Zaloguj się, aby obserwować  
Lothrimond

Stunt GP

62 postów w tym temacie

Wyścigi samochodzików sterowanych na radio. Jestem ciekaw czy dużo osób gra/grało w tę grę. Kiedyś szukałem w internecie opisów trików w grze, ale nie udało mi się znaleźć porządnej solucji, więc jeśli ktoś zna kombinacje do wykonywania sztuczek to prosiłbym o napisanie. Ja doszedłem tylko do tego jak się robi salta, obroty, ślizgi, tarkę i beczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w tę grę, ale mi się nie podobała :(
Nie próbowałem robić salt i innych trików. Wolałem się pościgać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ukrywać też grałem w to, zle tylko wtedy jak przyjechał do mnie mój młodszy siostrzeniec. Dużo zabawy mieliśmy przy tej grze, aczkolwiek nie powiem sam też przeszedłem tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, dobra gra. Przeszedłem "małpą" - bdb samochodzik. :) Ostatnia plansza to o ile pamiętam jeździło się vs takie coś podobne do wormsów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare lat temu była to moja najleprza gra jaką miałem :D serio, a teraz ten Oblivion, Gothic itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w to się wręcz zagrywałem, grę przeszedłem ogólnie jakieś 6 albo więcej razy, ale 100% nigdy mi się nie udało odblokować. Szczególnie fajne było bicie złotyego rekordu na trasach - bardzo wymagające, przynajmniej póki nie dostaje się specjalnego samochodzika z wymaksowanymi statami, wtedy to już łatwizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) to najlepsze gieka do zabawy we dwoje;) Mam fajnego joya;) i dzięki temu możemy grać we dwójke;) i gra sięwyśmienicie;) jak się gra z kimś to jest niesamowicie grywalna;) dostarcza zawsze mnóstwo frajdy i śmiechu:) jeśli macie jakiegoś pada lub dobrego joya to polecam zagrać z kimś kto jest w to równie dobry jak wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 21:50, DragonLord napisał:

Kiedyś w to się wręcz zagrywałem, grę przeszedłem ogólnie jakieś 6 albo więcej razy, ale 100%
nigdy mi się nie udało odblokować. Szczególnie fajne było bicie złotyego rekordu na trasach
- bardzo wymagające, przynajmniej póki nie dostaje się specjalnego samochodzika z wymaksowanymi
statami, wtedy to już łatwizna.


Hmm.. A ja nie miałem z osiągnięciem 100% nigdy problemu:) to łatwizna;) hehe;) A potem tak jak pisałem wyżej niezła zabawa we dwoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 22:13, T-800 napisał:

Wiem że to jest fajna wyścigówa bo sam grałem chociaż troche trudne ale fajne


Trudne?:) chyba jak masz połamane ręce;) to jedna z przystępniejszych łatwych giekek które swoją łatwością i prostotą sprawiają żę gra siew nie wyśmienicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 22:21, Stwór napisał:

> Wiem że to jest fajna wyścigówa bo sam grałem chociaż troche trudne ale fajne

Trudne?:) chyba jak masz połamane ręce;) to jedna z przystępniejszych łatwych giekek które
swoją łatwością i prostotą sprawiają żę gra siew nie wyśmienicie:)

Ale na kierownicy się gra inaczej, bo ja mam kierownice symulacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć możliwa jest gra w SGP przez internet. Mam pełną wersje ale gra wieloosobowa ogranicza się do rozgrywki wielu graczy na jednym kompie. Jak to jest??
Próbuje odkryć wszystkie możliwe triki do wykonania. Dotychczas odkryłem:
- salta (x1, x2, x3),
- obroty (x1, x2, x3)
- tarkę (ocieranie kołami "krawężnik")
- super pętle
- beczkę
- ślizg
- śrubę (w grze trik nazywa się "śróba":P to jest stanie na dwóch tylnich kołach)

Jeśli ktoś potrzebuje to mam link do save''a z ukończoną grą (wszystkie wozy i trasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:02, Lothrimond napisał:

Jeśli ktoś potrzebuje to mam link do save''a z ukończoną grą (wszystkie wozy i trasy).


Tak więc mógłbyś dać linka do tego save''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak kiedys baardzo dawno temu kupiłam KŚ Gry i tam byl StuntGP. Pamiętam jka sie w to zagrywałam, wtedy żadna inna gra sie dla mnie nie liczyła, nigdy nie udało mi sie odblokowac wszystkiech samochodzików niestety co nie zmienia faktu że zabawa była przednia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować