Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

930 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2012 o 21:50, dark_master napisał:


Świetnie wygląda. Nie pozostaje nic, jak tylko czekać... A gdyby nie te 15$ za przesyłkę to bym pewnie sie już teraz dorzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to ma być gra skrajnie singlowa. Ale kto wie czy nie zdecydują się dodać, gdy uda im się uzbierać np. 10 mln $ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może głupie pytanie, ale jak ktoś się orientuje, to proszę o odpowiedź- będzie na steamie? Będzie pudełkowa wersja? Jak z dystrybucją ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2012 o 15:22, Reffanov napisał:


Świetnie wygląda. Nie pozostaje nic, jak tylko czekać... A gdyby nie te 15$ za przesyłkę
to bym pewnie sie już teraz dorzucił.

dlatego ja póki co siedzę dalej na progu 20$, ale coś czuję że w końcu nie wytrzymam i rzucę 50$ za wersję digital z bonusami. Już jakoś z wielkim bólem przeżyję brak pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 16:15, Budo napisał:


Może głupie pytanie, ale jak ktoś się orientuje, to proszę o odpowiedź- będzie na steamie?
Będzie pudełkowa wersja? Jak z dystrybucją ogólnie?

będzie na steam, będzie na gog, pudełkowa czy będzie (tzn jeśli nie zamówisz jej teraz odpowiednio się dorzucając) to nie wiadomo, ale ponoć już mają jakąś umowę z polskim dystrybutorem (zapewne CDP lub cenegą) więc w pudełku pewno też będzie u nas dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 17:00, Piotrek_K napisał:

Zamiast progu 50$, zastanow sie moze bardziej nad 20+20. Gdzie druga kwota jest na expansion
pack, ktory ma sie pojawic w pol roku od premiery PE.

o dodatku to myślę swoją drogą, ale póki co bardziej przekonuje mnie OST, Manual, Almanach i pet w grze jako smieszny gratis. W zasadzie to dodatku się trochę boję, bo zapowiadają go jako cos w stylu OWB, który imho był słabym DLC (za dużo biegania za pierdołami, użerania się z lvl scallingiem i robienia komedii z obozu zagłady, za mało fabuły) - zresztą, w ogole wszystkim im było daleko do Dead Money, który jako jedyny skupił się na przedstawieniu małej historii w której co chwila spotykasz kogoś kto ma coś ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe info dla ludzi, którzy nie korzystają z Twittera (lub nie śledzą Obsidianu) - suma zebrana z PayPala to ~$50k, studio przy przeliczaniu stretch goals dodaje ją do pieniędzy z Kickstartera - tak więc (na chwilę obecną) do twierdzy brakuje niecałych 80 tysięcy, a nie 130 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 23:26, Reffanov napisał:

Jak myślicie, da radę dobić do 3,5 mln? Zostały niecałe 3 dni, a jeszcze trochę brakuje
do 3 mln... Więc szczerze wątpię, choć mam nadzieje że się jednak uda. :D

double fine zebrał w ostatni dzien 400k, podobnie wasteland w ostatnie trzy dni.. trza być dobrej myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostalo 19 godzin o ~118k. Mysle, ze jest szansa :).

Ja tam wlasnie dorzucilem troche kaski na 50$Tiera. Zobaczymy - najwyzej sie rozczaruje - choc biorac pod uwage wczesniejszego screena to na 99% nie wchodzi to w rachube...

Tak mi sie przypomnialo... Chyba wplaty z PayPala nie sa brane pod uwage jesli chodzi o kwote widoczna na Kickstarterze, a przeciez tam juz chyba z 50tysiecy wplacili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 07:35, Piotrek_K napisał:

Zostalo 19 godzin o ~118k. Mysle, ze jest szansa :).


Miejmy nadzieje. Przed dorzuceniem się powstrzymuje mnie tylko ta opłata 15$ za przesyłkę. A cyfrowej wersji nie chcę. :(

Dnia 16.10.2012 o 07:35, Piotrek_K napisał:

Tak mi sie przypomnialo... Chyba wplaty z PayPala nie sa brane pod uwage jesli chodzi
o kwote widoczna na Kickstarterze, a przeciez tam juz chyba z 50tysiecy wplacili...


Ano, nie wlicza się to do kickstarterowego licznika. Ale do ogólnej kwoty już tak - podają ile zielonych wpadło z paypala na twitterze. W tej chwili (info sprzed 2 godzin) 106 tysięcy. Więc da radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 16.10.2012 o 07:59, Reffanov napisał:

Miejmy nadzieje. Przed dorzuceniem się powstrzymuje mnie tylko ta opłata 15$ za przesyłkę.

plus cła i podatki. Ponoć.

Dnia 16.10.2012 o 07:59, Reffanov napisał:

A cyfrowej wersji nie chcę. :(

cóż, sam musiałem zacisnąć zęby, ale powtarzam sobie, że idzie to na zbożny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w d***e. W końcu dostałem wypłatę i chciałem dać im kasę przez PayPala. A tu psikus, PayPal wywalił z "Błyskawicznego doładowania" mój bank. GG

Idę płakać w kącie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować