Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaplanuj rozwój postaci w Borderlands 2 już teraz!

11 postów w tym temacie

No, no, wygląda to bardzo ciekawie. Do tej pory myślałem, że moją pierwszą postacią będzie Zer0, ale po przejrzeniu jego skilli widzię, że jest zbyt podobny do Mordecai''a, którym grałem dość intensywnie ostatnio. Zatem zmiana planów i na prowadzenie wychodzi Axton, ukierunkowany dość mocno na Sentry Turret. Widzę również, że z właściwym rozwinięciem postaci trzeba będzie poczekać na DLC, bo w którymś na pewno zwiększą level cap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Zero zrobiłem bardziej rzeźnika niż snajpera, ale bardziej wyglądałoby to coś w stylu "precyzja w strzelaniu i cięciu". Fajna rzecz i dobrze, że twórcy pozwolili na taką zabawę przed rozpoczęciem gry i zaplanowanie bez straty punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój jedyny zarzut dla tej gry jest taki, że kompletnie nie mam pojęcia, kogo wybrać, i to nie dlatego, że wszyscy mi się bardzo podobają, tylko dlatego, że nikt mi nie przypadł do gustu. Postacie z pierwszej części dużo bardziej mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moją pierwszą postacią będzie Salvador. Berserker... znaczy Gunzerker, z talentami pod tanka będzie wymiatał jak w pierwszej części. Moja ulubiona postać. Chociaż syrena też może być ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę grał Syreną, jak w pierwszej części, ale widzę, że jak zwiększą level cap i będzie można dojechać do ostatniego skilla w dwóch drzewkach, to Axton będzie kosił niesamowicie. A i tak ogólnie jest niezły, myślałem, że będzie generalnie najsłabszy, taki zwykły żołnierzyk. Widać, że twórcy mocno pracowali nad poprawieniem balansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować