Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

930 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2015 o 13:46, Lone_Wolf napisał:

Zamówienie z 2012 roku najwyższy czas :)


Ileż można czekać. Pudełkową edycję też zamówiłem, kod w prezencie dodatki dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie w ramach oczekiwania na paczkę zrobiłem sobie repetytorium z IWD II. Trudno uwierzyć, że to już prawie 13 lat od premiery minęło. Mam nadzieję, że PoE będę po latach wspominał równie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja sobie przejdę Trąbala w ramach oczekiwania, przeszedłem chyba tylko 2-3 razy w sumie, więc nie znam na pamięć w odróżnieniu od podstawki na którą już nie mam siły patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 17:17, ZuchBindlePuchoglaz napisał:

Zamówiliście preordery? Te z serwisu muve kiedy mają być dostarczone?


Gdzieś na fb wspominali, że jeszcze przed premierą :D Może już 25 będą u nas, ja akurat zamówiłem do paczkomatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na kickstarterze...zdążyłem się przebranżowić od tamtego czasu i akurat jak gra wychodzi ruszam na statek :) Nic to, czekało się prawie 3 lata, poczeka się 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 17:17, ZuchBindlePuchoglaz napisał:

Zamówiliście preordery? Te z serwisu muve kiedy mają być dostarczone?


Ja nie. Poczekam dopiero na oceny i kupię pewnie na Steamie jakoś. Może na urodziny sobie dziabnę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos pamieta/wie gdzie sprawdzic, w jakim tierze/progu trzeba bylo dolarow miec by dostac dodatek jako backer na ks, slacker backer na ich portalu? Zastanawiam sie jaka bedzie cena w zł i czy bedzie nizsza tak jak zrobli z cena podstawki. ;)
Z kupnem poczekam na dluzsze wypociny graczy, bo oceny fachowych recenzentow malo dla mnie znacza, a moze sie pospieszyc?
Problem jest z cena bo , bo im dalej od daty ogloszenia na ks czy samej premiery bo jak sie pudelkowe wydania skoncza, to beda tylko drozsze klucze i czekanie na tansza reedycje, ale bez dodatkow z pudelka i dwoch dlc za preorder :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się już gameplaye z polskiej wersji językowej na konkurencyjnych portalach (nie wiem jaka tu teraz polityka, więc nie będe linkował), nie ma żadnego embarga na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 18:33, Strange101 napisał:

Pojawiają się już gameplaye z polskiej wersji językowej na konkurencyjnych portalach
(nie wiem jaka tu teraz polityka, więc nie będe linkował), nie ma żadnego embarga na
to?


Ja czekam na recenzje - nie chcę sobie psuć zabawy i radochy odkrywania gry gameplayami :D Natomiast rzeczywiście dziwne jest, że nie ma żadnego embarga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne może i tak, jednak mimo wszystko im szybciej mamy dostęp do pierwszych wrażeń, filmów z faktycznej gry, łącznie ze wstępnymi recenzjami tym lepiej. Dzisiejsza polityka zakazu publikacji podobnych materiałów to chore zagranie które uderza w graczy - bo jeszcze się rozmyślą widząc materiały z finalnej wersji - bez upiększania i PRowej gadki, pre-ordery muszą się zgadzać.

Trochę przeklikałem i muszę powiedzieć, że prezentuje się całkiem nieźle, czas wyczyścić bronie, odkurzyć różdżkę i do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem przekonany do zakupu tej gry, żodyn filmik mnie od tego nie odwiedzie :D
Natomiast rzeczywiście taki brak embarga byłby bardzo dobry dla graczy - może Ubi by sobie darowało takie jaja jak z Watch_Dogs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 23:20, Shinigami napisał:

Rozumiem żadnego materiału z tej gry od ponad roku nie widziałeś? Nice. Dlaczego wszystko
nie jest w 3D? ;D


Widziałem, liczyłem jednak na trochę lepszą oprawę. Brak 3D jednak trochę odstaje w dzisiejszych czasach. Liczę jednak na coś a la Neverwinter Nights 1, 2 - choć tam chyba 3D było ( nie pamiętam jak w jedynce ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować