Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

930 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2015 o 09:50, Oxva napisał:

Preload jest już dostępny?

Tak można już pobierać (6GB), aczkolwiek gra będzie u nas odblokowana jutro prawdopodobnie o 17:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 10:42, RakuPL napisał:

Tak można już pobierać (6GB), aczkolwiek gra będzie u nas odblokowana jutro prawdopodobnie
o 17:00.


Dopiero jutro o 17? :D Kurczę, myslałem, że trochę wcześniej sobie pogram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie powinna być odblokowana o północy z 25 na 26? :/ Ja właśnie dostałem swój egzemplarz awanturnika i serio się zaraz w niego zmienię ponieważ już uśmiech na twarzy, że zaraz zagram, a tu zonk.. steam mnie zgasił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w ręce a grać nie można, to jest dopiero straszne - pre-load też do zbyt wielkich nie należy, ciekawe ile trzeba będzie jeszcze dociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełkowa edycja też się przypisuje do Steama [bo w sklepie niema info]?

PS. Kurcze z gry która miała u mnie jeszcze na początku roku status "kiedyś przejdę" zrobiło się z tego "muszę jak najszybciej zagrać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 11:45, Fang napisał:

Pudełkowa edycja też się przypisuje do Steama [bo w sklepie niema info]?

PS. Kurcze z gry która miała u mnie jeszcze na początku roku status "kiedyś przejdę"
zrobiło się z tego "muszę jak najszybciej zagrać" :D


Tak, niestety trzeba przypisać do Steam, a tam dostaniesz komunikat, że gra nie miała swojej premiery więc jeszcze jest zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 11:31, NelchaeeL napisał:

A nie powinna być odblokowana o północy z 25 na 26? :/ Ja właśnie dostałem swój egzemplarz
awanturnika i serio się zaraz w niego zmienię ponieważ już uśmiech na twarzy, że zaraz
zagram, a tu zonk.. steam mnie zgasił :/

Na stronie oficjalnej jak byk piszą, że Coming Thursday 26th March 9AM PST, 17 CET ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już odebrałem z Empiku. Ciężkie pudełko, instrukcja, jak i poradnik w podwójnej wersji językowej, po angielsku i po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na info z Paczkomatu, chciałbym już sobie obejrzeć to dość bogate wydanie :D
Teraz tylko się zastanawiam na którym kompie grę instalować :D w piątek wyjeżdżam i nie wiem czy by na laptopa sobie tego nie wrzucić.

Jak wygląda sprawa z savami na Steamie - są przypisane do komputera czy konta Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 13:49, pawbuk napisał:

Jak wygląda sprawa z savami na Steamie - są przypisane do komputera czy konta Steam?

Jest ikona chmurki, więc sejwy są zapisywane też w Steam Cloud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z internetów:
"Poles has broken the non-disclosure agreement or I am just unaware about some available information?

http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1150

10-15 h for main quest, 50-60h for side quests
4 chapters
half open world with obstacles such as level of a river or road blockade
no play after finishing the main quest
5,6 game ends, about 10 falloutlike slides for states for of the a world
main quest is quite linear
only few quest are fetch quests
exploring single map takes 20-30 minutes, and walking from side to side 1 minute"

Jakoś dziwnie mnie martwi to, że quest qłówny 10 - 15H. Chociaż z drugiej strony Wasteland 2 i Divinity było za długie i nudnawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 18:15, Satruss napisał:

Jakoś dziwnie mnie martwi to, że quest qłówny 10 - 15H.


Wszystko zależy od tego jak będziesz grał, zaczynam grę na Ścieżce Potępionych z wyłączonymi podpowiedziami - pewnie zajmie mi to trochę więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 22:48, pawbuk napisał:

Jakiego Prosiaczka? :D Dostalem już klucz do dlc, ale nie wiem co to za dodatkowa zawartość
:D

No, Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka :D (a właściwie jego miniaturkę). W zestawie jeszcze pierścień przysięgi Gaunta jest.
http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/2973379.jpg

Swoją drogą otrzymałem już swoje PoE (spodziewałem się że bardziej ok. 20-21 paczka będzie, więc plus za to dla Paczkomatów). Jak ktoś już pisał ciężkie pudełko, grube i niebrzydkie poradnik (tradycyjny, czyli info o klasach itd a nie żaden opis przejścia co cieszy) i instrukcja, każde po 144 strony (połowa po polsku, połowa po angielsku mniej więcej) co w dzisiejszych czasach jest chyba niebywałą rzadkością. Gra dodała się jako Pillars of Eternity Hero Edition Post-Release (ciekawe czy różni się to czymś w porównaniu do tej Kickstarter Hero Edition, czy to tylko takie rozróżnienie cyfrówek i pudełkowych wersji). No cóż, to teraz pozostaje niecierpliwie czekać do jutra aż Steam pozwoli na instalację :) BTW pliki z soundtracku (odsłuchany, może być ;) mają ciekawą datę edycji... 1 stycznia 1995 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Ktoś gdzieś pisał, że "recenzent" rushował i doszedł do tak zwango "short ending", a zakończeń ma być 6. Zresztą linia fabularna BG czy KOTOR''a to też jakieś 10-12 h. Grą jaram się jak żadną od premiery NWN2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście premiera już jutro. Ledwno się powstrzymałem przed oglądaniem materiałów na stream''ach i yt :P
Byle było lepiej niż z Wasteland 2 (który był fajny, ale jednak... brakło szlifu i trochę pomysłów) to będe mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 19:05, aragorn14 napisał:

No, Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka :D (a właściwie jego miniaturkę). W zestawie jeszcze
pierścień przysięgi Gaunta jest.

gee, serio tak zarżnęli żart z gauntem? ("pledge" było oczywistym nawiązaniem do zbiórki na KSie)

Dnia 25.03.2015 o 19:05, aragorn14 napisał:

Swoją drogą otrzymałem już swoje PoE (spodziewałem się że bardziej ok. 20-21 paczka będzie,
więc plus za to dla Paczkomatów). Jak ktoś już pisał ciężkie pudełko, grube i niebrzydkie
poradnik (tradycyjny, czyli info o klasach itd a nie żaden opis przejścia co cieszy)
i instrukcja, każde po 144 strony (połowa po polsku, połowa po angielsku mniej więcej)
co w dzisiejszych czasach jest chyba niebywałą rzadkością.

jest szansa na foto?
w sumie również poradnika, bo zastanawia mnie co w nim jest, skoro "prawdziwy" strategy guide (ten robiony przez prima, który można kupić standalone lub był w wyższych tierach w wersji digital) liczy ponad 500 stron. spis treści starczy.

Dnia 25.03.2015 o 19:05, aragorn14 napisał:

Gra dodała się jako Pillars
of Eternity Hero Edition Post-Release (ciekawe czy różni się to czymś w porównaniu do
tej Kickstarter Hero Edition, czy to tylko takie rozróżnienie cyfrówek i pudełkowych
wersji).

Nie, nie jest, wersja KSowa jest znacznie bogatsza, zawiera chociażby klimatyczną ksiązkę kucharską i parę innych bajerów z nie-KSowej champion edition. KSowy Champion z kolei zawiera prawie wszystko, co ma nie-KSowe Royal edition.
Choć w sumie jakbys powiedziałco się aktywowało oprócz samej gry (nie wiem, jakiś digital ost or smth) to bym mógł konkretniej powiedzieć, bo porównywałem z digital hero edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować