Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I Am Alive na PC już jutro

12 postów w tym temacie

A na torrentach gra była już bodajże 3-5 dni temu... [kilka zagranicznych serwisów o tym wspominało, znów wytykając właśnie jak marne są wszelakie zabezpieczenia gier w starciu z grupami crackerskimi]...
I znów złodziej grają wcześniej, uczciwi [przynajmniej ten niewielki odsetek graczy PC który kupuje gry Ubi] musieli poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na konsoli, gra mimo zapowiedzi jest bardzo słaba, denerwujący pasek adrenaliny,k tóry ci się nagle kończy w środku sekwencji i trzeba powtarzać spory kawałek, bo "kamer" czyli punktów zapisu jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 12:07, Pietro87 napisał:

A na torrentach gra była już bodajże 3-5 dni temu... [kilka zagranicznych serwisów o
tym wspominało, znów wytykając właśnie jak marne są wszelakie zabezpieczenia gier w starciu
z grupami crackerskimi]...
I znów złodziej grają wcześniej, uczciwi [przynajmniej ten niewielki odsetek graczy PC
który kupuje gry Ubi] musieli poczekać.


chyba jedynym sposobem na to jest worldwide premiera na steamie (albo innej platformie). Bez udostępeniania wszystkich plików, gry się złamać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ktoś mi tu powie ze jak ktoś ma grę kupić to ja kupi. a jak ja ma ukraść to i tak ja ukradnie, jestem ciekaw w jakiej ilości sprzeda się I Am Alive jak owa gra jest już w sieci od paru dni, czasami to się nie dziwie tej nienawiści z strony Ubi do PC-towców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po zamieszczonym przez was wczoraj, chyba, gameplayu to trzeba przyznać, że strasznie biednie ta gra wygląda. Jesli kiedyś będzie w jakiejś promocji poniżej 2 ojro to może ewentualnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się! I Am Alive to naprawdę niezły tytuł, trzeba tylko przymknąć oko na niedoróbki techniczne i pewną schematyczność rozgrywki. Ale klimat przywodzący mi na myśl świetną ''Drogę'' Cormaca MacCarthy''ego jest genialny. Naprawdę warto tej grze dać szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 10:10, kodi24 napisał:

I przyznajesz się do tego? Gratuluję -_-

Może pyka na konsoli. Taka podchwytliwa wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować