Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dredd - ekskluzywny fragment filmu do obejrzenia tylko dla gram.pl

14 postów w tym temacie

gram.pl

Kultowy sędzia powraca by dbać o ład i porządek. Surowy Dredd zostaje wysłany do stłumienia zamieszek, na miejscu akcji okazuje się jednak, że to jedna wielka pułapka, z której główny bohater musi się wydostać.

Przeczytaj cały tekst "Dredd - ekskluzywny fragment filmu do obejrzenia tylko na gram.pl " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych filmów - nie głupi pomysł w zasadzie, byle z tym nie przesadzić. Dobrze by było, gdyby gram.pl pozostał serwisem o grach z ewentualnymi wstawkami z innych dziedzin multimedialnej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, z tymi filmami to dobry pomysł. Ale kurczę... gdzieś ten pomysł z "wydostawaniem się z pułapki pełnej zbirów" widziałem. Niedawno oglądałem film The Raid: Redemption i wydaje mi się, że Dredd to temu filmowi raczej nie dorówna. Obejrzę go praktycznie dlatego, że spory czas temu grałem w którąś grę z Dreddem w roli głównej i mi spodobała się jego postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 09:41, Silin_Xeadon napisał:

Co do tych filmów - nie głupi pomysł w zasadzie, byle z tym nie przesadzić. Dobrze by
było, gdyby gram.pl pozostał serwisem o grach z ewentualnymi wstawkami z innych dziedzin
multimedialnej rozrywki.

Realizowalibyśmy to bardziej na zasadzie zbiorczych wpisów – coś w stylu bzdur growych. Premiery kinowe, premiery na DVD, najważniejsze newsy, wszystko w zgrabnej, zbiorczej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą – czy chcielibyście poczytać na łamach gram.pl o nadchodzących filmach w ramach jakiegoś stałego cyklu? Dajcie znać w komentarzach (bo już działają).

nie, zabawe w filmy zostawmy stronom ktore sie tym zajmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 11:42, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Realizowalibyśmy to bardziej na zasadzie zbiorczych wpisów – coś w stylu bzdur
growych. Premiery kinowe, premiery na DVD, najważniejsze newsy, wszystko w zgrabnej,
zbiorczej formie.


Filmweb od dłuższego czasu ma dział z grami, więc czemu gram miałby nie mieć działu z filmami? :)
Myślę, że taki zbiorczy wpis byłby warty wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o filmach by bylo niezle jakby bylo cos takiego tylko zeby mialy powiazania z grami albo na podstawie jakis gier jak sie jakies ukarza albo te co sa juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze dział książek i obowiązkowo kącik muzyczny z premierami płyt.... Qrcze. Moim zdaniem gram jest fajny jako serwis o grach i lepiej niech tym się zajmuje. Od filmów są specjalizowane serwisy i tam z kolei do działu gier rzadko zaglądam a dyskusje na forach o grach są poniżej wszelkiej możliwej krytyki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na gram.pl były recenzje filmów i książek i jakoś nikt nie narzekał. Gracze też ludzie, nie tylko wyłącznie giercowaniem się zajmują. Portal "dla graczy" nie oznacza automatycznie, że co jakiś czas na łamach serwisu nie można poruszyć innych gałęzi rozrywki. Taki cotygodniowy cykl poświęcony nadchodzącym premierom filmowym czy książkowym nie byłby wcale złym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 15:51, Sanders-sama napisał:

I tak oto tym sposobem, gram który jest i powinien być tylko od gier i tematów z nim
związanych stanie się kolejnym, hatakiem.. To może jeszcze nowinki z seriali?


Dlaczego powinien? Od samych początków pisaliśmy także o książkach czy filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować