Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

930 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2015 o 07:44, Strange101 napisał:

Dalej twierdzę, że mag jest najgorszą postacią czarującą w grze (a z żadną walką problemów
nie miałem, także na wysokim). Patche trochę to pozmieniały, ale na premierowym buildzie
granie magiem było tak nudne, że szkoda gadać.


Ja nigdy nie napisalem ze gra magiem jest ciekawa, bo walka sama w sobie jest nudna, kazda klasa. Chodzilo mi bardziej o jego skutecznosc, przeciez czar ''kolysanka'' powala wszystkich nawet duchy, dzieki czemu nawet najtrudniejsza walka staje sie banalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę za bardzo w Pillars of Eternity po tym jak je ukończyłem, więc mam pytanie. Wiadomo czy wydane zostaną jeszcze jakieś DLC, czy "The White March" jest ostatnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 09:54, Elminster napisał:

Wiadomo czy wydane zostaną jeszcze jakieś DLC, czy "The White March" jest ostatnim?


Dodatek podzielony na 2 czesci ma byc ostatni, chyba, ze nagle i bez ostrzezenia zmienią zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 23:35, Sarinew napisał:

Dodatek podzielony na 2 czesci ma byc ostatni, chyba, ze nagle i bez ostrzezenia zmienią
zdanie.

Lepiej niech wezmą się porządnie za drugą część. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 23:35, Sarinew napisał:

Dodatek podzielony na 2 czesci ma byc ostatni, chyba, ze nagle i bez ostrzezenia zmienią
zdanie.

Ok. Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.
Trza zacząć polować na okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D
Mam pytanie odnośnie dodatku Biała Marchia część 1. Kiedy powinienem rozpocząć główny wątek z dlc? Chodzi mi o to czy nie będzie takiej sytuacji, ze wezmę się za wykonywanie tego dodatku, a przeciwnicy będą mnie klepać. A może sama gra mnie poinformuje o sugerowanym poziomie moich postaci?
Kolejne pytanie to czy mogę ukończyć spokojnie ten dodatek, a potem wrócić do głównego wątku z podstawki?
Oprócz tego mam już zainstalowaną białą marchię część 2, więc w sumie jeszcze nie wiem jak to z tym będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 12:41, Eff3ctiv3 napisał:

Mam pytanie odnośnie dodatku Biała Marchia część 1. Kiedy powinienem rozpocząć główny
wątek z dlc?

W zależności od poziomu trudności i umiejętności gracza 8-10 powinno być ok, ale jak chcesz, możesz pójść wcześniej. ;p
W razie czego zawsze możesz wrócić.

Dnia 22.02.2016 o 12:41, Eff3ctiv3 napisał:

Kolejne pytanie to czy mogę ukończyć spokojnie ten dodatek, a potem wrócić do głównego
wątku z podstawki?

Tak. Można bez problemu przechodzić pomiędzy obszarami z dodatku i podstawki.

Dnia 22.02.2016 o 12:41, Eff3ctiv3 napisał:

Oprócz tego mam już zainstalowaną białą marchię część 2, więc w sumie jeszcze nie wiem
jak to z tym będzie wyglądać.

Fabuła drugiej części jest kontynuacją pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gram właśnie na mapie Urwiska Cragholdt. I mam pewien problem. Otóż każdy wojownik zadaje mi obrażenia z hita miedzy 300 a 1000 obrażeń. Czy to normalne? Gram na średnim poziome trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mag w mojej drużynie - Aloth jest na 3cim poziomie i zna czary z tego poziomu. Jak je umieścić na pasku umiejętności, tak żebym mógł ich używać w czasie walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować