Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising44 - nowy trailer potwierdza datę premiery

30 postów w tym temacie

Po obejrzeniu trailera to nie wiem czy chcę w to zagrać... zbytnio pewnej części ciała nie urywa, i strzelanie z karabinu stojąc jak słup soli trochę wygląda nierealnie. Mimo, że pomysł był naprawdę fajny to chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Polskiej wersji językowej? Toż to hańba by polska gra była wydana jedynie w obco języcznej wersji. Zaś sam trailer niestety d... nie urywa. Mam obawy że ta gra to będzie niestety zwykły gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 22:25, Finger00 napisał:

Muzyka w tym trailerze bardzo przypadła mi do gustu


No i ewentualnie te napisy pomiędzy sekwencjami "growymi". Jakby nie dali tych momentów gdzie powstańcy strzelali zza przeszkód (czy to ściana, czy to worki) to można byłoby mieć jeszcze nadzieję jakąś. Ale zamiast bardzo fajnej strategii a''la Commandos z nutką RPG dostaniemy mierną strzelankę. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 4-5 lat temu, byłby z tego być może przyzwoity średniak. Ale teraz wygląda bardzo słabo. No nic, poczekam na komentarze. Jeśli nie będzie tragedi, to kiedyś się kupi w jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na tę grę, jutro chciałem pre-order zamówić nawet mimo wymagań i obaw o to, że skopią mechanikę (wczytywanie ogromnego miasta zamiast planszy z misją). Dzisiaj sądzę, że kupię za tę kasę coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod każdym względem wygląda jak gra za 10 zł od city interactiv. Okładka słaba, animacje postaci słabe oraz grafika. Trailer bardzo nieprofesjonalny. Jeżeli ta gra będzie tak słaba jak ten trailer to nie dziwię się, że wydawcy zrezygnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 23:40, Kubus91 napisał:

Pod każdym względem wygląda jak gra za 10 zł od city interactiv. Okładka słaba, animacje
postaci słabe oraz grafika. Trailer bardzo nieprofesjonalny. Jeżeli ta gra będzie tak
słaba jak ten trailer to nie dziwię się, że wydawcy zrezygnowali.

Ja to bym kupił to za 20zł. Myślę, że uczciwa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 23:04, Sad_Statue napisał:

Jakieś 4-5 lat temu, byłby z tego być może przyzwoity średniak. Ale teraz wygląda bardzo
słabo. No nic, poczekam na komentarze. Jeśli nie będzie tragedi, to kiedyś się kupi w
jakiejś promocji.


Już za miesiąc będą dodawać do Pani Domu... Podobnie było z Afterfallem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabo to wygląda. W trailerze strasznie brakuje też straganów z owocami i tramwajów.

Szkoda, że zmarnowano taki materiał na grę, imo dużo lepiej sprawdziłaby się tutaj przygodówka (pamiętacie jakąś osadzoną w podobnych realiach?) lub strategia turowa w stylu Silent Storm. Może kiedyś... U44 w każdym razie sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować