Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Guild Wars 2 - PentaGRAM - rajdy i inne wspólne akcje

6 postów w tym temacie

Ten wątek ma pomóc członkom gramowej gildii PentaGRAM w umawianiu się na wspólne akcje.
Walki WvWvW, rajdy wszelakie, wspólne przechodzenie fabuły - chcecie coś zorganizować danego dnia o danej godzinie, a nie chcecie, by utonęło to na kanale gildii w grze - skrzykujcie się tutaj.

Szablon ogłoszenia:
- rozdaj akcji
- wymagany poziom postaci
- potrzebna ilość osób
- imię postaci inicjującej
- planowana data i godzina


Oczywiście na ogłoszenia odpowiadajcie bezpośrednio, by inicjująca osoba dostała powiadomienie.

Gramy na serwerze Blacktide.
Więcej o gildii i związanych z nią zasadach tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=79098.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 23 września 2012 od 15:00 zaczynamy pierwszy poważny trening działań na WvWvW. Koniec z chaaotyczną bieganiną i bezsensownymi zgonami.
Gracze z TS połączą sie w oddziały pod dowództwem Pentarchów lub Penturionów. Będą wykonywać główne zadania w maksymalnie skoordynowany sposób. Sztab tworzą Pentarchowie Lucanos (czyli ja) i Mitic.
Gracze bez TS nie powinni też narzekać na brak roboty, mogą pomóc bronić fortu, który przejmiemy i użyjemy w nim gildiowych bonusów trwajacych 12 godzin (+10% magic find, +10% exp, +5 supply), dostarczyć zaopatrzenie itp.
Jeśli ktoś czuje w sobie żyłkę oficerską, kariera Penturiona czeka, kontaktujcie się ze sztabem opercacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chciałbym prosić o pomoc w zrobieniu mojego pierwszego Story ( AC) na poziomie 30.

- AC story
- od 30 lvl
- zapewne 5;)
- Barttuss
- 02.10.2012 około godziny 18.

Będę wdzięczny za pomoc. Do zobaczenia w grze.

pozdr Barttuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tutaj jeszcze ktoś zagląda ale jeżeli tak to chętnie pouskuteczniam CoF explo path 1&2 a jak nam mocy i zgrania starczy to może i 3cią ścieżkę. Jestem chętny do gry codziennie od ok 21wszej do północy. Także jak ktoś chce pofarmić CoF to zapraszam.


- farma CoF path 1 i 2 a może i 3
- 78+
- dodatkowe 4 :) najlepiej jakbyśmy złożyli twarde party w sensie żeby nie było głónie z light armorów (z myślą o lurowaniu mobów pod koniec ściezki 2giej)
- Yogoort
- codziennie od poniedziałku do piatku od ok 21wszej się zbierać

ścieżkę 1 i 2 mogę śmiało prowadzić więc jeżeli ktoś nie był to nie ma problemu, ale na ścieżce 3ciej nie wyszedłem nigdy poza jasknię początkową z pochodniami bo nie miałem zgranego party także liczę na wyrozumiałość

hehehe ciekawe czy to ktoś przeczyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem odświeżam temat, ale chciałem spytać,
czy GW2 jeszcze żyje? Bo ostatnio zagrałem na kolegi koncie i mi się nawet gra podoba, ale nie wiem czy warto jeszcze sobie nią głowę zaprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 06:57, gemGreg napisał:

Tak wiem odświeżam temat, ale chciałem spytać,
czy GW2 jeszcze żyje? Bo ostatnio zagrałem na kolegi koncie i mi się nawet gra podoba,
ale nie wiem czy warto jeszcze sobie nią głowę zaprzątać.


Tak szczerze, to Guild Wars 2 dopiero się rozkręca po premierze dodają nowy content, tryby itd. A czy długo będzie żył? Cóż, pewnie do czasu wyjścia GW3 (tak jak GW miało się całkiem dobrze przez te wszystkie lata do czasu wyjścia GW2 - a mimo to cały czas można spotkać graczy GW1 kończących fabułę i robiących jakieś acziki które chcą wymienić potem na jakieś skiny czy cośtam w GW2)

Więc jak najbardziej polecam, bo przez kolejne 4-5 lat na pewno świat gry nie opustoszeje.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować