Zaloguj się, aby obserwować  
LukasFVPA

FVPA Poland

1 post w tym temacie

Fifa 13 zbliża się wielkimi krokami... Być może niewielu słyszało o trybie Wirtualnej Gwiazdy, jeszcze mniej pewnie w nim grało. A to błąd! Duży błąd. Tryb ten polega na tym, że gracz steruje tylko jednym zawodnikiem i gra w klubie z innymi. Ten sposób rozgrywki jest bardzo wymagający. Oczekuje od gracza nie tylko umiejętności indywidualnych, ale chęci współpracy z innymi graczami na boisku. Zgranie z partnerami wymaga wiele czasu, a i rozwinięcie do maksimum gwiazdy nie jest takie łatwe. W Fife 13 przychodzi jednak przełom. Nie wiadomo do końca jeszcze jak będą wyglądały wyzwania i sposób nabijania skilla.

Mimo iż ten tryb nie jest aż tak popularny w Polsce to powstała strona, która pozwala graczowi znaleźć klub i vice versa. Fvpa.pl jest dość młodym portalem, powstała 14 kwietnia tego roku. Mimo wszystko dynamicznie się rozwija. Dziennie ma ok. 1000 odwiedzin stałych użytkowników.

Do tego powstała liga klubów! Obecnie jet podział na dwie ligi. W 1. Lidze gra 9 zespołów, a w 2. Lidze tylko 6. Dodam, że mamy również własna reprezentację, która na światowej arenie zostawiła w tyle kadrę Egiptu i Włoch.

Polskie kluby należą do ścisłej czołówki. Każdy szanujący gracz WG wymieniając najlepsze zespoły na świecie recytuje jednym tchem takie kluby jak eX IntoXicated, Good Boys, Hattrick United, Tsunami Poland, Zawsze W Plecy lub ShutUpAndPlay. Zależy nam na rozwoju sceny WG. Gra w klubie to wspaniale przeżycie, można spotkać wspaniałych ludzi grając i rozmawiając na ts.

Innym urozmaiceniem jest Puchar 1v1 gdzie niedługo będzie do wygrania nagroda pieniężna w wysokości 100PLN. Do tego dochodzą ligi Haxballa :). Administracja jest elastyczna i wyrozumiała. :)

Zapraszam na http://www.fvpa.pl/ lub w razie problemów na gg: 7790508 lub origin: LukasMCK

Strona działa w ścisłej współpracy z fifąpolonią i fifanet. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować