Zaloguj się, aby obserwować  
cptMichaaX

Komputer czy konsola!

5 postów w tym temacie

Nie wiem co kupić. Za komputrem przemawia do mnie typ gier któru najbardziej lubie to strategie których na konsoli nie uświadczę. A konsole to to że nie trzeba modernizować. Jakiś strasznych majątków nie mam by wydawać masę kasy na komputer cały czas. Czy można kupić komputer taki do 3000 zł który wytrzyma 2 lata bez modernizacji ? Nie mam aż tylu pieniędzy by co 2 miesiące wymieniać tam cos w cenie 800 zł, 200 300 to jeszcze. I nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 15:22, cptMichaaX napisał:

Nie wiem co kupić. Za komputrem przemawia do mnie typ gier któru najbardziej lubie to
strategie których na konsoli nie uświadczę. A konsole to to że nie trzeba modernizować.
Jakiś strasznych majątków nie mam by wydawać masę kasy na komputer cały czas. Czy można
kupić komputer taki do 3000 zł który wytrzyma 2 lata bez modernizacji ? Nie mam aż tylu
pieniędzy by co 2 miesiące wymieniać tam cos w cenie 800 zł, 200 300 to jeszcze. I nie
wiem co robić.


Za 3000 zł, złożysz komputer, który wytrzyma i 4 lata albo i lepiej. A nie będą to części z niskiej czy średniej półki. Teraz konsoli nie kupuj, bo w następnym roku można się spodziewać nowych generacji konsol i tylko stracisz niepotrzebnie pieniądze... Poczekaj do końca roku. Albo kup teraz komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nieco ponad 2 lata temu kupowałem komputer za ok. 1300 PLN (bez monitora) i gram na nim do dziś. Może już nie wszystko da się zagrać, ale większośc gier śmiga jeszcze (Shohun2, DeusEx, StarCraft2 itp.)
Zatem wydając 3k to można mieć niezłą maszynkę, która na długo starczy.

Jedno małe ''ale''... Za jakieś 2 lata będzie nowa generacja konsol, więc wymagania gier skoczą ostro w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować