Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 13 - lista stadionów, drużyn i reprezentacji narodowych ujawniona

13 postów w tym temacie

Cote d’Loire? WTF? Nie chodziło raczej o Côte d''Ivoire? I czym sobie Wybrzeże Kości Słoniowej zasłużyło, że jako jedyne nie ma podanej polskiej nazwy? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli reprezentacja Czech wraca w tej odsłonie. I dobrze, bo jednak trochę dziwnie wyglądało, że jedna z wyróżniających się reprezentacji (sam Petr Cech no i to, że przeszli dalej w Euro 2012) to tak trochę idiotycznie jakby ich nie było. Ale K-League jest to jest ok. Pytanie inne: dlaczego tak postawili na ligę Arabii Saudyjskiej. W sumie to sobie też sam odpowiem, ale nie wiem ile w tym prawdy- tak samo jak z Man City i arabskimi szejkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi jedno. Dlaczego w Reszcie Świata nie ma Glasgow Rangers! Jedna z dwóch najlepszych drużyn szkockich, która z pewnych problemów musi występować w IV lidze nie jest uwzględniona nawet w Reszcie Świata! Dla mnie to dziwnę, bo nie jest to klub amatorski który wiele wnosił do historii piłki zarówno szkockiej jak i europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma Rangersów właśnie przez to, że przez zadłużenie muszą grać w IV lidze? Głupio byłoby wsadzić do gry czwartoligowca szkockiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie dali polskich stadionów, bo nie ma po co. Nie ma oficjalnej polskiej ligi, więc nie ma sensu robić tam super euro stadiony, a nasza reprezentacja jest zbyt przeciętna, by specjalnie dla niej dawać do gry narodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ilość reprezentacji to bieda aż piszczy, ehh gdzie tu do FIFY 98 gdzie można było zagrać eliminacje do Mistrzostw Świata z każdego kontynentu.
I co roku kilka "nowych" reprezentacji się pojawia i kila zabierają i tak wkoło Macieju.
Dziwne jest, że dodali ligę Arabii Saudyjskiej a nie ma takich lig jak argentyńska, grecka czy turecka. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy FIFA 13 będzie działać na sprzęcie?
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz 2.20GHZ
Pamięć RAM: 4GB
Karta graficzna: GeForce GT 220M 1GB
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej konfiguracji powinno spokojnie śmigać. Jeśli natomiast system operacyjny XP, to niestety nie będziesz mógł gry odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować