Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

930 postów w tym temacie

Masakra z dostepnością PoE we Wrocławiu :P byłem w Media w Galerii Dominikańskiej i spóźniłem się dosłownie o minutę po ostatni egzemplarz :P W Empiku na Rynku też ponoć nie ma. Wie ktoś gdzie dostanę pudełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup puste pudełko w markecie, wydrukuj okładkę, wersję z goga sam wypal na płytę =)
Zawsze to jakieś obejście problemu.

U mnie są jeszcze wersje pudełkowe, ale niestety miał byś tu kawałek drogi, podwarszawskie Piaseczno - EMPIK i centrum Auchan mają jeszcze trochę kopii, aczkolwiek ma ten tytuł spore wzięcie, bo dziś jak byłem po zakupy, widziałem kilka osób właśnie na dziale rtv/agd w Auchan łykających ten tytuł [prawie takie "szaleństwo" jak z Diablo 3 swego czasu =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 14:58, maniekk napisał:

Czy jest jakaś wersja pudełkowa non-steam, czy też zostaje sam gog?


Czemu nie steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:03, Budo napisał:

Czemu nie steam?


Pewnie dlatego, że na steam żadna zakupiona gra nie należy do Ciebie. Kupując na GOG jesteś jej właścicielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:03, Budo napisał:

> Czy jest jakaś wersja pudełkowa non-steam, czy też zostaje sam gog?

Czemu nie steam?


Wolę mieć płytę z pudełkiem na półce, a poza tym nie wypożyczam gier ;) skoro nie jestem właścicielem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wypalasz gier z goga na własne płyty to w momencie jak platforma padnie albo zmieni swoją politykę - też przestaniesz być właścicielem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:14, Zekzt napisał:

Jak nie wypalasz gier z goga na własne płyty to w momencie jak platforma padnie albo
zmieni swoją politykę - też przestaniesz być właścicielem xD


Z goga robię kopie na swoim dysku sieciowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 14:26, Budo napisał:

ps. jeszcze walczę.


Ja przegrywam. Obejrzałem kilkanaście pierwszych minut i stwierdzam, że muszę tę grę mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w P:T, grałem w IWD, grałem w BG i powiem szczerze, że po zobaczeniu PoE od razu nasunęly mi się skojarzenia z tym ostatnim tytułem :) jakoś takie wszystko znajome, choć oczywiście nie mówię o skojarzeniach fabularnych, bo po 5 godzinach w PoE nie mam jeszcze o fabule większego pojęcia :D
Zacząłem grę na trudnym poziomie trudności i na razie irytuje mnie tylko bardzo ograniczona liczba zestawów obozowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 14:39, Satruss napisał:

Masakra z dostepnością PoE we Wrocławiu :P byłem w Media w Galerii Dominikańskiej i spóźniłem
się dosłownie o minutę po ostatni egzemplarz :P W Empiku na Rynku też ponoć nie ma. Wie
ktoś gdzie dostanę pudełko?


Ja kupiłem w Magnolii, w Saturnie. Sporo tego mieli (tylko to było dzień przed premierą). 119 zł. Tam jest jeszcze Empik, więc też mogą mieć. Ale pewnie drożej, znając ten sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro uderzam na Grunwald do Saturna. Do Magnolii mam za daleko :P Kurcze nosi mnie strasznie na tę grę :P Ale do jutro jeszcze wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wystarczylo zrobic rezerwacje i od razu mniej zmartwien i wiadomo gdzie jest ;)


Witamy,

informujemy, że Zamówienie nr 4[...] jest gotowe do odbioru.

Dane zamawiającego:
[...]

Data złożenia zamówienia:
2015-03-26 12:27:51

Lp Nazwa produktu Cena (brutto) Ilość Wartość
1 CENEGA Gra PC Pillars of Eternity Edycja Awanturnika


Wczoraj zrobilem, dzisiaj odbiore :P. Dodatkowo, mozna zrobic rezerwacje bez zakladania konta, a gra czeka dwa dni na odbior. Polecam. Zeby sie nie okazalo, ze pojedziesz i juz nie bedzie :/


Update - tak patrze na stronie Saturna i tam gry nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, ja obejrzałem jedną recenzję i od razu "o k@#$ baldur biere dwa" :D
Jeszcze nie kupiłem, ale mój mózg podpowiada mi "przecież i tak kupisz, to możesz równie dobrze kupić od razu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewien, że kupię :P Poza tym pracuję zaraz przy Galerii i liczyłem, że znajde tam. A co do Saturna, ThimGrim pisał, że jest :P "Ja kupiłem w Magnolii, w Saturnie. Sporo tego mieli (tylko to było dzień przed premierą). 119 zł. Tam jest jeszcze Empik, więc też mogą mieć. Ale pewnie drożej, znając ten sklep..." Znaczy było :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przestańcie. Mam zobowiązania, czynsz trzeba zapłacić, nie mogę kupować każdej gry. :D Już dawno nie miałem takiego hypa na którąkolwiek grę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu masz wszystkie dodatki w wersji cyfrowej. Wszelkie mapy, artbooki, soundtracki itp bzdety zawsze tam są dostępne adekwatnie do zakupionej edycji.
Oczywiście artbook w pdfie to nie to samo co fizyczne, ładne wydanie - ale technicznie - dodatki powinieneś mieć dostępne do pobrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 17:39, Zekzt napisał:

Na GOGu masz wszystkie dodatki w wersji cyfrowej. Wszelkie mapy, artbooki, soundtracki
itp bzdety zawsze tam są dostępne adekwatnie do zakupionej edycji.
Oczywiście artbook w pdfie to nie to samo co fizyczne, ładne wydanie - ale technicznie
- dodatki powinieneś mieć dostępne do pobrania :)


Dziękuję za odpowiedź!

Zastanawia mnie tylko, czy błędem nie było kupno z GoG ... jednak może będą ciekawe mody dostępne tylko na steam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować