Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Torchlight II udostępnione

29 postów w tym temacie

myślałem, że się uspołecznię grając w TL 2 w co-opie, ale najwidoczniej runicgames ma inne plany wobec mnie w tej chwili. Mam nadzieję, że naprawią rejestrację szybciej niż przejdę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,4 GB ? Demo Diablo III to bagatela 10 razy więcej. Patrząc na bety obu, ciekawe czy proporcje udostępnionego contentu są podobne czy może z kolei 10:1 dla T2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight 1 podobało mi się może przez 2-3 godziny, póżniej już była nuda. Szata graficzna wogóle mi się nie podobała- to jakiś cartoon network czy h"n''s?

Dla mnie ma być mroczno i posępnie, a nie [..] pokemony.

Po ograniu Diablo 3 czekam teraz już tylko na Path of Exile, a Torchlight 2 skosztuję jak trafi na cover CDA (tak jak trafiła jakiś czas temu jedynka).

Po kiego diabła ta cukierkowa grafika i atmosfera? To zabiło całą grę, a mogła faktycznie być alternatywą dla Diablo, a jest po prostu dziecinadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight był świetny, Torchlight 2 już szaleje na mym dysku i jest zdecydowanie lepszy od jedynki. Nie ma co porównywać do Diablo, bo w końcu robili to ci sami goście co Diablo pierwotnie i jest w T2 wszystko co powinno być, a nawet więcej. Równie dobra gra co D3 lecz o wiele tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie full wersja już się kończy pobierać na steamie i zaraz zaczynamy granie :D Gra zapowiada się mega, sporo lepiej niż pierwsza część która bądźmy szczerzy na dłuższą metę robiła się nudna. Ci sami przeciwnicy, powtarzalne lokacje, T2 po gameplay widać że na tym polu prezentuje się 100x razy lepiej. A tu jeszcze Borderlands 2 czeka w kolejce.... Trochę głupio że premiery tych dwóch gier pokryły się ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie dowiedział dlczego gra miała premierę wczoraj, a u nas w sprzedaży będzie od października dostępna? Oraz, czy będą dodane napisy w moim ojczystym języku? Czemu taka obsówka czasowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 11:38, Zywy napisał:

Ja bym się chętnie dowiedział dlczego gra miała premierę wczoraj, a u nas w sprzedaży
będzie od października dostępna? Oraz, czy będą dodane napisy w moim ojczystym języku?
Czemu taka obsówka czasowa..


W październiku będzie dostępna wersja pudełkowa. Cyfrową za 70 zł możesz kupić na muve. Nie, nie będzie polskich napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 09:36, zadymek napisał:

1,4 GB ? Demo Diablo III to bagatela 10 razy więcej. Patrząc na bety obu, ciekawe czy
proporcje udostępnionego contentu są podobne czy może z kolei 10:1 dla T2;)


raczej content przekłada się na rozmiar, T2 ma to "coś", ale D3 mimo wszystko jest bardziej rozbudowane (skille, system przedmiotów, combat). Po kilku pierwszych godzinach jedyną przewagą T2 nad D3 jest muzyka.

PS: no i mody, gra ma potenciał, gracze muszą ja rozbudować na co liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 09:43, thiefi napisał:

Dla mnie ma być mroczno i posępnie, a nie [..] pokemony.


bardziej zły niż sam szatan ? zmień sobie ustawienia kolorów monitora "twardzielu", zamiast sapać na forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W październiku będzie dostępna wersja pudełkowa. Cyfrową za 70 zł możesz kupić na muve. >Nie, nie będzie polskich napisów.

Dzięki za info. Poczekam na wersję pudełkową. Cyfrówki do mnie nie przemawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:53, Kenshin_Cenega napisał:

Odnośnie pudełka, to na dniach powinniśmy mieć dla Was informacje.

A odnośnie polonizacji? Jest szanasa jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na Steam: ijanek (Janek_Izdebski). Kto chętny do coop''a/multi? Możecie mnie oddawać do znajomych jakby co. Grę odbieram dziś wieczorem od Vojtasa i instaluję. :) To będzie nieprzespana noc. A jeszcze dziś mam odebrać ze sklepu "Borderlands 2", hehehehe. ;) Pozdrawiam.

P.S. Może zrobimy listę nicków w grze/ID Steam/e-maili do matchmakingu w "T2" tak jak w przypadku wątku ogólnego dla "Diablo 3"? Kto jest za? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:53, Kenshin_Cenega napisał:

Wersja digitalowa jest dostępna od wczoraj tutaj

http://sklep.muve.pl/digital/role-playing-rpg/torchlight-ii-pc-digital/4943

Odnośnie pudełka, to na dniach powinniśmy mieć dla Was informacje.

Kenshin, czy zarówno wersja cyfrowa jak i pudełkowa będa obsługiwać Steamworks? Z góry dziękuję za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować