Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polowanie, DLC do Medal of Honor: Warfighter, nawiązuje do polowania na bin Ladena

13 postów w tym temacie

WOW. coraz ciekawiej się robi... teraz juz za 2 mapki trza 1/3 ceny gry dać. Ładnie. Złożyłem zamówienie ale teraz zaczynam się zastanawiać... bo pewnie po premierze kolejne DLC będą w tej samej cenie. To się chore zaczyna robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 18:04, Lamomiot napisał:

To się chore zaczyna robić.

Najgorsze to jest to, że chore to było, a teraz to się robi normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 18:04, Lamomiot napisał:

WOW. coraz ciekawiej się robi... teraz juz za 2 mapki trza 1/3 ceny gry dać. Ładnie.
Złożyłem zamówienie ale teraz zaczynam się zastanawiać... bo pewnie po premierze kolejne
DLC będą w tej samej cenie. To się chore zaczyna robić.

Pewnie że będą. Tak samo jak z Battlefieldem 3. Pierwszy DLC darmowy, za pozostałe trzeba grubo płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smooqu ciekawa kalkulacja. Przeraza mjie to... Chyba jest powod by pre-order zlozyc. Tylko ta cena 219. Masakra. Mam nadzieje ze multi starczy na setki godzin... Niby w Saturnie bedzie za 189 ale bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 19:13, golic napisał:

Smooqu ciekawa kalkulacja. Przeraza mjie to... Chyba jest powod by
pre-order zlozyc. Tylko ta cena 219. Masakra. Mam nadzieje ze multi starczy na setki
godzin... Niby w Saturnie bedzie za 189 ale bez niczego.

Zamów na Ultima.pl, na 3kropki.pl, w Empik.com lub na Gram.pl. Tam znajdziesz tańsze zestawy pre-orderówe z dodatkową zawartością. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 19:55, barth89 napisał:

Ja bym odpłynął, gdyby przygotowali mapę nazwaną "Operacja Geronimo" (tudzież "Trójząb
Neptuna").

O ile pamiętam do CS: Source zrobili mapkę de_abbottabad, więc to już ktoś dokonał :).
A tej zagrywki się nie dziwię, podobnie było z BF3 i "Act of Valor" (tyle, że tam odblokowywało się jedynie dogtagi i mógł to zrobić każdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 19:58, KamyK_84 napisał:

40 zł za 2 mapki? :D A podobno acti jest złe.

EA w pazerności przebiło Acti dawno, tylko niektórzy "fani" gier EA tego jakoś nie widzą ;P.
Ale Acti też kryształowe nie jest - sprawa XboxAhoya (czytaj - robisz filmy dla Elite a jak coś powiesz czy zrobisz podobny filmik na Youtube to kasujemy go z miejsca) pokazuje, że też czasem rogi z czachy im wyrastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze niedawno zastanawiałem się nad MoHem ale zrezygnowałem na dobre po podniesieniu cen przez EA.

Poprzedni MoH był raczej przeciętny. Krótki singiel, niezbyt porywające multi. Jedyne co mnie w nim naprawdę kręci to GROM. Fajnie byłoby pograć naszymi w multi. Ale nie będę kupował kota w worku za 220 zł. Wolałbym poczekać na recki w gram.pl, filmiki na youtube itd. Niestety, gdybym to zrobił to dostałbym wykastrowaną grę z dość istotnych elementów.

Nie jestem frajerem, kupuję Halo 4 (które jest tansze o 40 zł od Warfightera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jestem pewien, że MoH ma być CoDem zrobionym przez EA. Battlefield 3 był ostatnim FPSem jakiego kupiłem od EA. Ta firma zawsze była pazerna, ale i tak coraz bardziej przegina i sobie grabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować