Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Emocjonująca rozgrywka i kiepskie dialogi na nowym gameplayu z Remember Me

19 postów w tym temacie

Ja w tym nie widzę nic "absorbującego". Ot, kolejny tunelowy i oskryptowany od góry do dołu interaktywny filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy kiepskie dialogi i słaby voice acting to news? Połowa pełnych polskich wersji ma gorsze... a sam Capcom jest znany ze średniej jakości gier. Ta akurat zapowiada się naprawdę dobrze, mimo iż będzie liniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to mi się z Piątym elementem skojarzyło... A voice acting słaby, bo to pewnie wszystko placeholdery na potrzeby filmiku. Może coś się zmieni w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się projekt miasta. Sama akcja, dialogi, brak widocznych zniszczeń i hologramowy loader na karku bohaterki nie zachwycają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś w tym filmiku dialogi nie przeszkadzały i nie odnosiłem wrażenie, że voice-acting jest słaby. Wygląda to jak na razie bardzo fajnie. Tylko IMO te wspinaczki wyglądają jakoś strasznie drętwo, jakbym widział jakąś budżetową grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 10:54, Demagol napisał:

Jakoś to mi się z Piątym elementem skojarzyło...


Mnie się skojarzyło z Final Fantasy: Spirits Within.

Dnia 07.09.2012 o 10:54, Demagol napisał:

A voice acting słaby, bo to pewnie wszystko placeholdery na potrzeby filmiku.


Nie byłbym tego taki pewien. Tym niemniej bardzo podoba mi się art design w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 12:17, Triderus napisał:

Już oda razy olbrzymia krytyka.Według mnie trzeba się cieszyć ,że wychodzi nowa marka
na rynek.A nie bez przerwy kontynuacje.

Sorry, ale wolę kolejne sequele, które są dobre niż słabe nowe marki. Wolisz dobre gry czy słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak... po tych 10 minutach gameplay''u...
Nic mnie nie powaliło, a nawet w większości mnie załamało...
... poruszanie się trochę drętwe, ale to moje odczucie,
walka to system znany wszystkim z dwóch części Batmanów (Arkham Asylum''n''City).

Muzyka to jakaś totalna porażka, połączenie typowego japońskiego stylu
pompatycznej muzyki z elektronicznymi dźwiękami, wypadło dosyć słabo.

Bardziej spodziewałem się skradanki, czegoś w rodzaju złodzieja (Thief Series) albo Splinter Cell
tylko w świecie sci-fi... a dostaliśmy mash-up z Batman''a, Assassin''s Creed i Deus Ex''a HR.

Co do voice-acting''u albo kiepskich dialogów, to złe to to nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się muzyka bardzo podoba. Głos i akcent Nilin jest świetny, voice acting rzeczywiście niskich lotów, zwłaszcza ten cały Edge ale dialogi wcale nie są tragiczne... Szkoda, że gra taka liniowa ale może w sequelu (na który już liczę ;-) ) to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że gra nie musi być realistyczna, ale ta jest absurdalna. Ta latajka ani razu jej nie trafiła mimo, że waliła ogniem ciągłym 5 cm obok niej (ciekawe kto zaprojektował taki kijowy system celowania ;) ). To odbiera tej grze jakikolwiek element zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 15:17, Vojtas napisał:

Mnie się skojarzyło z Final Fantasy: Spirits Within.


Chodziło mi nawet bardziej o grę, chociaż każdy dobrze wie, że była taka sobie :P.

Dnia 07.09.2012 o 15:17, Vojtas napisał:

Nie byłbym tego taki pewien. Tym niemniej bardzo podoba mi się art design w tej grze.


Ta, klimacik jest fajny. No ale znam "Capcom touch", jakoś po Dino Crisis mnie pewne rzeczy w tej grze nie dziwią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować