolec i na odwrót;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 23:19, Janek_Izdebski napisał:

Jeśli tak, to czemu sami ją stosujecie...? :)

Szczerze? Ja online jestem na Steamie tylko wtedy kiedy gram (lub raczej grałem) w nowego Deus Exa, poza tym Steam mam wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja twardo nie kupilem ani jednej gry Ubisoftu z DRM, mimo ze kilka pozycji w jakims stopniu mnie interesowalo. Cieszy mnie ze sa osoby swiadome, ktore jak ja nie daja sobie pluc w kasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STEAM ma przynajmniej opcję offline.
Aczkolwiek mnie DRM wymagający stałego dostępu do netu nigdy nie wadził, co mi przeszkadzało w grach Ubi to fakt, że ten ich DRM technicznie był zwyczajnie do dupy. Bo serwery padały, rozlicznych błędów i problemów nawet nie wspomnę [zaginione zapisy z AC2 doprowadziły mnie do momentu gdzie powiedziałem chrzanić to - idę poszukać w necie cracka który omija ten DRM i tak oto kolejny raz piraci pomogli mi komfortowo grac w legalnie kupiony tytuł bo twórcy mieli w życi to, ze po raz 5ty z rzędu muszę zaiwaniać ten sam etap gry gdyż save szlak trafiał]


Tak więc kto się decyduje wprowadzać DRM polegający na wymogu bycia online, niech odrobi dobrze lekcję i zadba o zaplecze techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 23:19, Janek_Izdebski napisał:

Podsumowując tę ciekawą dyskusję chciałbym zauważyć jedno - tak naprawdę prawie wszyscy
komentujący ten artykuł jesteśmy po trosze hipokrytami. Krtykujemy Ubi, Blizzarda,
a stale używamy Steama i jesteśmy on-line! Aope, EmperorKaligula, Feallan,
Tenebrael, Vojtas, kiedy byliście na Steam offline??


Tak, byłem. Jak nie miałem internetu przez dzień czy dwa.

Dnia 05.09.2012 o 23:19, Janek_Izdebski napisał:

Więc tak naprawdę przezkadza Wam polityka "instant
on-line
"? Jeśli tak, to czemu sami ją stosujecie...? :)


Jak mogę ją stosować, skoro nie ja jestem jej autorem? Druga sprawa - nie kupuję gier Ubisoftu ani EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pic polega na tym że ci co chwalą ubiplay za anno 2070 zapominają o jednej rzeczy. Ta gra miała tryb offline jeszcze zanim usługa miała update do wersji podróbka steama w przeciwieństwie do reszty jedynie to aktywacje i ich limit stanowiły problem. Natomiast store itp. to nadal żenada jak próbowałem ściągnąć GRO to myślałem że padnę bo musiałem osobno a nie jak na steam przez clienta za to u mnie mają spory minus bo po cholerę mam się 2 razy logować. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować