Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

930 postów w tym temacie

http://eternity.obsidian.net/news/update-83-backer-portal-backer-beta-and-wasteland-2-keys
Do 22 sierpnia chca wszystko zakonczyc i startowac z produkcja fizycznych dodatkow i inne takie, zobaczy sie czy beda mieli takie problemy jak Larian przy D:OS (typu brak 1 element w EK czy kilka razowe przesuwanie premiery tuz przed premiera)
Pisza ostatni dzwonek by kupic taniej-35$ - to jaka bedzie cena pozniej? Chyba poczekam na pudelko, ale czy od Paradoxu moge sie spodziewac pudelka nad Wisła, hmm? Sadze, ze to ostatnia szansa by kupic gre-klucz steam w dolarach u nich(bez posrednikow), bo potem moze byc drozej i to w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) ok na twitchu są filmy na żywo ;)

Dla mnie gra wygląda porządnie, trzeba przy niej mysleć, grafika ładna, lokacje ciekawe.
Rozgrywka - czysto baldurowa, więc dla fanów jak najbardziej. Przygoda, drużyna i mega dużo godzin do przegrania, wiele zadań do wykonania.

Ciekawe, który polski dystrybutor wypuszcza grę (i jaka będzie cena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego profilu na FB:
Through your help and feedback, the Pillars of Eternity team has spent the past two years creating a fun, fulfilling experience. An open development has enabled us to interact with our fans and backers in a way we weren''t able to in the past, and this has really helped shape Eternity into a game that we all hoped it would become. Plus, with the Backer Beta, we have been able to get excellent feedback from our backers that we are using to shape Eternity into an even better game. We really can''t thank you enough.
To incorporate as much feedback as possible, polish every nook and cranny of the game, and make sure we don''t ship a buggy game, Obsidian has decided to push the game''s release into early next year. We are going to use the extra time to make Eternity shine for our backers, and a game that we were proud to call our own and would live up to your expectations.
Once again, we want to thank you for making this all possible. With your help we can bring Eternity across the finish line.

Brandon Adler
Producer
Pillars of Eternity

Cóż... hejt i lament za 3...2...1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Może to dziwne ale mnie przeniesienie premiery... cieszy :P O ile nie jest robione wielokrotnie. Bo to daje szansę na to że gra nie będzie niedokończona i zabugowana w dniu premiery jak połowa obecnych produkcji bo "dedlajn idzie, musimy szybko skończyć!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 23:44, ziptofaf napisał:

Bo to daje szansę na to że gra nie będzie niedokończona i zabugowana w dniu premiery
jak połowa obecnych produkcji bo "dedlajn idzie, musimy szybko skończyć!".

Mam takie same odczucia, ale sądzę że i tak pojawią się niezadowoleni interpretujący to jako opóźnienie w stylu tych dokonywanych przez wielkie studia na rynku (yep... looking at you Ubi and EA). Tu jednak chyba rzeczywiście chodzi o poprawienie produktu (który nie oszukujmy się, baaardzo tego potrzebuje, tam strasznie bardzo), tym bardziej że gra w ten sposób wypada z okresu świątecznego - co musiałoby się stać, by takie decyzje zapadły w sprawie jakiegoś AAA tytułu? No i ofc gra jest już de facto opłacona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 22:28, Graffis napisał:

Cóż... hejt i lament za 3...2...1...

Kazdy znajacy bugi w poprzednich grach Obsidianiu przyjmie ta wiadomosc z zadowoleniem. Ja jestem za - bede mial czas na ogranie GTA5 oraz Driveclub ;)

update - chyba wszystkie komentarze pod postem na Fejsie jednak... pozytywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu gra, na którą mocno czekam. Fajnie byłoby, jakby zadbali o narzędzia do modowania - mało która gra doczekała się takich wspaniałych fanowskich modów jak BG. Tu też pewnie będzie potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta postać robi coś innego...
Ta postać robi coś innego...
Ta postać robi coś innego...
Ta postać robi coś innego...
Ta postać robi coś innego...
;)

walgierz---> akurat jeśli chodzi o mody, to TESy i nowe Fallouty są chyba bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 20:03, Piotrek_K napisał:

26 Marca 2015 :).

Zaczynam czekac!


Że premiera? To nieźle. Będzie na steamie? Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 20:08, Budo napisał:

Że premiera? To nieźle.

Ta jest!

Dnia 14.01.2015 o 20:08, Budo napisał:

Będzie na steamie? Jaka cena?

"Bydzie". Za 41.99Eur. Ja tam mam z Kickstartera: zaplacilem 50Dolcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 20:15, Piotrek_K napisał:

"Bydzie". Za 41.99Eur. Ja tam mam z Kickstartera: zaplacilem 50Dolcow ;)


Haha aż tak się napaliłeś, że dorzuciłeś im do worka na kickstarterze? :)

No to nieźle, ja standardowo poczekam na oceny, gameplaye, metacritic, a potem się zobaczy. Cena jest dość wysoka, mama nadzieję, że będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne te ceny na steamie - typowo zachodnie :P polskie sklepy za klucz chca ze 50 zł mniej, a jak ktos chce pudelko za ~100 to tez chyba moze miec (znizka kg i muve-ale czy to sie oplaca to kazdy sam zdecyduje no i maja byc nowe zasady w kg "wkrotce/soonTM" wiec moze bedzie gorzej lub lepiej z znizkami ;/ )

"Wysokie" ceny rpg z ks (wasteland,divinity, az dziw, ze nie dotyczy to shadow run) gdy trafiaja do sklepu steama to prawie standard (moze winny jest brak regionalizacji ceny), jedyne rozwiazanie to zwykle pudelko lub klucze cenowo dopasowane do naszego regionu.
ps. post pisany z pkt widzenia gry widocznej w sklepach, a nie zbiórki na ks-czy pozniejszej zbiorki, no i premiery w e-sklepach troche drozej wychodza niz pudelka w PL-taka nasza specyfika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupił PoE na Nuuvem? Tam edycja champion kosztuje w przeliczeniu 120 zł, a to jednak 70 zeta oszczędności. W opisie nic nie widze o blokadzie regionalnej, ale wolałbym nie być tym, który to przetestuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować